Szybkozłączki zderzaków etc.

Wszystko o rajdówkach "od środka" :)

Moderator: SebaSTI

Szybkozłączki zderzaków etc.

Postprzez Bojarski » sobota, 9 cze 2012, 09:53

Siemka
Tak jak w temacie, może macie jakieś swoje sprawdzone patenty na tzw."szybkozłączki" zderzaków itd.ułatwiające pracę w serwisie :?: :?:
Poprosiłbym najlepiej o jakieś fotki, myślę że każdemu może się przydać :wink:
"Szybkie proste są dla szybkich samochodów, szybkie zakręty są dla szybkich kierowców" C.McRae

Po co nam w KJS klatki, po co żyłowane silniki, im więcej zawodników tym więcej zabawy, więc uczmy się jeździć a fundusze wydajmy na gumę i oktany!!
Avatar użytkownika
Bojarski
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 5 lut 2012, 20:27


Re: Szybkozłączki zderzaków etc.

Postprzez CZUCZU » sobota, 9 cze 2012, 10:15

Na zapinki z przodu po bokacvh trytytki lub śrubki. Poszukaj gościa 5turbo ma formułę Promot dawał link do złączek na ebayu brytyjskim 8-9 funtów/sztuka
http://www.czuczu.estrefa.pl

Głośno i bokiem na przednich łapach..
Avatar użytkownika
CZUCZU
N3
 
Posty: 425
Dołączył(a): wtorek, 29 sie 2006, 10:03
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Szybkozłączki zderzaków etc.

Postprzez krzysiek_swrt » sobota, 9 cze 2012, 22:22

Ja nawet w cywilnym aucie ,którym jeżdżę na codzień mam zderzak na trytytki,2min.trwa demontaż i nie wiele więcej montaż i trzyma się dobrze.
krzysiek_swrt
N3
 
Posty: 454
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2011, 22:58
Lokalizacja: Piława Górna

Re: Szybkozłączki zderzaków etc.

Postprzez 5turbo » niedziela, 10 cze 2012, 09:58

Musisz poszukac czegos takiego jak DZUS fasteners. Sa rozne rozmiary. Na dol jest sprezyna z drutu. Polecam do zakrecania tego specjalny srubokret z BETY.

Obrazek
www.5turbo.com

Nowe natchnienie Promot 76/84
Nowsze Dallara F393
Avatar użytkownika
5turbo
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): środa, 26 paź 2005, 14:55
Lokalizacja: Zabrze

Re: Szybkozłączki zderzaków etc.

Postprzez Bojarski » niedziela, 10 cze 2012, 22:24

Wielkie dzięki wam za podpowiedzi, mam nadzieję że to nie tylko mi się przyda, już znalazłem na ebayu odpowiednią opcję :D :D taki mały wynalazek a jak bardzo ułatwi życie :wink:

5turbo, widzę że masz ciekawą maszynę, powiedz mi, sprawdziłoby się coś takiego, sam robię projekt ramy opierając się na tego typu wyścigówce i kształtach przypominających F1, taka ala replika z nadwoziem z laminatu a do tego wkładam silnik od Kawasaki ZX12R 180KM, co o tym myślisz :?: można dostać gdzieś od ręki poprzez jakiś sklep układ kierowniczy i elementy do budowy zawieszenia od Twojego czy innego bolidu:?:
"Szybkie proste są dla szybkich samochodów, szybkie zakręty są dla szybkich kierowców" C.McRae

Po co nam w KJS klatki, po co żyłowane silniki, im więcej zawodników tym więcej zabawy, więc uczmy się jeździć a fundusze wydajmy na gumę i oktany!!
Avatar użytkownika
Bojarski
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 5 lut 2012, 20:27

Re: Szybkozłączki zderzaków etc.

Postprzez 5turbo » niedziela, 10 cze 2012, 23:10

Mozna z jakichs aut kombinowac podpasowac. Generalnie sklep radicala jest ciekawy. Tylko sadze ze ceny nie sa dla Ciebie akceptowalne :) Ja wiekszosc rzeczy kupuje w UK bo tam jest taniej i wszystko jest. A wachacze sie robi samemu.

http://secure2.cyberware.co.uk/~rad-shop/acatalog/index.html
www.5turbo.com

Nowe natchnienie Promot 76/84
Nowsze Dallara F393
Avatar użytkownika
5turbo
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): środa, 26 paź 2005, 14:55
Lokalizacja: Zabrze


Powrót do Mechanika rajdowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron