pranie pasów szelkowych

Wszystko o rajdówkach "od środka" :)

Moderator: SebaSTI

pranie pasów szelkowych

Postprzez barylax » wtorek, 28 kwi 2009, 12:58

panowie wiem że to nie mechanikia ale chcial bym wyprać swoje pasy szelkowe 3cale firmy Racing(chinol) i nie wiem czy mogę je wyprać a jak tak czy normalne w pralce czy jakos specjalnie inczej prosze o szybką pomoc puki ciepło a auto rozebrane
Flokowanie , deski rozdzielcze , słupki , boczki inne gg 1456575 tel . 0-502-361-739
Avatar użytkownika
barylax
N2
 
Posty: 128
Dołączył(a): poniedziałek, 5 mar 2007, 01:05
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez gajus » wtorek, 28 kwi 2009, 15:41

moim zdaniem nie w pralce. kup sobie np vanish i wypierz sama piana zeby nie za bardzo namoczyc (szybciej wyschna) mozesz na bierzaco podczas prania, najlepiej szczotka, mozesz zbierac sucha szmata, recznikiem itp. nie wiem czy specyfiki do tapicerki beda sie nadawaly ale tez mozesz sprobowac.
Jazda prosto jest dośc nudna, zakrętami trudna, a bokami cudna - moje motto... ;)

&

http://www.youtube.com/watch?v=Zw9VMOhQIGM&feature=email Moj 126p 900
gajus
N1
 
Posty: 73
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2007, 01:59
Lokalizacja: zza kierownicy ;)

Postprzez pigal » poniedziałek, 18 maja 2009, 23:02

nie zaden vanish tylko najzwyklejszy proszek- detergent, namocz, i delikatnie szczotka zmywaj plamy- u mnie to dzialalo
pigal
pigal
N2
 
Posty: 136
Dołączył(a): środa, 9 mar 2005, 14:08

Postprzez gajus » poniedziałek, 18 maja 2009, 23:15

pigal napisał(a):nie zaden vanish tylko najzwyklejszy proszek- detergent, namocz, i delikatnie szczotka zmywaj plamy- u mnie to dzialalo


zrobisz jak chcesz ale moim zdaniem proszki sa "tluste" dlugo trzeba plukac a jak wiadomo pasow latwo nie wyplukasz. ja w samochodzie wiekszosc rzeczy piore vanishem i jest naprawde zadowalajacy efekt - nalej nakretke vanish na kilka litrow czystej wody zrob duzo piany i pierz piana, pozniej zbieraj suchym recznikiem/scierka jak zwal tak zwal, doslownie wycieraj pasy. powinno byc git
Jazda prosto jest dośc nudna, zakrętami trudna, a bokami cudna - moje motto... ;)

&

http://www.youtube.com/watch?v=Zw9VMOhQIGM&feature=email Moj 126p 900
gajus
N1
 
Posty: 73
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2007, 01:59
Lokalizacja: zza kierownicy ;)


Powrót do Mechanika rajdowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości