Najlepsze, najmocniejsze, najciekawsze auta pararajdowe

Wszystko o rajdówkach "od środka" :)

Moderator: SebaSTI

Postprzez TommiCrazy » piątek, 21 mar 2003, 02:38

Heh , umnie będzie za 1,5 dnia :) ale przyznam ze muzyka w dalszej częsci w Gateway2 gdzie są pokazane zloty itp jest przezajebista!! ktos niewie co to tam gra?
Zdejmijcie sobie jeszcze ten FULL_THROTTLE zajmuje 25 mb ale jest prze extra, jest na nim nawet szkolny autobus w wyscigu na 200m :) nieuwieżycie jaki POWER
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK


Postprzez krzychd » sobota, 22 mar 2003, 15:11

No mam już prawie cały film. Połowa filmu jest o tym jak jakiś koleś rozbija się po mieście hondą NSX, kamery są : na dziobie, onboard, z tyły nad spojlerem, z helikoptera! i czasem na ulicy . Potem gostek przediada sie do motorówki. Druga częśc filmu to remix różnych imprez i wolnej jazdy ulicznej, podobnie jak w części drugiej.
Ogólnie druga częśc podobała mi się bardziej. Znowu powtarzają motyw z pseudo-policjantami, jak dla mnie to kolesie-przebierańcy, podobnie zresztą jak w części pierwszej.
Dzisiaj z rana miałem transfer na poziomie 50Kb/s dlatego prawie się ściągneło.
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa

Postprzez TommiCrazy » sobota, 22 mar 2003, 19:39

Moje tragiczne transfery wskazuja na to z efilm zdejmie sie za tydzien lub kilka, jak ktoś zdejmie już do konca to niech nieusowa z katalogu shared folder , bedzie więcej dobrych źrodeł, no chyba że to dla kogoś problem
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez krzychd » sobota, 22 mar 2003, 20:44

Obecnie mam 9 osób od których ściągam i patrząc po adresach to się zmieniają, warto od czasu do czasu nacisnąć na ściągany plik w kazie prawym klawiszem myszki i z menu wybrać opcję : Find more sources for Download.
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa

Postprzez krzychd » sobota, 22 mar 2003, 20:44

Obecnie mam 9 osób od których ściągam i patrząc po adresach to się zmieniają, warto od czasu do czasu nacisnąć na ściągany plik w kazie prawym klawiszem myszki i z menu wybrać opcję : Find more sources for Download.
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa

Postprzez krzychd » sobota, 22 mar 2003, 21:14

Panowie, nic chce zakłądać nowego tematu a mam pytanko. Dzisiaj byłem na stacji benzynowej i tankowałem Bezołowiową 95 oktanów, ale 98 oktanowa była w tej samej cenie, czy więc nie lepiej zatankować tę drugą, jak to wpływa na silnik i osiągi. Auto którym się przemieszczam to Berlinko 1.4 75KM(8 zaworów, katalizator).
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa

98 lepsza

Postprzez grandmaster » sobota, 22 mar 2003, 22:26

Z tego co mi wiadomo to: czym więcej oktanów ma benzyna tym jest wydajniejsza i poprawia osiągi silnika. Ja od czasu do czasu pozwalam sobie zatankować Shell'a V-Power 99 (99 oktanów). Mimo, że mój VW Golf Evo II ma już parę ładnych latek, po za tankowaniu tego paliwa daje dużo więcej od siebie...i to nie jest kicz :!: Tylko, że cena tego substytutu jest dość za wysoka. :(
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez mitrok » niedziela, 23 mar 2003, 01:17

krzychd: zainstaluje sobie "kazaa lite" w najnowszej wersji,i tam jest dodatkowo narzedzie ktore sie zwie "speed up". To jest automat ktory co chwila odnawia wyszukiwanie zrodel.

pozdrawiam
mitrok

www.mitrok.pl
www.rallycross.waw.pl
Avatar użytkownika
mitrok
N3
 
Posty: 219
Dołączył(a): poniedziałek, 5 sie 2002, 11:25
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TommiCrazy » niedziela, 23 mar 2003, 01:29

mi sie juz zdieło 144mb transferem 1,5 kb :) ależ ja mam cierpliwosc, to juz 3ci dzien
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez żółtodziób » niedziela, 23 mar 2003, 01:30

Z tym V powerem różnie bywa, czasem wózek dostaje dodatkowe konie a czasem nie. Zależy od wozu. Teoretycznie benzyna o wyższej liczbie oktanowej nie różni się wartością energetyczną, tylko pozwala na zwiększenie stopnia sprężania bez ryzyka uszkodzenia jednostki napędowej co z kolei owocuje lepszymi osiągami. Można więc spokojnie nalać benzynkę o wyższej liczbie oktanowej niż przystosowany jest nasz silnik tylko po co... chyba że faktycznie lepiej jedzie po czymś takim, w każdym razie uszkodzić silnik można tylko nalewając paliwo o zbyt małej liczbie oktanowej. Chyba że to UAZ albo Syrena, takim wozom to wszystko jedno co się wleje, moze byc nawet 74, niski stopień sprężania plus nieszczelności sprawiają że nawet na oleju opałowym silnik wytrzyma tak samo krótko jak na V Powerze.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez krzychd » niedziela, 23 mar 2003, 01:31

A ja już mam cały i rozglądam się za jakimś nowym filmikiem:)
Podoba mi się jak koleś przyczepiony do spojlera hondy ślizga się na mokrym torze na butach i jadą tak 180Km/h
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa

Postprzez alfan » wtorek, 25 mar 2003, 18:17

Mnie Kazaa po reinstalce Widowsa przestała działać...po prostu nie chce się łaczyc...podobnoż na akademiki jest załozona blokada programów peer-to-peer....
wie ktos czy mozna to obejść.tylko tak kulturalnie,w miarę niezauwazenie,bo admin jak się wkurzy to mi net na miecha odłaczy :(

Anyway....zamiast Gateway,a jak mnie jeszcze Kazaa działa to sobie sciagałem Mad Maxa i inne takie :).Gateway musi byc fajny,ale watpie czy rozwali to:

http://www.streetracing.pl/index.php?ka ... 3;10n;39;1

jeśli ktoś ma problemy z transferem,to niech sobie zassie ten krótszy tariler tylko,jest o wiele lepszy
to tez sztokholm,tylko pojazdy jakby szybsze,i ciekawa jazda

Po obejrzeniu takich filmików czy po wizyciie na wyscigach,to tak sobie myslę(osobliwie jak zobacze Ducati:) ),że te samochody to jednak straszliwie powolny środek transportu.:roll: :D

Moze uda sie komus zassac skads calosc tego ghostridera :?:
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez żółtodziób » wtorek, 25 mar 2003, 21:52

nic mi k...a nie mów o Kazaa... Ściągnąłem ten Get Away i zasrane gówno nie chce chodzić. Trzy dni ściągania i dupa... Nie wiem, może to kwestia jakiegoś kodeka? Wywala mi że to nieprawidowy typ pliku mediów... Mam wrany tylko DiVX 5.0.3 i zwykłego Media Playera, czym to odpalacie panowie? Player KaZaA też nie chce mi tego ruszyć...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez krzychd » wtorek, 25 mar 2003, 22:09

Spokojnie, spokojnie, jak ci nie chodzi to nie kasuj, jutro ci napisze co mozesz zrobic.tylko nie kasuj.
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa

Postprzez alfan » wtorek, 25 mar 2003, 23:39

Mnie osobiscie wszystkie mozliwe filmy ida na DivX Playerze(poza QuickMovie),podczas gdy niektórych z nich WMP czy Vplayer nie otwieraja.Kodek DivX 5.0.3.
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mechanika rajdowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości