klatka Matter

Wszystko o rajdówkach "od środka" :)

Moderator: SebaSTI

klatka Matter

Postprzez barteq » wtorek, 12 lut 2008, 17:37

witam,

mam nadwozie auta z klatka matter, na klatce jest numer ale nie ma zadnych papierow do tego

czy jest szansa zdobyc gdzies takie papiery?

z tego co slyszalem firma matter juz nie istnieje czy w zwiazku z tym ta klatka to zlom?

nie widzialem tej klatki na wlasne oczy ale podejrzewam ze nie podchodzi pod zalacznik J
barteq
 
Posty: 45
Dołączył(a): środa, 22 mar 2006, 13:44
Lokalizacja: Lublin


Re: klatka Matter

Postprzez skandal » wtorek, 12 lut 2008, 20:26

barteq napisał(a):z tego co slyszalem firma matter juz nie istnieje czy w zwiazku z tym ta klatka to zlom?


nie , wystarczy że będzie zgodna z załącznikiem J - odpowiednie materiały , odpowiednia konstrukcja i właściwie zamocowana...


barteq napisał(a):nie widzialem tej klatki na wlasne oczy ale podejrzewam ze nie podchodzi pod zalacznik J


Jeżeli jest niezgodna z załącznikiem to złom , chyba że będziesz z nią latał w KJSach , ale w niektórych klubach i tam podchodzą do badań bardzo rygorystycznie - w sensie albo seria - albo zgodnie z zał.J (co moim zdaniem jest słuszne !)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
skandal
N3
 
Posty: 357
Dołączył(a): czwartek, 25 maja 2006, 01:02

Postprzez nick555 » wtorek, 12 lut 2008, 21:00

bartqu o czymś nie wiem czy to coś o czym rozmawialiśmy kiedyś? Wspomniana osoba nie odbiera telefonu w momencie jak dzwonie zgłasza sie poczta. A i ja mam problem z tel...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin


Powrót do Mechanika rajdowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron