Fotele do KJS

Wszystko o rajdówkach "od środka" :)

Moderator: SebaSTI

Postprzez RallyMAN » piątek, 24 sie 2007, 07:08

barylax napisał(a):
RallyMAN napisał(a):
barylax napisał(a):jak jeszcze nie kupiłeś tych foteli to sobie je daruj są cholernie miękkie kolega ma w polo te speedy kopie expertów a ja mam w clio experty i speedy sie gna jak papier w porównaniu do bimarco ja wolał bym poszuka używex expertów można trafi w dobrym stanie po 400zł nowe są chyba po ok 800


I tu się z Tobą nie zgodze bo porównywałem experta do speed'a i nie ma praktycznie różnicy w sztywności tych foteli... Ja mam speed'y dwójki, waże ponad 80 kilo i jakoś nie ugina się oparcie ani nic. Siedziałem wiele razy w expercie i praktycznie nie ma różnicy więc po co przepłacać?
to nie wiem na jakie ty te speedy trafiłeś może popraili sztywnośc kolega kupił niecały rok temu i normalnie można je ręka giąc czego tak łatwo juz expertem nie zrobisz sam waże 85kg i żadnych problemuw z expertami nie mam :D


no ja nie mowie ze experty są gorsze... ale twardością i giętkością materiału moim zdaniem są identycznie jak speedy... a speedy są tansze o wiele...
Avatar użytkownika
RallyMAN
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2004, 17:17
Lokalizacja: Gliwice


Poprzednia strona

Powrót do Mechanika rajdowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron