Skoda

Wszystko o rajdówkach "od środka" :)

Moderator: SebaSTI

Skoda

Postprzez b182 » czwartek, 12 lut 2004, 18:23

Witam wszystkich !
Mam pytanie jak najniższym kosztem zrobic quasi rajdowy zawias do skody 105 120 . Mam zamiar taka kupic ale tylko zeby z niej zrobic taniuchna rajdowke. Prosze o jakies porady. Może ktoś już takiego potwora stworzyl i ma kilka patentów DZieki
Avatar użytkownika
b182
N2
 
Posty: 185
Dołączył(a): niedziela, 23 lis 2003, 10:26


Postprzez samer_wrc » czwartek, 12 lut 2004, 23:20

Tanio niestety oznacza krotko. Mozna wymienic olej w amorkach na hipol , ale niestety takei amory dlugo nie wytrzymuja , tloczek w srodku po kilkunastu km ma dosc
Nie wiem jak w skodzie tej jest , czy sa resory z tylu czy nie.
Jesli chodzi o sprzyny to nalezy wyjac seryjne , pomizezyc (wysokosc, szerokosc , liczba zwoi) i poszukac podobnej na jakims szrocie tlyko ze o grupszych zwojach
13.02.2004 , dlaczego ten dzien musial byc ? :( Janusz trzymaj sie! Jestes Nadal Mistrzem

Nowe GG - 6195772
Avatar użytkownika
samer_wrc
N3
 
Posty: 466
Dołączył(a): sobota, 31 maja 2003, 17:26
Lokalizacja: Opole

Re: Skoda

Postprzez filemon » poniedziałek, 1 mar 2004, 12:49

b182 napisał(a):Witam wszystkich !
Mam pytanie jak najniższym kosztem zrobic quasi rajdowy zawias do skody 105 120 . Mam zamiar taka kupic ale tylko zeby z niej zrobic taniuchna rajdowke. Prosze o jakies porady. Może ktoś już takiego potwora stworzyl i ma kilka patentów DZieki


Raczej nie będzie to tania opcja, ale naprawde polecam zawias firmy http://www.hpsporting.cz/ Ja mam A grupowy zawias Felkowo/Favoritkowy i jest beton. Bardzo fajny zawiasik, twardy, regulacja wysokości na gwincie. A firma produkuje też takie cośObrazek więc napewno coś się uda u nich kupić.
Avatar użytkownika
filemon
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 18:00
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Mechanika rajdowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości