Bieżnikowane zimówki do KJS ?

Wszystko o rajdówkach "od środka" :)

Moderator: SebaSTI

Bieżnikowane zimówki do KJS ?

Postprzez Lajkonik » niedziela, 18 lis 2007, 12:57

Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy opony bieżnikowane nadają się do śnieżnych KJS'ów ? Wiadomo, że nie każdy ma budżet teamu rajdowego tylko ciuła grosz do grosza ale jednocześnie chce jeździć. Ktoś może już ten temat przerabiał i ma na ten temat jakieś wyrobione zdanie. Wiadomo, że sposób produkcji takich opon zmienił się znacznie w kilku ostatnich latach in plus oczywiście więc jeśli ktoś miał przykre doświadczenia z tymi oponami np. 5 lat temu może nie mieć przełożenia na dzień dzisiejszy.
FSO SPORT ... wiecznie żywe
Avatar użytkownika
Lajkonik
 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2003, 01:35
Lokalizacja: Kraków


Postprzez _Mateo_ » niedziela, 18 lis 2007, 13:03

Ja przejechałem 4 KJS na zimówkach bierznikowanych i to w lecie :P Dla chcącego nic trudnego. Generalnie to fachowe są na szuter i dość fajne na śnieg, chociaż dębica frigo w moim odczuciu trochę lepsze. Zdecydowany minus to na deszczu przy temperaturze powyżej 7 stopni BARDZO śliskie. Ale jakbym brał jakieś tanie zimówki do upalania to znowu bierznikowane.
_Mateo_
N1
 
Posty: 63
Dołączył(a): sobota, 6 sty 2007, 12:29

Postprzez Albert(Zambrów) » poniedziałek, 19 lis 2007, 10:08

Zimówki bieżnikowane spisują sie nawet dobrze na szutrze. W zime :?: tez chyba daja rade, ale napewno ustępują trochę nowym i oryginalnym zimówkom. Myśle, że dobra alternatywa dla kogos kto sam ciuła budżet :)
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez !ADI! » czwartek, 13 gru 2007, 02:05

Co do szutra to się nie wypowiadam.
Ale raz zainwestowałem w bieżnikowane zimy, bo były strasznie miękkie, a nie z powodu, nazwijmy to budżetowego i strasznie żałowałem. Przeliczyłem się. Po przejechaniu 1km wiedziałem, że są kijowe. No i jazda w ruchu ulicznym po suchym asfalcie MASAKRA!!! Płyną jak górski potok.
Niby ciągną, ale frigo2 a te zimy to jak niebo a ziemia!!

Niby do nowego frigo trzeba dopłacić jeszcze połowę ceny "nalewki" ale moim zdaniem warto.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków


Powrót do Mechanika rajdowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości