modelarstwo w skali 1:43 to jest wyzwanie!!!

rajdowe i nie tylko... ale lotnicze, to raczej nie tu ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez hudyj » sobota, 23 sie 2008, 18:41

http://www.okmodel43.com/
Bardzo ciekawa strona.
Ma ktos dosęp do tych modeli??
Avatar użytkownika
hudyj
N3
 
Posty: 304
Dołączył(a): wtorek, 20 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Dąbrowa/Niepołomice


Postprzez rallyholic » czwartek, 23 kwi 2009, 09:07

B.wyjatkowe modele
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"life's hard, rally is harder"
Avatar użytkownika
rallyholic
N3
 
Posty: 422
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 14:02
Lokalizacja: warszawa

Re: modelarstwo w skali 1:43 to jest wyzwanie!!!

Postprzez dinn » sobota, 21 gru 2013, 20:48

Te modele po dzwonach sa rewelacyjne.

Ja mam kilka takich modeli w skali 1:43, niestety kupionych w calosci. Wrzucilem tutaj nawet fotki, ale okazaly sie za duze i jak to bywa na bialoruskich forach, zostaly ocenzurowane jako niezgodne z regulaminem.
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)

Re: modelarstwo w skali 1:43 to jest wyzwanie!!!

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 23 gru 2013, 11:03

dinn napisał(a):Ja mam kilka takich modeli w skali 1:43, niestety kupionych w calosci. Wrzucilem tutaj nawet fotki, ale okazaly sie za duze i jak to bywa na bialoruskich forach, zostaly ocenzurowane jako niezgodne z regulaminem.

Biedny, nieszczęśliwy, i kolejny raz pokrzywdzony przez ohydne forum autoklubu Dinn,
Nie wiem jak to jest na białoruskich forach ale na tym forum obowiązuje REGULAMIN z którego zasadami powinieneś się zapoznać i je zaakceptować - jak pokazujesz po raz kolejny masz ten że REGULAMIN w dupie. - trzeci temat z rzędu w koszu idziesz na rekord jak nic - temat był praktycznie dublem a zdjęcia były dużo za duże - czego dalej nie rozumiesz ??
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: modelarstwo w skali 1:43 to jest wyzwanie!!!

Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 23 gru 2013, 11:34

Max, spoko. Dinn właśnie dostał to, na co sobie pracował tyle czasu. Na razie na miesiąc, ale jeśli wróci i dalej będzie robił to samo to jest po nim. Póki co prośba o to, żeby nie komentować jego poczynań, to już niczego nie zmieni. To czy podpisze na siebie wyrok jak wróci za miesiąc czy nie, to zależy tylko i wyłącznie od niego. Tym razem oberwał za uporczywe dublowanie postów, mimo, że dał dowód na to, że potrafi je edytować. Specjalnie robi tak a nie inaczej, żeby na forum zrobić syf. Proszony był wiele razy, a skoro nie rozumiał po polsku to teraz ma miesiąc, żeby się w tym podszkolić. Cokolwiek się stanie dalej to skończyła się jego głupia gierka, chciałbym, żeby skończył się temat pt. "dinn".
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia strona

Powrót do Modelarstwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość