Czy VT to tez modelarstwo?

rajdowe i nie tylko... ale lotnicze, to raczej nie tu ;-)

Moderator: SebaSTI

Czy VT to tez modelarstwo?

Postprzez kocie_ruchy » sobota, 22 lut 2003, 14:22

...Drive the Revolution....
Avatar użytkownika
kocie_ruchy
N2
 
Posty: 153
Dołączył(a): środa, 27 lis 2002, 21:01
Lokalizacja: Łódź


Postprzez marcin » sobota, 22 lut 2003, 15:19

Moim zdaniem to nie ma nic wspólnego z modelarstwem
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Max9 » poniedziałek, 3 mar 2003, 23:57

To jest całkiem fajne i wymaga sporych umiejętności, ale ja przez modelarstwo rozumiem coś "namacalnego", coś co powstaje dzięki pracy ręcznej.
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez thompson40 » wtorek, 4 mar 2003, 00:14

ta Skoda wygląda tak realistycznie że na pierwszy rzut oka myślałem że to Fabia WRC ;) oj trzeba się napracować i mieć tlaent żeby zrobić "coś takiego". grafika komputerowa to nie taka prosta sprawa. oj nie ;)
pzdr
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez marcin » wtorek, 4 mar 2003, 13:01

thompson40 napisał(a):ta Skoda wygląda tak realistycznie że na pierwszy rzut oka myślałem że to Fabia WRC ;) oj trzeba się napracować i mieć tlaent żeby zrobić "coś takiego". grafika komputerowa to nie taka prosta sprawa. oj nie ;)
pzdr

No napewno zrobić coś takiego to nie jest łatwa sztuka ale to raczej jest grafika komputerowa a nie modelarstwo. :wink:
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez djinn » wtorek, 4 mar 2003, 17:57

Cholernie ciekawe, w sumie to tez sztuka, ale do modelarswa to sie chyba nie umywa !!!!!!!
Ta Cytrynka C3 jest pikna :D
KUZI..........wierzymy w Ciebie !!!!
Kulig, Colin, Burns ..... WTF ??
Avatar użytkownika
djinn
N2
 
Posty: 116
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 00:53
Lokalizacja: JAWOR

Postprzez WAPNO » czwartek, 6 mar 2003, 09:21

Tu nie ma co porównywać. Modelarstwo, a virtual to są dwie różne rzeczy. Kiedyś sam dużo VT robiłem, ale ostatnio marno z czasem :(. Jak znajde gdzieś swoje prace to zamieszcze.
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez WAPNO » czwartek, 6 mar 2003, 09:25

Długo to nie trwało zanim znalazłem :D. Oto jedna z moich pierwszych prac: http://vt.driversclub.pl/galeria/ford_focus/ford_focus_1_po.jpg
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez WAPNO » czwartek, 6 mar 2003, 09:27

WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez thompson40 » czwartek, 6 mar 2003, 15:52

noooo, ładne. osobiście nie przepadam za takimi samochodami [przyciemnione szyby itd] ale ta foka wygląda całkiem fajnie.
pzdr
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez Wilu » piątek, 7 mar 2003, 00:35

thompson 40 jakie przyciemnione szyby, to jest najprawdziwszy seryjny focus rs ten na bazie którego robią wrc, no może troche na odwrót, dla mnie rewelacja jest szkoda że ośka ale zawsze 220 km, i sportowa skrzynia z szperą, a raczej aktywny przedni dyfer to nie jest lipa. a po co mają ci zaglądać, jak w środku to cudo wygląda. no ja niewiem niewiem
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez thompson40 » piątek, 7 mar 2003, 12:06

nie chodziło mi o focusa. zgoda przyciemnione szyby są spoko. chodziło mi o to że nie przepadam za samochodami obniżonymi na maxa, alufelgi jakieś kosmiczne, nakładki na całym samochodzie, kupa niepotrzebnych spojlerów i za kierownicą jakiś łysy gostek, z głośników leci jakieś techno.... mi takie coś nie imponuje :!:
a co do focusa to wiem , że jest to seryjny focus rs, bardzo mi się podoba ten wozik. pisząc o przyciemnianych szybach itd chodziło mi o tuning zewnętrzny czyli tuning wyglądu. oczywiście wiem że są entuzjaści takich przeróbek, ale mi osobiście to się tak bardzo nie podoba. są samochody przerobione które mi się podobają i ten focus przerobiony [komputerowo ;) ] właśnie wygląda fajnie wedłóg mnie.
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez WAPNO » piątek, 7 mar 2003, 13:55

No i właśnie mnie wkurza coś takiego. Po co ktoś ma się wkurzać że ktoś jest łysy? Co? Są łysi i łysi. Jeden chodzi tak bo lubi, a drugi jest debil. I tyle. I bynajmniej ja łysy nie jestem :). Tak samo z dresami. Ja chodze w dresach i nic nie mam do tego. A czy techno to jakaś zła muzyka??? Ja po prostu wyznaję zasadę nie lubię to mam w nosie, a nie od razu że wszyscy co w dresach chodzą itp to są dresiarze. Ehh.
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez thompson40 » piątek, 7 mar 2003, 17:09

WAPNO napisał(a):No i właśnie mnie wkurza coś takiego. Po co ktoś ma się wkurzać że ktoś jest łysy? Co? Są łysi i łysi. Jeden chodzi tak bo lubi, a drugi jest debil. I tyle. I bynajmniej ja łysy nie jestem :). Tak samo z dresami. Ja chodze w dresach i nic nie mam do tego. A czy techno to jakaś zła muzyka??? Ja po prostu wyznaję zasadę nie lubię to mam w nosie, a nie od razu że wszyscy co w dresach chodzą itp to są dresiarze. Ehh.


sorka jeśli Cię uraziłem , ale poslużeyłem się stereotypem. chodziło mi o takich cwaniaczków którzy myślę że jak sobie kupią Golfa, założą jakąś końcówke na tłumik to są panami, znawcami tuningu. w okolicy w której mieszkam, takich cwaniaczków jest dużo.nie mam nic do samochodów po tuningu, a już tym bardziej do ludzi którzy są właścicielami tych wozów. wydaje mi się że jest różnica pomiędzy tuningiem a pseudo tuningiem. wracając do cwaniaczków z mojej okolicy to jeden z nich kupił sobie audi a4 jakiś czas temu. po miesiącu silnik był tak zatarty że ledwo jeździł. kariera tego samochodu skońcvzyła się na drzewie.... debile nie mają wyobraźni, a pchają się do samochodów.....

a co do dresów, to nie mam nic do ludzi którzy chodzą w dresie. mój brat czasami potrafi założyć dres. nie dlatego że jest "drechem" tylko dlatego że tak mu jest wygodnie, dlatego że lubi. słowo drech kojaży mi się z cwaniaczkiem, który potrafi tylko jarać, k**wić i szukać zaczepki. takich u mnie też nie brakuje. i dzisiaj takich ludzi niektózy nazywają "blokersi". do zaczepek i jarania doszedł jeszcze hiphop [nic nie mam do tej muzyki] i luźne spodnie. sam chodzę w luźnych rzeczach, ale nie dlatego że tak jest "modnie" i koledzy tak chodzą, ale dlatego że tak mi jest wygodnie.

jeszcze raz sorry jeśli kogoś obraziłem, nie wiem czy zosatne zrozuiany, być może nie piszę dosyć jasno, ale taki już jestem ;) szanuję tuning, ale na mnie to nie robi wrażenia, nie interesuję się tym. wolę popatrzeć na samochody rajdowe.
pzdr
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez WAPNO » piątek, 7 mar 2003, 19:09

Ok zwracam honor :) myślałem, że chodzi ci ogólnie że wszyscy co tuningują to są cwaniaczki. Tak jak to kiedyś pewien redaktor takiego brukowca co sie Newsweek nazywa napisał.
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Następna strona

Powrót do Modelarstwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość