WRC 3 Nic tylko się ....

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez qbus » wtorek, 30 gru 2003, 16:01

"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice


Postprzez micz » piątek, 2 sty 2004, 21:35

Powiem tak. Jarałem się tą grą na maksa...ale jak ja dostałem to przestałem. Grafika jest super, niestety samochód się nie rozbija, a raczej rozbija ale jeździ tak samo (przynajmniej w średnim poziomie trudności) Wczoraj robiłem próby ile przejade bez odpuszczenia gazu....jechałem, jechałem, w końcy wjechałem na skarpę. Zwolniłem i pojechałem dalej. Niestety w porównaniu z wrc 2, 3 to krok do tyłu. Uważam, że niekwestionowanym królem komputerowych oesów jest collin 4 ze wszystkimi swoimi mankamentami.


Zawiodłem sie na wrc.
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez tomas » sobota, 28 lut 2004, 17:36

W najnowszym magazynie WRC gra została delikatnie mówiąc zmieszana z błotem. Nie wiem czy słusznie, nie grałem. Zastanawia mnie jednak stwierdzenie, że grafika uległa pogorszeniu.
Grafika, mocny punkt poprzedniej odsłony WRC, jest wyraźnie gorsza.


Patrząc na screeny odnoszę inne wrażenie.
Wygląda jednak na to, że gra poszła w strone grywalnej zręcznościówki, tak przynajmniej mi się wydaje po przeczytaniu recenzji w magazynie WRC. Szkoda.
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez marcin » sobota, 28 lut 2004, 22:15

tomas napisał(a):W najnowszym magazynie WRC gra została delikatnie mówiąc zmieszana z błotem. Nie wiem czy słusznie, nie grałem. Zastanawia mnie jednak stwierdzenie, że grafika uległa pogorszeniu.
Grafika, mocny punkt poprzedniej odsłony WRC, jest wyraźnie gorsza.


Patrząc na screeny odnoszę inne wrażenie.
Wygląda jednak na to, że gra poszła w strone grywalnej zręcznościówki, tak przynajmniej mi się wydaje po przeczytaniu recenzji w magazynie WRC. Szkoda.

Hmm nie czytałem tej recenzji - najnowszy numer WRC przyjdzie do mnie w poniedziałek chyba dopiero :( ale bazując na tym co napisałeś to ten gość co pisał recenzje WRC 3 jest troszke nie ten tego :wink: Przecież grafa jest wyraźnie lepsza, trasy są MEGA ciekawe i ogromnie szczegółowe, w porównaniu do WRC 2 to jest ogromny krok w przód. Co do fizyki jazdy to może i jest troszke bardziej zręcznościowa w porównaniu do innych gierek tego typu ale chyba i tak jest najbardziej realistyczna :D Wiem to troszke dziwne co tu pisze ale pomimo że czuć troszke że "jedzie" arcadówką (chodzi tylko o fizyke jazdy) to i tak można wyczuć realizm. jak dla mnie ta gierka jest MEGA :twisted: :twisted: :!: :!: :!: Moim zdaniem zdecydowanie najlepsza gra rajdowa jaka dotychczas wyszła na wszystkie platformy.
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Gustaw » sobota, 28 lut 2004, 23:03

Dla mnie w tej recenzji sa wypisane absolutne bzdury. Nie tylko ja ale czolowi kierowcy N grupy w polsce uwazaja WRC3 za najwierniejsze odwzorowaznie wurca wsrod gier. Zreszta Mr.Looser nie pierwszy raz udowodnil ze ma raczej kiepskie pojecie o grach komputerowych :roll:
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez Mroowa » sobota, 28 lut 2004, 23:52

Ej ludziska jak kto jest czy ktoś sprawdzał czy takie WRC 3 pójdzie na PC prze emulator czy nie wiem że niektóre gierki chodzą?
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez qbus » niedziela, 29 lut 2004, 00:07

Nie ma jeszcze w pełni sprawnego emulatora PS 2 :!:
Narazie póki co odpala Menu w niektórych grach i chyba jakiegoś Tennisa z prędkością 3-4 FPS'ów :?
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez Mroowa » niedziela, 29 lut 2004, 00:17

No to jakby to powiedzieć wielka dupa z tego bo nie zanosi się abym mógł zakupić sobie PS2.
Spłacam jeszcze PC :)

No ale jak się nie ma co sie lubi to sie lubi co się ma. :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez michal_wrc » środa, 28 kwi 2004, 17:18

Avatar użytkownika
michal_wrc
A5
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 13 gru 2003, 16:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez wujek colina » wtorek, 22 cze 2004, 20:53

czy moglby mi ktos napisac czym
(oprocz czasow uzyskiwanych przez konkurencje)
rozni sie gra na poziomach:
-profesional
-expert
-extreme
tzn chodzi mi o to ile jest oesow na rajd na kazdym z tych poziomow.
dzieki.
Obrazek
pedal to the metal and metal to the ground
Avatar użytkownika
wujek colina
 
Posty: 38
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 17:35
Lokalizacja: jelenia gora

Postprzez micz » czwartek, 24 cze 2004, 16:13

Gustaw napisał(a):Dla mnie w tej recenzji sa wypisane absolutne bzdury. Nie tylko ja ale czolowi kierowcy N grupy w polsce uwazaja WRC3 za najwierniejsze odwzorowaznie wurca wsrod gier. Zreszta Mr.Looser nie pierwszy raz udowodnil ze ma raczej kiepskie pojecie o grach komputerowych :roll:


może wrc 2, bo tam jest jkas walka z wozem. A w 3 to wodolot normalnie. Nie uwierzę, że wurc sie tak prowadzi.
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Poprzednia strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron