WRC 3 Nic tylko się ....

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez maciekd » czwartek, 6 lis 2003, 18:50

Nie wiem czy to powód do jakichś wniosków. W USA w każdym sklepie PS2 kosztuje 179 USD. Wszystko zależy od lokalnej strategii...
Ja kupiłem w zeszłym tygodniu używaną za 720,- PLN. Śmiga jak nowa.
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez maciekd » czwartek, 6 lis 2003, 18:54

Aha, a propos WRC3 - premiera zapowiedziana na 22 listopada a po największą ilość screenów odsyłam pod adres www.evos.net
Juz zacieram rączki :twisted:
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez **FanKuzaja** » sobota, 8 lis 2003, 02:04

Te zdjęcia muwią same za siebie nawet nie trzeba tego komentować dlaczego producent niechce wypuścić tej wspaniałej gry na PC może wie że nie musi bo i tak Colinka i reszte gier by sklepała na łopatki

Obrazek Miażdzy konstrukcje to foto.

Obrazek Na tym zdjęciu wszystko jest tak wyrazne ze jak by to był prawdziwy WRC a nie gra.

Obrazek A na tym zdjęciu kurz wyglonda jak prawdziwy wyglonda to na Finlandie bo tam jest szuterek kolorku szarawego
Janusz Kulig 1969-2004
Michael Park 1966-2005
Na zawsze w sercach kibiców
______________________________________
Michael Park - Marko Where Are You...Where Are You
______________________________________
GG: 2963175

Leszeeek Ogień na Tłoki !!
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez tomas » sobota, 8 lis 2003, 09:49

FanKuzaja: to nie są screeny z gry. To są takie obrazki promocyjne, tak zwane rednery. Niektórzy, między innymi Ty, nabierają się na to, i myślą, że to są screeny. Screenów poszukaj na poprzednich stronach tego tematu.
Pozdrawiam.
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez maciekd » sobota, 8 lis 2003, 19:31

Otóż to, hehe :) Inna sprawa, że dam sobie rękę uciąć, że to nie jest Finlandia 8)
Poza tym nie da się ukryć, że "prawdziwe" screeny też są na wypasie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Mam jednak wątpliwości czy Evolution Studios będą w stanie przebić model jazdy Colina04. Choćby zabrudzony na cięciach asfalt w Hiszpanii, na którym bardzo łatwo zsunąć się z drogi...
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez maciekd » sobota, 15 lis 2003, 00:01

Dzisiaj w biuletynie Sony dostałem wiadomość, że premiera juz 19 listopada! :twisted:
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez micz » niedziela, 16 lis 2003, 18:36

qbus napisał(a):Jeszcze coś takiego i wypas http://www.mcom.pl/



Jeżeli chodzi o fotelik, to jest szansa, że na początku roku (luty powiedzmy) będe w stanie zaoferowac wam takie cudo O WIELE TANIEJ. Jak ktoś by był zainteresowany za powiedzmy 500 pln z fotelem bez kiery to niech da znać <------ BADANIE RYNKU :lol:
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez micz » niedziela, 16 lis 2003, 18:42

Ja na wrc3 juz czekam. Właśnie się okazało, że nie bede miał tego jutro jak pisałem w innym topicu. Dostane najprawdopodobniej około środy 19.11 :lol: :lol: :lol: .

jak kurier dotrze z olsztyna do wawki i zagram to dam znać.
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez marcin » czwartek, 20 lis 2003, 19:53

Gorąco zapraszam do przeczytania pierwszej w Polsce recenzji WRC 3 !!! Możecie ją przeczytać klikając na ten link: http://www.extreme.pl/?module=news&id_n ... 9a82376639
Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o WRC 3 możecie zadać pytanie na forum eXtreme.pl w topicu o WRC 3 który znajduje się pod tym adresem:
http://forum.extreme.pl/viewtopic.php?t ... 9d99f67799
pozdro
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez maciekd » czwartek, 20 lis 2003, 20:08

Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez qbus » czwartek, 20 lis 2003, 21:11

Tak sobie właśnie przeglądam oficjalną stronkę i co widze... Mitsubishi Lancer Evo VIII :D
No i całkiem pokaźna lista załóg... coraz bardziej żałuje że nie mam PS 2 :x
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

WRC 3 The official game of the FIA World Rally Champions

Postprzez Dj killer » środa, 26 lis 2003, 18:37

Wrc 3 The official game of the FIA World Rally Championship.Dostałem w piątek zamówiłem w Sony Polska.Gra jest mistrz Colin 4 nie ma szans mam i porównywałem. W Wrc 3 jest mniej ustawien samochodu niz wrc2 ale za to fiza i grafa pirwsza klasa.Gram cały czas !!! Nara Pozdrawiam
KOCHAM RAJDY :)
Avatar użytkownika
Dj killer
 
Posty: 21
Dołączył(a): piątek, 22 lis 2002, 21:08
Lokalizacja: PRUDNIK

Postprzez maciekd » sobota, 29 lis 2003, 23:08

Mam WRC3 od 24h, narazie kicha :? Otoczka super, ale sama jazda, model zniszczeń i serwis to wielka lipa w porównaniu z Colinem 04... :!:
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Dj killer » niedziela, 30 lis 2003, 02:10

Jasne!!! że Colin 4 jest lepszy od WRC 3.HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :?: HAHAHAHAHAHA
KOCHAM RAJDY :)
Avatar użytkownika
Dj killer
 
Posty: 21
Dołączył(a): piątek, 22 lis 2002, 21:08
Lokalizacja: PRUDNIK

Postprzez maciekd » niedziela, 30 lis 2003, 13:19

OK, przyznaję, trochę się zapędziłem z tą opinią. Po nudnych przeprawach na oesach na poziomie novice i wygraniu wszystkich 14 rajdów przełączyłem na professionala. I kurde zaczęło mi się to podobać!!! :D Jakoś nawet auto zaczynam czuć (chyba, że model jazdy jest zależny od wybranego poziomu trudności). No i ta rywalizacja! Nigdy nic w żadnej z gier nie wywołało takiej mojej radości jak zwycięstwo w Monte Carlo rzutem na taśmę na ostatnim oesie! A trzeba przyznać, że aby wygrać z kierowcami fabrycznymi nie można popełnić na trasie dosłownie żadnego błędu! To jest najlepsze, że stawka jest bardzo ciasna i przeciwnicy bezlitośnie wykorzystują każdy niepłynnie pokonany zakręt. No i Subaru zmieniłem na Forda , dobry ogień. Największe problemy sprawiała mi ocena przyczepności, ale zaczynam się przyzwyczajać. Generalnie różnica w stosunku do Colina jest taka, że te samochody naprawde mają aktywne dyferencjały. Technika jazdy jest zupełnie inna. Kontry są prawie całkowicie zbędne, wystrczy co najwyżej odpowiednio wcześnie wyprostować koła. I jeszcze jedno - hamowanie w zakręcie nie jest najlepszym pomysłem. Generalnie hamuje się na prostej przed zakrętem. W Colinie bardziej przydaje się lewa noga. W WRC3 często wystarczy tylko ujęcie gazu. Muszę też przyznać, że zachowanie auta przy niewielkich prędkościach (tak do 50km/h) dużo lepiej odwzorowane jest w WRC3, później poziom się wyrównuje. W Colinie samochód WRC jest początkowo jakiś ospały i mało nerwowy w prowadzeniu. Tymczasem to jest potężna A-grupa na uni-ballach więc każdy manewr powinien być natychmiastowo przeniesiony na drogę. I tak się dzieje w WRC3. Takich bąków jeszcze nie kręciłem! :wink: Podsumować mogę to tak, że w Colnie 04 potrzeba więcej finezji a WRC3 wiecej precyzji. Satysfakcja z precyzji też jest ogromna...

Jeśli chodzi o oesy to faktycznie w WRC jest ich o wiele więcej, są prawdziwe( :!: :!: :!: ), dłuższe (nawet 10 km) i bardzo ładnie odwzorowane. Nie podoba mi sie tylko Rajd Niemiec. Jest taki jakiś mało ciekawy (przejechałem dopiero 3 jego odcinki, może później robi się ciekawiej). W Colinie 04 jednak lepiej odtworzono zabrudzenia na drodze. Wszelki piach, czy błoto naniesione są na miejsca cięć zakrętów i co najważniejsze naprawde wpływają dramatycznie na przyczepność auta. W WRC newet w Katalonii nie widziałem zbyt wielu cięć a na Dutschland dosłownie ani jednego :? Dodatkowo w Colinie grafika jest zawsze płynna i draw distance maxymalny. W WRC3 przeszkadza to, że świat wielokrotnie jest niepełny, a niektóre szczegóły rysują się jakieś 70m przed samochodem.

Niestety w WRC3 praktycznie nie występuje serwis (tzn w animacji i owszem). Ale można to przeżyć, bo w końcu masz być kierowcą, a nie mechanikiem, ale takie coś jak brak wyboru co do opon, to już lekka przesada. Zniszczenia samochodu, które wizualnie prezentyją się nieźle nie wpływają jednak na zachowanie auta. A może to ja nie przydzwoniłem dostatecznie mocno. Może w trybie Expert sytuacja się zmienia. To się sprawdzi.

Generalnie WRC3 jest fantastyczne jeśli chodzi o oddanie klimatu WRC. Tu można się wcielić w swoich idoli i zaznać rywalizacji na najwyższym poziomie. Nigdzie indziej nie będzie okazji pokonania klasycznych oesów z MŚ najnowszymi specami rajdówek. To jest wielka przewaga WRC3 nad Colinem...

No dobra, to lece grać :lol: :wink:
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości