V-Rally3

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

V-Rally3

Postprzez Kusch » czwartek, 18 wrz 2003, 21:05

Dobre wiesci panowie gierka wychodzi na pc http://www.m4driving.sm/news/1/6955.html oraz wreszcie cos na temat Richard Burns Rally http://www.m4driving.sm/news/1/6954.html
Pijąc w pracy oszczędzasz czas dla bliskich.
Avatar użytkownika
Kusch
N1
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 18 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Bytom


Postprzez Hultay WRC » czwartek, 18 wrz 2003, 21:29

Po V-rally 3 nie spodziewam się wiele. Poprzednie części pod względem fizyki jazdy były okropne, jeździło się jak resorakami. Natomiast w RBRally mają być licencjonowane rajdy. Ciekawe jak będzie z samochodami. Domyślam się że będzie tam już subaru a nie peugeot.
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez tomas » czwartek, 18 wrz 2003, 21:40

bardzo fajnie, kolejny tytuł na PC. V Rally zawsze było serią arcadową i nie ma spodziewać się symulatora. oczywiście bardzo się cieszę, że kolejna gra rajdowa wyjdzie na blaszaki, w końcu nie jest ich dużo ostatnio :| a RBRally? zobaczymy co z tego wyjdzie, zapowiada się ciekawie i miejmy nadzieję ,że ta gra wniesie do gatunku coś nowego, najlepiej niespotykanie realistyczny model jazdy :D
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez !ADI! » piątek, 19 wrz 2003, 00:03

O RBR napiszę tyle: BLE BLE BLE... - nagadają się tyle co przed premierą CMRR3 i tyle z tego będzie!!

ale mam nadzieję, że jednak coś wyjdzie 8)
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez qbus » piątek, 19 wrz 2003, 17:14

Są screeny i nie wygląda to jakoś wcale rewelacyjnie :/
http://www.bhmotorsports.com/VR3/screenshot/7603
W którymś WRC była krótka recenzja tej gry i z tego co pamiętam to nawet ją chwalono.
P.S. dziś w empiku przeglądałem gazety poświęcone PS2 i przeczytałem recke Colina 4, same pochwały!!
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez !ADI! » piątek, 19 wrz 2003, 17:26

Obrazek

To nie wygląda najgożej.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez tomas » piątek, 19 wrz 2003, 18:16

żeczywiście ten screen nie wygląda źle, wygląda całkiem dobrze, ale pozostałem wypadają już nieco słabiej. jednak grafika nie jest najważniejsza i mam nadzieję, że gra będzie na dobrym poziomie.
ps: muszę się dowiedzieć kiedy nowy colin będzie w empiku i wtedy udać się na sesję treningową :] bardzo jestem ciekawy jak czwórka wypadnie w stosunku do numeru 3.
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Max9 » czwartek, 25 wrz 2003, 00:45

jak dla mnie to grafika może być, moze wymagania nie będą takie kosmiczne. Tylko niech grywalnośc będzie. Bo w czesc 2 to sie grac nie dalo.
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wilu » czwartek, 25 wrz 2003, 10:31

o ile dobrze pamiętam to ta giera na plejaku została przyjęta dość ciepławo. chwalili ją za dobry system jazdy. ale w tych gazetach to oni pojęcia o rajdach nie mają zupełnego. aha przecież grafa jest tak naprawdę mało istotna na tym poziomie. ważne aby gra miała ręce i koła. pozdro.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez tomas » środa, 15 paź 2003, 13:26

tekst zapowiadający grę pożyczony z jednego z serwisów o grach:

V-Rally 3 w wersji dedykowanej komputerom typu PC, to konwersja najnowszej części bardzo popularnego na konsolach (liczba ponad 5 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie mówi chyba sama za siebie) cyklu symulacji rajdów samochodowych. W czasie rozgrywki możemy zasiąść za kierownicą dwudziestu w pełni licencjonowanych samochodów, za których przygotowanie odpowiadają znane firmy motoryzacyjne (Mitsubishi, Opel, Hyndai, Subaru, czy Citroen, natomiast wśród dostępnych modeli wypada wymienić chociażby Mitsubishi Lancer Evolution 7, Citroen Xsara, czy Forda Focusa). Rywalizacja została podzielona na kilka trybów (m.in. Kariera, Wyścig na czas, Challenge), zaś liczba wszystkich dostępnych tras zamyka się w 48 (jeździmy na obszarze Afryki, Niemiec, Anglii, Finlandii, Szwecji oraz Francji).

Wirtualne zmagania rozpoczynamy oczywiście od stworzenia własnego profilu kierowcy. Następnie trafiamy do naszego wirtualnego biura (podobnie jak to miało miejsce w TOCA Race Driver), gdzie decydujemy się na aktualne zajęcie. Zlecenia przychodzą do nas zazwyczaj pocztą elektroniczną (np. rywalizację w trybie Kariery zaczynamy od otrzymania e-mailowego zaproszenia na testy od przedstawicieli jednego z rajdowych teamów).

Dużo uwagi przywiązano do opracowania modelu zniszczeń oraz samych efektów graficznych. Rozgrywka prowadzona jest w różnorodnych warunkach pogodowych, zaś na prowadzonym pojeździe z łatwością możemy zaobserwować uszkodzone części (modele samochodów składają się z liczby ponad 15,000 poligonów). Autorzy postarali się także o zaimplementowanie w grze opcji tuningu pojazdów (możemy wymienić bądź też naprawić wszystkie uszkodzone części). Nie bez znaczenia pozostaje również fakt odpowiedniej konfiguracji samochodu przez rozpoczęciem danego etapu (rodzaj opon, zawieszenie, etc.) - to wszystko ma bezpośredni wpływ na faktyczną rozgrywkę. Obrazu całość dopełniają: dopasowane efekty dźwiękowe (głos pilota i dynamiczny soundtrack) oraz tryb rywalizacji wieloosobowej (sieć lokalna lub Internet).


Przewidywana data premiery światowej : 14 listopad 2003


premiera już niedługo, gra zapowiada się dość ciekawie. oby coś z tego wyszło :?
pozdrawiam.
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Gustaw » środa, 15 paź 2003, 14:42

za takie zapowiedzi to powinien byc paragraf :evil: kto to widzial takiemu lajkonikowi dawac do zrobienia zapowiedz gry rajdowej :!: :?: czy juz uogolniajac gry wyscigowej (choc nienawidze takiego okreslenia), "tyle" konkretow ze chyba zaraz skrobne zapowiedz Richard Burns Rally, przeciez i tak sie nikt nie kapnie ze tej gry na oczy nie widzialem :wink: :wink: :wink:
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez tomas » środa, 15 paź 2003, 14:53

ja tylko skopiowałem tekst ze stron jednego z serwisów o grach. oczywiście ta niby zapowiedź nie jest rewelacyjna, ale można się dowiedzieć o kilku ciekawostkach jak chociażby o podpisywaniu kontraktu z zespołem, odbywaniu testów czy o jakości modeli samochodów [15k poligonów]. ocenić grę będzie można dopiero po premierze oczywiście, ale chyba każdy wie, że takie teksty mają za zadanie podnosić atmosfere oczekiwania na gre.
pozdrawiam
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez qbus » środa, 15 paź 2003, 17:09

No jak ktoś chce poczuć smak V-rally 3 to niech sobie ściągnie emulator konsoli Game Boy Advance i tenże rom... duża liczba samochodów... fajnie zrobione podpisywanie kontraktów... mam nadzieje że na PC będzie miodzio 8)
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez tomas » środa, 15 paź 2003, 17:44

już jakiś czas temu [jeszcze w ferie zimowe] razem z bratem bawiliśmy się właśnie tą wersją gry. podpisałem kontrakt z Renault i śmigałem Clio S1600 po odcinkach. taka forma wyboru samochodu jest bardzo ciekawa i wygląda na to, że w wersji PC gracz również będzie musiał podpisać kontrakt zanim wyruszy na rajd.
pozdrawiam.
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Gustaw » sobota, 18 paź 2003, 11:00

V-Rally 3 DOSTALO SIE JUZ DO NETU :!: 100%pewne, wlasnie laduja, jak bedzie cale to zaczynam sciagac

Obrazek Obrazek Obrazek
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Następna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości