V-Rally3

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez qbus » sobota, 25 paź 2003, 17:05

Gram na kierownicy... wadą sterowania jest to że samochód jedzie jak po szynach... rzadko spotyka się jakieś uślizgi auta czy coś w tym stylu.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice


Postprzez kirloy » poniedziałek, 27 paź 2003, 14:23

To jest najgorsza gra rajdowa od czasow.. sam nie wiem od kiedy. Zajebiste jest menu, muza w menu, tryby gry, wybor samochodow, ale tym poprostu nie da sie jezdzic. Moze mam slaby refleks nie wiem, ale ja sie nie moge zmiescic na prostej na drodze. Nacisniecie strzalki w bok powoduje chyba takie samo 'odchylenie' kol przy szybkosci 20km/h jak przy 150km/h wynik samochod jest totalnie nie przzewidywalny. Nie wiem ile czasu potrzebowalbym na opanowanie tego cudenka. Hamowanie tez jest do dupy i kamera i to ze pelno mam na ekranie bledow w grafice w stylu jakis ukosnych lini. Jesli to jest wersja koncowa to ciezko to widze, moze na kierownicy jest lepiej. Moja propozycja podpiac pod te gre engine jazzdy i grafy z Colina3 w wyniku otrzymalibysmy chyba to na co czekaja kibice i gracze.
Nie wiem moze sie myle, jesli komus udalo sie opanowac sterowanie dzieki praktyce lub jakims zmianom w opcjach to napiszcie, moze podejme jeszcze walke z ta gra!!!
Avatar użytkownika
kirloy
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 22:07
Lokalizacja: bzie

Postprzez Kuba M. » poniedziałek, 27 paź 2003, 17:06

kirloy napisał(a):To jest najgorsza gra rajdowa od czasow...


Colina 3? :)
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez qbus » poniedziałek, 27 paź 2003, 17:13

Ja na klawierce nie grałem więc nie moge powiedzieć jak to jest ale pewnie to wasze złe sterowanie wynika z tego że ta gra jest konwersją z konsoli gdzie jak wiadomo są używane są analagowe pady... i naciśnięcie strzałki w bok powoduje maksymalny skręt kół... na kierownicy gra się całkiem przyjemnie... gdyby nie ta uboga grafika i strasznie słabe os'y :(
Ogólnie gra trzyma nierówny poziom jeżeli chodzi o trudność... można sobie spokojnie wyrobić ponad 1 minutke na 5 os'ach... a z drugiej strony jeden dzwon może zakończyć nam rajd. Prawie nigdy nie ma tej walki do końca.
Colin 2 nadal rządzi 8)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 27 paź 2003, 17:22 przez qbus, łącznie edytowano 1 raz
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez tomas » poniedziałek, 27 paź 2003, 17:20

ja pograłem sobie troszeczkę na kierownicy. ustawiłem czułość sterowania na minimum, mimo to samochód był bardzo nerwowy i praktycznie caly czas kręciłem kierownicą, nawet na prostych. co do poziomu trudności to jadąc Citroenem Saxo w mistrzostwach wygrywałem wsyzstkie odcinki w klasyfikacji generalnej, nad drugim zawodnikiem który jechał samochodem WRC zawsze miałem przeage ponad 15 sekund ;/ lekka przesada. dwa dni temu byłem zmuszony do reinstalacji systemu i gry już prawdopodobnie nie zainstaluje, niczym mnie nie zainteresowała, nie ma w sobie nic specjalnego co mogłoby skusić mnie do ponownej instalacji. przylro mi. oczywiście ta gra ma być dobrą zabawą, a nie symulatorem. w sytuacji gdy czasu wolnego mam niezwykle mało, jestem zmuszony darować sobie taką zabawe. niestety. w wolnych chwilach wolę sobie pojeździć w grze Nascar Racing 2003 season - w tej grze realizm został potraktowany priorytetowo.
to tyle, pozdrawiam :)
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Gustaw » czwartek, 13 lis 2003, 20:47

sciaglem oficjalne demo V-Rally 3 (bo dzis sie w necie ukazalo), przejechalem oes 10 razy i musze powiedziec ze gra jest zalosna!!! Model jazdy syfny, cos ponizej Rallisport Challenge, grafa syfna, gowno widac, trasa syfna, przedewszystkim sterowanie syfne! Co za gowno... :evil: :evil: :evil: moze pozniej napisze jakies konkretniejsze spostrzezenia, ale ogolnie gra jest na poziomie pro rally, czy rallisport challenge[tu byla chociaz grafa sliczna] , i zaliczam ja do najwiekszego dna pecetowych rajdowek
link do dema: http://www.gamershell.com/download_file ... .29&b=init
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez lukas » piątek, 14 lis 2003, 22:23

Gustaw: święte słowa :!: :!: :evil: ta gra to dziadostwo totalne :!:
GG: 1012459
Avatar użytkownika
lukas
N2
 
Posty: 137
Dołączył(a): czwartek, 23 sty 2003, 11:02
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez Jump » sobota, 15 lis 2003, 15:06

Gra tragedia !!! Ktos wczesniej opisywal jak sie podpisuje kontrakt itd pomyslalem ze moze byc ok. Zdobyłem gierce, no i rzeczywiscie menu itd ok z tymi e-mail'ami tez bejer, kontrakt wszystko OK dopoki nie wystartowałem do pierwszego OSu buuehehehehee poprostu szkoda mi dwoch plytek bo odrazu sobie wypalilem, fizyka jazdy poprostu tragiczna, moim zdaniem nic nie pobije (jak narazie, PC of cozz) Colina 02 jesli chodzi o ten elemant jak i wiele innych, no moze 04 ale to musimy jeszcze troche poczekac na wersje PC


pozdr 8)
Avatar użytkownika
Jump
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Itek » sobota, 15 lis 2003, 17:46

Gra faktycznie nie jest nawet przeciętnie dobra. Pojeździłem trochę, ale po stwierdzedniu, że nie da się w nią grać i mieć z tego przyjemność wykasowałem. Nie wiem czy full wydany przez Mirage jest betą czy też nie, ale na BHmotorsports pisano na forum, że właśnie ta wersja warezowa to jakaś beta. Nie wiem za bardzo komu wierzyć, poczekamy do oficjalnej premiery.
Co do Rally Challange to nie ukrywam, że miałem po kilku dniach spędzonych z nią wiele radości. Pozbyłem się oporów i wziął się na jazdę. Polecam Ice Racing. Kilkanaście kółek jakimś szybkim wózkiem i jedziesz non stop poślizgami - dla mnie znakomita frajda, pomimo znikomego realizmu (hamowanie zwykle nie potrzebne). To samo tyczy się innych trybów rozgrywki. Jeździłem tak w te i we te:-) i cieszylem się każdym dobrze pokonanym zakrętem. Więc IMHO gra ta wcale nie jest taka słaba i grzechem jest stawianie jej na równi np. Pro Rally:-)
Avatar użytkownika
Itek
N2
 
Posty: 148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:55
Lokalizacja: Miasto Kraków

Postprzez tomas » sobota, 15 lis 2003, 18:11

Jeśli chodzi o wersję gry to ludzie udostępniający nowości w sieci [deviance, immersion, razor itd] mają w zwyczaju informować odbiorców o tym czy ściągana przez nich gra jest wersją finalną czy wersją beta. W przypadku V-Rally 3, takiej adnotacji nie ma, więc prawdopodobnie jest to finalna wersja. Nawet gdyby okazało się, że jest to wersja beta to nie wydaje mi się żeby model jazdy uległ zmianie. Najczęście wersja beta od finalnej różnią większe wymagania, brak współpracy z niektórymi kartami graficznymi. Beat tsterzy mają za zadanie wyłapywać błędy, a modelu jazdy nie można nazwać błędem, można najwyżej stwierdzić, że mógłby by lepszy. Wydaje mi się, że gra która znajdzie się na sklepowych półkach nie będzie się znacznie różniła od tej dostępnej w sieci. Szkoda :(
pozdr.
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Itek » sobota, 15 lis 2003, 18:15

Niestety zdaję sobie z tego doskonale sprawę. Łudzę się jedynie, że może coś się zmieni. Ściągne demo, jak jest takie samo jak wersja warezowa to V-rally 3 ląduje w koszu.
Avatar użytkownika
Itek
N2
 
Posty: 148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:55
Lokalizacja: Miasto Kraków

Postprzez ŁukaszŁuniewski » wtorek, 29 gru 2009, 15:21

Avatar użytkownika
ŁukaszŁuniewski
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 17 kwi 2008, 11:50
Lokalizacja: Rościszów

Postprzez Loeb1987 » wtorek, 29 gru 2009, 18:29

Nareszcie wracają gry rajdowe :D
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron