V-Rally3

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez qbus » środa, 22 paź 2003, 16:50

Na razie lipa... nie działa :/
Może coś się uda zrobić.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice


Postprzez qbus » środa, 22 paź 2003, 19:40

No więc... gra jak nie działała tak dalej nie działa:
przerzuciłem kilka for dyskusyjnych i serwis'ów tyle się dowiedziałem:
w tej chwili są 3 wydania tej gry, wersje które są na BT i Sharereactor.com to są wersje od Mirage... na stronie osiolek.com jest wersja od grus... w tej chwili wszystkie wersje oprócz tej od grus dostały nuke'a... czyli mają błędy. Ściągam tą z osiolek.com ale czarno to widze :(
A tak btw. to mogą być wczesne wersje bo data premiery gry nawet nie jest jeszcze znana.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez tomas » środa, 22 paź 2003, 21:22

wedłóg redaktorow jednego z polskich serwisów o grach, gra ma mieć swoją premierę 14 listopada, czyli na oficjalną wersję trzeba jeszcze poczekać. z drugiej strony jeszcze nie spotkałem się z tym, żeby po ściągnięciu obrazów płyt coś było z nimi nie tak. może wersja dostępna w sieci to beta?
pozdrawiam.
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

No i gram w to już..

Postprzez boy » środa, 22 paź 2003, 22:27

Przejechałem ok 300 kilometróe oesowych,sezon w VW Polo,kolejny Corsą.Teraz zaczynam 3 sezon,ale już Hultajem WRC.Gra jest ciekawa,grafika ok,szczególnie na odcinkach w GB,dzwięki słabe.Ja też najpierw nie mogłem się przyzwyczaić do sterowania,ale teraz-po paru godzinach gry twierdzę,że jest ok.Os-y są fajne bardzo urozmaicone,zajebisty wybór samochodów,wygrałem już nawet 1 bonusowy-Lancera EVO,za mistrzostwo S1600.Gra jest arcadowa,ale ma w sobie to coś,zajebiste jest podpisywanie kontraktów,aha-no i ma najlepszy model zniszczeń spośród gier rajdowych na PC.Wszystko się bardzo ładnie rozwala,kółka odpadają itp.
P.S. wadą jest,że nie można zmienić ustawień sterowania-tylko strzałki+spacja.
Avatar użytkownika
boy
 
Posty: 48
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 19:59
Lokalizacja: Gdańsk

ja mam nadzieje ze to beta...

Postprzez darekH » środa, 22 paź 2003, 22:31

bo gra jest fatalna i nie wiem co musialo by ja uratowac,
grafika dramatycznie beznadziejna jak na czasy CMR3 , moze i ten tryb kariery jest fajny, ale za cholere sie nie da sensownie jezdzic samochodem, o ile w seriach CMR samochod w miare poslusznie wykonywal polecenia ,czy to z klawiatury czy z kontrolera, to w VR3 to jest beznadzieja, no za cholere nie mozna jechac po prostym takie cos jak kontrolowany poslizg nie istnieje, a teksty typu ze nareszcie czuc ze sie ma samochod z turbo w rekach to mnie do lez rozsmieszaja, zapiecie 6 biegow w kazdym WRC zajmuje w tej grze chyba 4sek , i juz 180km/h, a hamulce no panowie toz to nad tym pracuja w F1 w 1sek hamuja na max, normalnie zenada i jak narazie gra nie zasluguje nawet na darmowy dodatek do pisma komputerowych, grafika na moim Athlonie 2.2Xp i Ati Radeon 9500Pro na 800x600 zwalnia i przyspiesza i jest beznadziejna, i nic jej nie uratuje, mam nadzieje ze to jakas beta , bo jezeli to bedzie wersja final to panowie oglaszam wszem i wobec ze po Pro Rally 2001 to chyba druga gra w zaszczytnej kolekcji totalnych niewypalow, szkoda gadac, jestem zawiedziony, chyba sprzedam piec i kupie PS2
gg:3048339
Avatar użytkownika
darekH
N2
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:28
Lokalizacja: Gdansk

Postprzez qbus » czwartek, 23 paź 2003, 21:11

Po wielu problemach gre uruchomiłem... nie działa na W2k... na XP i owszem 8)
Jutro pogram i coś skrobne :D
Na razie spodobała mi się ilość ustawień samochodu... a grafika przypomina tą z Rallisport Challenge i nie ma najmniejszych problemów z płynnością :)
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez tomas » czwartek, 23 paź 2003, 22:29

boy: ustawienia sterowania jaknajbardziej można zmienić :idea:
więcej na temat gry dodam od siebie po zapoznaniu z nią, naraziie tylko uruchomiłem.
pozdrawiam.
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez qbus » czwartek, 23 paź 2003, 22:55

Potwierdzam słowa Tomasa.... i mam pytanko czy wam też tak dziwnie obraz skacze na asfaltach... góra dół :cry:
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez tomas » piątek, 24 paź 2003, 13:52

ja nie mam żadnych problemów z grafiką. wydaj mi się, że narazie nie ma innej wersji oprócz bety i dlatego mogą pojawiać się dziwne błędy :| w końcu do oficjalnej premiery jeszcze kilka dni.
pozdrawiam.
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez qbus » piątek, 24 paź 2003, 14:06

Tomas to na 100% jest już pełna wersja... w necie są pełne wersje dużo wcześniej... jakby to była Beta to była by taka adnotacja w info.
Pewnie to skakanie to jest błąd mojej karty graficznej przyjde do domu to zainstaluje nowe sterowniki.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez marcin » piątek, 24 paź 2003, 14:35

Loodzie opisujcie swoje wrażenia z gry :D :D :D
No i kiedy i czy w ogóle będzie można ją zassać z ftp :wink: :D
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez tomas » piątek, 24 paź 2003, 14:51

marcin: ja z opisywaniem poczekam do momętu kiedy dobrze poznam gre, na świeżo nie ma co pisać, pomija się wtedy wiele istotnych elementów ;) pozdrawiam.
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez qbus » piątek, 24 paź 2003, 16:22

Na FTP'ie nie będzie ponieważ Player się nie zgodził... jak macie jakiś swój to moge wrzucić.
A teraz się biore za granie i może coś wieczorem skrobne 8)
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez qbus » sobota, 25 paź 2003, 15:24

Taka moja mała recenzja tejże gry... rozegrałem już 4 sezony i moge co nieco o niej napisać.

Po wielu problemach z grą udało mi się ją uruchomić. Na początku oglądamy niezbyt efektowne intro... ale kto by tam się intrem przejmował 8)
W menu głównym tworzymy sobie drivera, imie, nazwisko, narodowość i twarz. No i jak to zwykle bywa w moim przypadku na pierwszy ogień idzie kariera w tej grze nazwana "V-rally mode". Od razu lądujemy w swoim biurze i mamy kilka mail do odebrania. Więc wybieram pierwszy z brzegu i ląduje na trasach angli i testuje Citroena Saxo. Otrzymujemy 1 os rajdu i mamy się zmieścić w określonym czasie... po kilku próbach udało się. Potem podpisujemy kontrakt i miłe zaskoczenie... prezentacja zespołu wygląda to dosyć efektownie. Przed rajdem mamy możliwość ustawienia kilku elementów naszego samochodu np. opony, ciśnienie w oponach, wysokość i twardość zawieszenia, skrzynia biegów, dyferencjał, stabilizatory i siła hamowania. Potem start i ruszamy. Auta prowadzą się imho podobnie jak te w Rally Masters z tą różnicą że tutaj mamy bardzo szerokie trasy... momentami czujemy się jakbyśmy jechali po autostradzie. Bardzo łatwo urwać koło, zniszyć hamulce, nieukończyć rajdu. Jeden potężny dzwon np. w drzewo nierzadko kończy się stratą 2 kół. Podczas jazdy na OS'ie spotykamy różnce zwierzątka lecz wygląda to strasznie sztucznie... w Rally Trophy było to lepiej rozwiązane.
Grafika prezentuje się słabo... auta wyglądają jakby ślizgały się po drodze... otoczenie jest pełne pikseli, nie ma porównania do CMR 3.
Odgłosy jakie wydobywają się z rajdówek o wiele bardziej przypominają te z NFS niż z gier rajdowych... zero realności.
Pilot spóźnia się z dyktowanie, opis jest mało szczegółowy... od strony dźwiękowej również gra prezentuje się słabo.
Największa zaletą tej gry jest jej grywalność... tryb kariery jest niezwykle interesujący... szkoda tylko że dalsza oprawa jest tak słaba.
Wg. mnie na PC wciąż rządzi Colin Mc Rae Rally 2 i chyba będziemy musieli poczekać na Richard Burns Rally lub jakiś ruch ze strony Codemasters żeby to się zmieniło. W szkolnej skali ocen gra dostaje u mnie 3.
Jak ktoś ma jakieś pytania niech pyta.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

powiedz mi...

Postprzez darekH » sobota, 25 paź 2003, 16:55

czy grasz na kierownicy czy klawiszach, ja mam kierownice ale i tak za ch..a nie dalo sie jej tak wyregulowac zeby cos bylo przewidywalnego , moze ja nie mam cierpliwosci :D, ogolnie naprawde ciezko zeby w tej grze samochod jechal tam gdzie chcesz, i tak naprawde to moze tylko ten tryb kariery jest interesujacy, reszta kicha!!!
Pare rzeczy z fizyki ktore irytuja niewiarygodnie, wspomniana juz sterownosc ( a raczej jej brak :D ), hamulec reczny to jest chyba do parkowania i bo ni chu..a nie da sie nim zawezic zakretu, to ze jest w uzyciu to informuje nas tylko wyswietlacz stanu opon :shock: , dramat, ale moze jeszcze raz zainstaluje i powalcze , moze sie cos zmieni ,ale watpie, ja tam czekam na CM4 na PC!!!
gg:3048339
Avatar użytkownika
darekH
N2
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:28
Lokalizacja: Gdansk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości