Liga Colina McRae Rally 2.0!!!!!!!!!!!

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez mateuszkz » czwartek, 11 mar 2010, 10:23

rallyfan2 napisał(a):Panowie nie róbmy sie jak baby(czytaj goscie z podwórka z RSMP) ze jak ktos ma lepsze auto to od razu musi byc szybszy.Ja jade dla funu.


W sumie masz rację :D Coś mi się wydaje, że różnice w klasyfikacji generalnej mogą być w setnych sek 8)
Avatar użytkownika
mateuszkz
N3
 
Posty: 462
Dołączył(a): sobota, 27 sty 2007, 00:45
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki


Postprzez Cendra » czwartek, 11 mar 2010, 10:31

Po upalałem wczoraj troch i powiem szczerze, że może dwa odcinki mi ładnie idą, reszta jest do dużej poprawy :P a moja dziewczyna mnie zabije, że jeżdżę w kolko :P a najbardziej mnie irytuje ciemna Kenia, nie mogę pod nią ustawić autka...
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Postprzez Dymki » czwartek, 11 mar 2010, 10:53

Colin już mi hula! :D

Cendra, speedyzxz - wielkie dzięki za pomoc.
Avatar użytkownika
Dymki
 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 15 lut 2008, 15:12

Postprzez speedyzxz » czwartek, 11 mar 2010, 12:04

Kenie jechało mi się bardzo dobrze ale jak patrze na cza, no mi się słaby wydaje :/ , gorzej z ustawieniem samochodu na odcinek Darton.
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Postprzez Karol » czwartek, 11 mar 2010, 12:08

Seat Cordoba WRC - zostawiamy w tym tygodniu, zobaczymy ile odjeżdza. Popieram tutaj zdanie rallyfana2, poza tym obecna pojeżdzawka jest tylko dla sprawdzenia systemu. Jak powstanie kompletny regulamin to się zastanowimy co i jak :)

Zapisy profilu wysylamy na ligacmr2@gmail.com , do 24:00 w Sobotę (do pónocy), w temacie wpisujemy swój identyfikator.


Trza upalać ;) KEN10 jest jechana trochę na wyczucie, bo niektóre partie są naprawdę szybkie. Ufam Panowie, że traktujemy sprawę po męsku i nie korzystamy ze skrótów...

Zastanawiam się nad zakraglaniem czasów do dziesiętnych sekundy, zwiększy to trochę czytelność wyników, jakieś opinie co do tego? :)


A no i postmortem90 oczywiście zgłoszenie przyjęte, tylko teraz poczekaj na identyfikator :)
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez Mroowa » czwartek, 11 mar 2010, 12:12

Ja mam pytanie do ZSS :D
Dopiero zainstalowałem Colina i nie mam wszystkich tras. Kodów można używać ? :) pozdro
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez mateuszkz » czwartek, 11 mar 2010, 12:18

Mroowa napisał(a):Ja mam pytanie do ZSS :D
Dopiero zainstalowałem Colina i nie mam wszystkich tras. Kodów można używać ? :) pozdro


To chyba normalne z kodami. Mroowa graj a nie zadawaj takie pytania :P
Jeśli chodzi o wyniki to jestem za setnymi sek 8) Każdy ma dużo czasu, więc może upalać ile chce a jak będą części dziesiąte to będzie większe prawdopodobieństwo takiego samego wyniku.
Avatar użytkownika
mateuszkz
N3
 
Posty: 462
Dołączył(a): sobota, 27 sty 2007, 00:45
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki

Postprzez Karol » czwartek, 11 mar 2010, 12:20

Do FIA chyba :D

Na auta i trasy jak najbardziej, nawet w planach mam zrobienie rajdu na mirrortracks :)

kody:

allthebuttons
greatnews

wpisujemy zamiast imienia i nazwiska kierowcy, jak dobrze wpiszecie to powinno nie utworzyć wam profil a odblokować wszystko :)
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez Dymki » czwartek, 11 mar 2010, 12:44

Karol napisał(a): Ufam Panowie, że traktujemy sprawę po męsku i nie korzystamy ze skrótów...

Zastanawiam się nad zakraglaniem czasów do dziesiętnych sekundy, zwiększy to trochę czytelność wyników, jakieś opinie co do tego? :)


To ja dam zalążek regulaminu:

Zabronione są jakiekolwiek kody, skróty, teleporty:
a) jako skrót rozumiemy ominięcie twardej przeszkody (tzn. zatrzymującej, rozbijającej samochód) po stronie przeciwnej niż droga,
(tzn. cięcia owszem, ale omijanie "twardych" przeszkód - NIE),
b) pod pojęciem teleportu rozumiemy takie celowe zjechanie z wyznaczonej trasy bądź spowodowanie takiej kolizji, które powodują powrót do gry w sposób dający wymierne korzyści czasowe,
c) odcinek nr 2 w Szwecji – w partii zamarzniętego jeziora jedziemy po trasie, bez cięć; w ten sposób, aby przynajmniej jedno koło samochodu znajdowało się na lodzie.

Co do zaokrąglania czasów do dziesiętnej sekundy jestem na NIE.
_
Avatar użytkownika
Dymki
 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 15 lut 2008, 15:12

Postprzez Karol » czwartek, 11 mar 2010, 13:13

Na stronie 30 uaktualniona i ostateczna lista startowa, postmortem odsyłam tam po identyfikator :)

Dzięki Dymki, trafne sugestie. Na pewno wykorzystam to w regulaminie. Myślę, że społecznościowo go napiszemy. A jako, że wszystko jest 4fun to i też za wiele ograniczeń nie będzie, także szybko pójdzie.

Gdyby ktoś chciał pomóc przy organizacji, opracowywaniu wyników, to proszę o kontakt :)
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez Cendra » czwartek, 11 mar 2010, 13:17

Porównujecie swoje czasu do jakiś innych, np z neta :?: Ja z niczym nie porównywałem jak na razie, żeby się nie załamać...
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Postprzez Dymki » czwartek, 11 mar 2010, 13:52

Cendra napisał(a):Porównujecie swoje czasu do jakiś innych, np z neta :?: Ja z niczym nie porównywałem jak na razie, żeby się nie załamać...


Właśnie nie znalazłem, wklejaj swoje to porównamy. :twisted:
Avatar użytkownika
Dymki
 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 15 lut 2008, 15:12

Postprzez Karol » czwartek, 11 mar 2010, 13:58

Może zachowajmy jednak cisze co do czasów :) Lepiej jechać to co się potrafi, a potem czekać na porównanie do innych :)
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez Dymki » czwartek, 11 mar 2010, 14:13

Oczywiście, przepraszam za prowokacje. :lol:
Avatar użytkownika
Dymki
 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 15 lut 2008, 15:12

Postprzez Karol » czwartek, 11 mar 2010, 14:14

To uściślając - publicznie nie wymieniamy się czasami, a prywatnie to wolność Tomku w swoim... :)
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron