Colin McRae Rally 3

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez **FanKuzaja** » niedziela, 7 wrz 2003, 20:55

A wienc tak przed wczoraj kupiłem oginalną gre Colinka 3 i mam mały problem chodzi mi o komentowanie Janusza Kuliga.

Daje preykład Stoje na starcie do Os przejżdzam 2 lub 3 zakręty i kończy się dyktowanie i jade już na znaki o stopniu trudności zakrętu.

A drug przykład to taki że dyktuje od początku do końca os .

Wie ktoś czym to może być spowodowanie a jeśli chodzi o karte muzyczną to mam Yamahę 32 MB.

Ludzie pomocy.
Janusz Kulig 1969-2004
Michael Park 1966-2005
Na zawsze w sercach kibiców
______________________________________
Michael Park - Marko Where Are You...Where Are You
______________________________________
GG: 2963175

Leszeeek Ogień na Tłoki !!
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków


Postprzez wartek » niedziela, 7 wrz 2003, 22:10

to moze ( i jest ) spowodowane awaria interkomu, nawet najlepszym to sie zdarza ;) :D
Avatar użytkownika
wartek
N2
 
Posty: 167
Dołączył(a): sobota, 3 sie 2002, 12:38
Lokalizacja: 3City

Postprzez qbus » poniedziałek, 8 wrz 2003, 15:58

Prawdopodobnie chodzi o tego patcha co to go CDProjekt wydał do wersji polskiej... spróbuj!!
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez czarekusa » środa, 10 wrz 2003, 19:18

mi sie dzieje podobna rzecz ale z Nickiy'm na Ameryce bodajrze OS4, w drugim sezonie. Zaczyna sie os a on dyktuje go od konca i trzeba jechac na pamiec albo na wyczucie bo strzalki mam wylaczone (takie nieprofesjonalne) a nastepny os dyktuje 2 zakrety a potem sie wylacza. TEgo patcha juz sciagnalem bo mialem problemy ze sterowaniem autem po trzech odcinkach. Jak nie znacie antidotum to nie ma sprawy, wkoncu to nie takie straszne.
Pozdrawiam wszystkich ktorzy kochaja rajdy.

http://www.mcpimage.com
http://www.amkpwa.com
Avatar użytkownika
czarekusa
A5
 
Posty: 550
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:07
Lokalizacja: Zembrzyce/Elgin, IL. USA

Postprzez rav » piątek, 12 wrz 2003, 15:05

Wiem że jestem spóźniony, ale od wczoraj gram w Colina 3 i mam z nim ewne problemy. Mam sprzęt dużo szybszy niż wymagania gry (P4 1,8 GHz i 128MB RAM), a mimo to na najsłabszej grafice tnie mi się na początku OS-u tak że nie można wogóle jechać. Tracę wtedy 10-20 sekund i jadę dalej rozbitym samochodem. Czy poradziliście sobie z tym?
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez !ADI! » piątek, 12 wrz 2003, 17:35

Jeśli świeci się dioda, że dysk coś ładuje do ramu, to naciśnij "ESC" i poczekaj te 20 sekund. Może w tedy nie będzie się wieszało.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez rav » piątek, 12 wrz 2003, 18:34

Dzięki.
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez krzychd » piątek, 12 wrz 2003, 18:49

A jaką masz grafikę? 128MB to duzo nie jest.
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa

Postprzez wartek » sobota, 13 wrz 2003, 19:37

wymysliles jakis patent na to?
ja zrobilem formata i mam podobny problem, tyle ze przycina na tyle ze da sie jechac, no chyba ze jest jakas szybka partia w lesie to wtedy jest problem.
Avatar użytkownika
wartek
N2
 
Posty: 167
Dołączył(a): sobota, 3 sie 2002, 12:38
Lokalizacja: 3City

Postprzez rav » sobota, 13 wrz 2003, 21:38

krzychd napisał(a):A jaką masz grafikę? 128MB to duzo nie jest.


Jeśli pytasz o kartę graficzną to jest to hłam, który wsadzają do komputerów Compaqua. Takzwana zintegowana. Jeśli pytasz o ustawienia grafiki to 640x480 16. Mniej się nie da. Wczytuje tylko pierwszy plan, ale da się jechać. Najgorzej jest na OS-ach równoległych. Wtedy się tnie niemiłosiernie, ale na szczęście tylko na początku.

A jeśli chodzi o wspominaną fizykę jazdy to wcale nie mam takiego złego zdania na ten temat. Tył strasznie odjeżdża jak się daje gazu, ale to chyba dla tego że wciśnięcie strzałki powoduje wciścięcie gazu w opór. Może na pedałach jest lepiej. Podoba mi się to że są wąskie OS-y, ale w takiej szwecji to się trudno na prostej utrzymać. Oczywiście Colin2 jeździł lepiej. Można było bardziej kontrolować samochód i walczyć o czas a nie o życie.
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez wartek » niedziela, 14 wrz 2003, 18:25

http://www.colin2.kms.pl/cmrr3/index.php?action=mod

czy to ktos juz podawal na forum? filmiki zmieniaja sie na te z eurosportu itp?
Avatar użytkownika
wartek
N2
 
Posty: 167
Dołączył(a): sobota, 3 sie 2002, 12:38
Lokalizacja: 3City

Postprzez **FanKuzaja** » wtorek, 16 wrz 2003, 11:57

Ostatnio zadzwoniłem do CDProjekt z zapytaniem na temat dyktowania.

I co mi powiedzieli że jest to wina kart muzycznych ponieważ nie na wszystkich kartach chce działać tak jak powinna. Pożyuczyłem się Sound Blaster Life 5,1 i jest wszystko w pożądku dyktowanie od początku do końca.

Powiedzieli mi że tą swoją Yamahę 32 MB mogę odłożyć do lamusa. Co jeszcze ciekawego powiedzieli to że najlepej działa na kartach muzycznych nie zintegrowanych z płytami głownymi ( z tymi kartami są duże problemy) tak twierdzą ludzie z CDProjekt. Widać będę musiał kupić jakomś kartę Sound Blaster i w tedy będę zadowolony.
Janusz Kulig 1969-2004
Michael Park 1966-2005
Na zawsze w sercach kibiców
______________________________________
Michael Park - Marko Where Are You...Where Are You
______________________________________
GG: 2963175

Leszeeek Ogień na Tłoki !!
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kuba M. » wtorek, 30 wrz 2003, 16:06

Wymyśliłem sobie, że dzisiaj przejadę jeden i ten sam odcinek specjalny wszystkimi samochodami i porównam czasy. Na ogień poszedł odcinek nr. 1 z rajdu hiszpanii. Ale nie o tym miała być ta opowieść, jedno co mnie zdziwiło to doskonały czas Citroena Xsary (nie kit-cara!) który wyniósł 2:34:16. Samochód jechał za dobrze, i co się okazało, że ta Xsara to AWD! Tak, tak, to nie prima aprilis, przecież to widać jak się odpycha, żadnego mielenia. Zresztą sami sprawdźcie u siebie. Prosty sposób na udowodnienie, że jest to AWD to wybranie jakiegoś asfaltowego odcinka, kiera lub strzałka max. w lewo i gaz do dechy. Porównajcie zachowanie Xsary kit-car do zwykłej Xsary, widać różnice prawda?

Jeśli ktoś już to odkrył przedemną to sori, nie śledziłem całej tej dyskusji.

Mam wersję angielską beż żadnego patcha.
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Gustaw » wtorek, 30 wrz 2003, 16:27

czys ty zwariowal ? :? (no offence) :shock: oska jak byk! takie podsterowne to cholerstwo ze nie idzie grac, nie dam sobie w zyciu wmowic ze to AWD :x , czy my gramy w ta same gre :?:
jak nie dasz sie przekonac to wrzuce dowody, a tak pozatym polecam patcha, nawet jesli masz kopie zapasowa do to wersji zpatchowanej tez jest nocd, a gra sie o niebo lepiej!
ps.jest juz textura evo7 Czopika :idea:: download (1,29MB)
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez Kuba M. » wtorek, 30 wrz 2003, 17:30

Gustaw napisał(a):czys ty zwariowal ? :? (no offence) :shock: oska jak byk! takie podsterowne to cholerstwo ze nie idzie grac, nie dam sobie w zyciu wmowic ze to AWD :x , czy my gramy w ta same gre :?:


Sprawdziłeś obie Xsary dostępne w grze?

O jakich dowodach mówisz? Jak takie istnieją to chętnie przedstawie, że Xsara zachwouje się jak AWD, widać to już podczas startu.
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości