Richard Burns Rally

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez Psycholog_Rajdowy » środa, 6 lis 2002, 01:04

A ja nadal nie rozumiem, dlaczego tak wielu ludzi nadal uważa CMR 2 za najlepszą grę rajdową! Przecież nie da się w niej pokonać ani jednego zakrętu bez poślizgu - w tej grze zawsze w zakręcie jedzie się choć trochę bokiem - to nienormalne!!! Idiotyczne są tam również trasy - oesy w Autralii są szersze niż niemiekie autostrady!!! Gra ta przestała mieć dla mnie jakikolwiek sens, gdy jeden zakręt pod kątem prostym (Rajd Australii) udało mi się pokonać z prędkością ponad 200 km/h.
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez maciekd » środa, 6 lis 2002, 01:39

A dla mnie to jest wlasnie jedyna gra, w ktorej sam decyduje (zwlaszcza na asfaltach) co dokladnie ma sie w danym momencie stac z samochodem. Uwielbiam to uczucie, gdy majac widok znad maski doskonale czuje jaka w tym momencie przyczepnosc ma kazde z kol. Inne gry nawet sie do tego poziomu nie zblizaja. Nie widze problemu w pojechaniu asfaltowego OS'u bez zbednego poslizgu. Trudno za to oczekiwac, ze samochod nie wpadnie w poslizg przy ogromnej predkosci wejscia w zakret.
Mam natomiast powazne zastrzezenia co do konfiguracji OS'ow i uszkodzen samochodu, ktore skutecznie zabijaja realizm gry.
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez alfan » środa, 6 lis 2002, 19:30

MaciekD:a ciekawe co by było gdyby ten tekst przetlumaczyć na polski za pomoca programu English translator v1.5
:lol: :lol: :lol: :lol:
a colin jest najlepszy i juz!!!!!
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez **FanKuzaja** » środa, 6 lis 2002, 22:25

Ciekae czy ludzie co pracują nad ta gra czy cos pokaza lepszego czy wypuszcza drugie pro rally 2002 gdzie samochody zachwouja sie nie tak jak prawdziwe.

Richard Burns Rally zobaczymy czy to bedzie konkurencja nad cmr3
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Tarzan » czwartek, 7 lis 2002, 22:39

są już pierwsze screeny pod adresem

http://www.bhmotorsports.com/RBR/screenshots
dawaj Grisza dawaj
gadu 1498477
Avatar użytkownika
Tarzan
N2
 
Posty: 147
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Piccolo_Jr » czwartek, 7 lis 2002, 22:52

Dzięki Tarzan.
How do they do it, why do they do it, riding and crushing, and riding and winning, and always faster and faster and faster....
Avatar użytkownika
Piccolo_Jr
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez thompson40 » środa, 5 lut 2003, 19:52

**FanKuzaja** napisał(a):Richard Burns Rally zobaczymy czy to bedzie konkurencja nad cmr3


dla cmr3 na pewno ale dla WRC2 nigdy :wink:
a model wygląda naprawde imponująco.
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez koval » środa, 5 lut 2003, 21:53

Czy ja dobrze odczytale - chca zrobic model dzialajaxego silnika ze wszystkimi tego konsekwencjam.. nono :roll: tylko na jakim sprzecie pojdzie tak wypasiona giera (osobiscie wolalbym aby oprzylozyli sie mniej do modeli itp. a bardziej do fizyki jazdy i roznorodnosci tras )


...::: pozdro :::...
http://www.pwr.wroc.pl Obrazek
Avatar użytkownika
koval
N2
 
Posty: 158
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 03:45
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez thompson40 » środa, 5 lut 2003, 22:21

koval napisał(a):Czy ja dobrze odczytale - chca zrobic model dzialajaxego silnika ze wszystkimi tego konsekwencjam.. nono :roll: tylko na jakim sprzecie pojdzie tak wypasiona giera (osobiscie wolalbym aby oprzylozyli sie mniej do modeli itp. a bardziej do fizyki jazdy i roznorodnosci tras )


...::: pozdro :::...

to gra wyjdzie wogóle na PC??? myślałem że nie, jesli wyjdzie to fajnie :) i zgadzam się z tobą, że lepiej żeby bardziej popracowali nad modelem jazdy a nie nad modelami samochodów
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

co z tego

Postprzez grandmaster » czwartek, 6 lut 2003, 20:08

Co z tego ze to kolejna gra rajdowa... wychodzi dopiero we wrzesniu a 2 miesiace pozniej wyjdzie prawdopodobnie WRC III i na co to :?:
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez Gustaw » poniedziałek, 29 wrz 2003, 22:08

pierwsze screeny z gry http://dynamic2.gamespy.com/~hg/forum/v ... 1923e5394f
link sponsored by Samer :wink:

update:
producent napisal:
"Yes, the game is designed to be run with a steeringwheel (pads will be fine though) and the force feedback will simulate all the things you feel in real life. Since we have a very realistic physics system, proper force feedback is not that hard to do... Yes there will be a cockpit cam. It will be seperate from the exterior much view like in a flightsim allowing about 14000 polys on the inside too. Compared to our competitors where the cockpit and the exterior is the same model this really gives an edge on cockpit and driver detail.
There will also be functioning wipers etc..."

so im looking forward! :D
Ostatnio edytowano wtorek, 30 wrz 2003, 14:00 przez Gustaw, łącznie edytowano 1 raz
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez **FanKuzaja** » poniedziałek, 29 wrz 2003, 22:26

Jedno czego nie rozumiem Richard Burns jeżdzi w Teamie Peugeot a tutaj na scrinkach od Gustawa pojawia się Subaru.

Ale widac po wcześniejszych scrinkach ze Lance Evo 7 zapowiada sie mocno. Ale wował bym zeby popracowali nad Fizyką jazdy a nie nad szczególami. I żeby gra nie miała wymagan niewiadomo jakich bo bedzie tak jak z colinem 3 że na sprzencie ponizej 900 mh można było pomarzyc grać.
Janusz Kulig 1969-2004
Michael Park 1966-2005
Na zawsze w sercach kibiców
______________________________________
Michael Park - Marko Where Are You...Where Are You
______________________________________
GG: 2963175

Leszeeek Ogień na Tłoki !!
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez tomas » poniedziałek, 29 wrz 2003, 22:52

autorzy gry patrzą w przyszłość, w końcu Burns wraz z końcem obecnego sezonu, wraca do Subaru, więc gra w momencie premiery, będzie na czasie, o ile tremin wydania zostanie dotrzymany :roll: a swoją drogą to ze screenów tych nie wiele można odczytać ;)
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez !ADI! » poniedziałek, 29 wrz 2003, 22:58

A chyba Codemasters znów się spóźniła :) z wyborem samochodu "przewodniego" w grze.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez qbus » wtorek, 30 wrz 2003, 12:22

No po tym arcie to aż się boje czy nie wyjdzie kolejna gra w stylu CMR 3 :/
Ma być szkoła jazdy... to ok brakowałło mi tego w kolejnych Colin'ach.
Na trasach szutrowych pierwszy zawodnik ma mieć gorszą sytuacje ze względu na to że odkurza trogę ... ciekawe jak to rozwiążą??
Teraz tylko czekać czekać i czekać.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości