Richard Burns Rally

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez !ADI! » poniedziałek, 8 gru 2003, 21:39

**FanKuzaja** napisał(a):Dziś czytałem w CD Action żę Producent gry przewiduje premierę na konieć lutego a począteg Marca. Gra uzyskała licenjce od FIA. I na dodatek będziemy mieli możliwość poszusowania po trasach dobrze nam znanych z MŚ sezonu 2003

Ponoć poroducenci muwią że będzie to wielki chit grywalność duża i możę w końcu Colin 4 będzie miał Sobie godnego konkurenta.

trzymam kciuki, że tak to będzie wyglądało
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków


Postprzez marcin » poniedziałek, 8 gru 2003, 23:00

**FanKuzaja** napisał(a):Dziś czytałem w CD Action żę Producent gry przewiduje premierę na konieć lutego a począteg Marca. Gra uzyskała licenjce od FIA. I na dodatek będziemy mieli możliwość poszusowania po trasach dobrze nam znanych z MŚ sezonu 2003

Ponoć poroducenci muwią że będzie to wielki chit grywalność duża i możę w końcu Colin 4 będzie miał Sobie godnego konkurenta.

Hmm troszke dziwne bo z tego co wiem to taką licencję mają tylko producenci gry WRC i raczej nikt inny nie może sobie kupić takiej drugiej licencji no chyba że jestem w błędzie. Moim zdaniem albo źle to przeczytałeś albo CD Action ma złe informacje.
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez !ADI! » poniedziałek, 8 gru 2003, 23:21

To smutne i wydaje się być prawdziwe.
Pewnie z CDA jest jak z GW, że jest zdjęcie Frycza a piszą, że to Kuchar
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez Itek » wtorek, 9 gru 2003, 00:36

To mówi jeden z twórców gry:
Kod: Zaznacz cały
I thought I'd just put in a quick word on the Force Feedback as I am doing most of the vehicle dynamics on RBR, and with that comes FF aswell

The suspension in the game is all defined in 3d, with lengths of control arms, mounting points etc. This way, all the forces and torques from the tyre model propagate through the upright and steering rod to the steering rack. This enables us to do straight forward Force Feedback without any fudging or magic rumble effects.


I tu jeszcze fragment na temat szkoły rajdowej w grze:
Kod: Zaznacz cały
Our friendly RBR developer (artist) Fozz could not resist leaking some secret information regarding the nature of the Rally School in the game:

- "It is necessary to complete a basic rallyscool in order to get a rally license. But it is in the advanced school the most fun is. And there is quite a high number of lessons. It will feature: Left-foot braking, Scandinavian flick, Positioning and Powerslide. You name it.
Avatar użytkownika
Itek
N2
 
Posty: 148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:55
Lokalizacja: Miasto Kraków

Postprzez !ADI! » wtorek, 9 gru 2003, 01:27

W błyskawicznym tępie pojawia się ogromna ilość ciekawych rozwiązań w grze. Ale czy my tego z kądś nie znamy...?

Qrcze poprostu bardzobym chciał, żeby na PC wyszła gra na poziomie WRC2 lub 3. W sumie czymś takim było Rally Championship i CMR1. I chciałbym, aby ta gra była przełomem, takim jakim były tamte stare gry. Ale odnoszę wrażenie, że znów się zawiodę... :cry:
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez tomas » wtorek, 9 gru 2003, 16:56

Producenci, a w zasadzie wydawcy takich gier jak CMR3, V-Rally3 sami sobie są winni takich ilości krytyki. Jeżeli obiecują, że gra wniesie do gatunku to i to, gracze z pewnością będę wiele oczekwiać. Nadchodzi premiera i okazuje się, że wszyscy są zawiedzeni. Mam nadzieję, ze podobnie nie będzie z RB Rally. Pojawia się tyle obietnic, że moje wymagania w stosunku do tej gry stale rosną, mam nadzieję, że się nie zawiodę :|
Pozdr.
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez qbus » wtorek, 9 gru 2003, 17:15

Nie wiem czy pamiętacie ale... swego czasu zespół który jest odpowiedzialny za "Richard Burns Rally" wydał gre pod tytułem "Network Q Rac Rally Championschip" prasa zachwycała się nad tą gierką... ja zresztą też... mieliśmy tutaj możliwość przejechania 20 paru odcinków rajdu RAC... potem było "International Rally Championschip" i mały zawód... gra była dobra... ale nic ponad to... "Colin pierwszy" wyprzedzał tą gre o dwie długości samochodu :D ... a potem było "Rally Championschip 99/2000" i "Rally Championschip Extreme" ... tylko pomiędzy "International Rally" a "Rally Championschip 2000" był jeszcze jeden tytuł "Tommi Makinen Rally" gra została wydana na PSX'a i... okazała się totalną klęską :(
Mam nadzieje że "Rysiek Berns Rejli" nie okaże się taką klapą jak wyżej wymieniony tytuł... ja mam w stosunku do tej gry bardzo wysokie wymagania już w tej chwili.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez Hultay WRC » wtorek, 9 gru 2003, 22:02

Ech pamiętam jeszcze, jak kiedyś fajnie się tłukło w Networ Q RAC Rally... :) Baaaaardzoooo długie odcinki, fantastyczny widok od środka(zawszena na nim grałem). Fantastucznie było, gdy jechało się w deszczu lub śniegu, miałoc się wręcz wrażenie, że w tym samochodzie siedzimy i cieszymy się z tego, że mamy kawałek wirtualnego dachu nad głową 8) . Całe ferie zarywałem :D A krew mnie zalewała, jak kręciłem dobre czasy i nagle niespdziewanie....DZWON! hehe i jeszcze raz i do skutku!
Chyba zaraz sobie ją zainstaluję z powrotem. Szykuje się przeszukanie strychu :wink: . A Rally Championship 2000 podobało mi się ze względu na piękną grafę(dzisiaj też nie straszy), równierz fantastyczny widok od środka(nawet nowsze gry mają gorszy), długie odcinki, oraz łamanie głowy przy doborze ustawień i przy wyborze strategii.
Ale przeklinałem model jazdy, nie dało się szybko jechać, żeby nie bęcnąć :evil: grrr! Int Rally Championship równirz mile wspominam(fantastyczne jak na owe czasy menu z wstawkami filmowym) i niezłe wrażenie prędkości. To że była lekko arcadowa nie przeszkazało mi, bo wtedy jeszcze się rajdami na poważnie nie zaraziłem.
A i jeszce jedno: w grach z tej serii było dużo informacji (o samochodach(równierz niezłe fotki)zwycięcach rajdu Network Q itp.,) jedynie w int. Rally Championship olali te dodatki. A teraz wracam do tematu :)
Nie spodziewam się rewelacji w grywalności, albo będzie lipa i ściemnianie, albo będzie niegrywalne przez realizm, ale może....?
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez !ADI! » wtorek, 9 gru 2003, 22:32

Hultay WRC mam to samo odczucie :D

A to Q rally. Żeby RBR było czymś takim dla nas jak tamta gra w tedy. Jedynym minusem tej gry był brak ręcznego, lub ja go nie odkryłem :D
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez Tarzan » czwartek, 11 gru 2003, 00:19

nie wiem skąd wy bierzecie te wiadomości ale firma Warthog(chyba tak to sie pisze) robiaca RBR nie ma nic wspolnego z grą "networq q rac rally championship" z bodajże 1995/6 roku. Wiec nie ma sie co napalac:( owszem tamta gierka była czyms czego jeszcze nikt do tej pory nie powtorzyl a minelo juz okolo 7-8 lat. ja wole jeden porzadny rajd z 20-paroma odcinkami niz 6 rajdow po 6 odcinkow ktore przejezdza sie w 5 minut mnaksymalnie. Takie krótkie rajdy przypominaja mi rajdy ala Barborka warszawska gdzie jeden nawet niezbyt duzy blad powoduje niemozliwosc odrobienia strat nim spowodowanych. a jak slysze te szumne zapowiedzi o realizmie jazdy i pracy silnika, zawieszenia,modelu zniszczen to juz widze ze wygranie rajdu=zero bledow+jazda non stop na 100% a wiadomo nawet zawodnicy z Mistrzostw Swiata popelniaja mniejsze i wieksze bledy i dzieki temu ze rajd jest dluzszy walcza o wygraną do konca. Sorki za takie wywody:) a wracajac do sprawy to tamta gierke "nqrrc" napisali ludzie z Europress-Anglicy(co wiem to oni jeszcze wydali wszystkie gierki z serii rally championship do czesci 2000 wlacznie) a Warthog to Szwedzi którzy odziedziczyli serie rally chamionship dopiero od tytulu "RC extreme" co niezbyt im chyba wyszlo:(
No cóz poczekamy do marca to zobaczymy. Ja w kazdym razie zagram w kazda nowa gierke rajdowa nawet jakby to byl najwiekszy syf:D Pozdrawiam narka
dawaj Grisza dawaj
gadu 1498477
Avatar użytkownika
Tarzan
N2
 
Posty: 147
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Kris_WRC » czwartek, 11 gru 2003, 00:57

A kto powiedział ze ci producenci maja cos wspolnego? Swoja drogą w NQR gram do dzis i nie przeszkadza mi brak pobocza bo jedzie sie po prostu rewelka. Tak jak Hultay gram z widoku zza kierownicy, ponieważ jeszcze w zadnej grze nie spotkałem sie z takim. Rally Championship miało wade własnie sterowanie, ale szło sie przyzwyczaic. Kazde hamowanie to walka :) ale mi sie podobało, bo trzeba było mysleć. CMR 1 świetna gra ze szkołą rajdową, przeszedłem wzdłuż i w szerz :):):) CMR2 chyba najbardziej kultowy symulator rajdów. Przechodziłem 150 razy. WRC oj ile ja pieniedzy wydałem na wypozyczanie ps2 i kierownicy z dualem. Doszliśmy z Kaziem do takiego poziomu wgrania, że ubieralismy buty sparco, rękawice i podpinalismy kino domowe do peltora :):):) Oj były zajawki. Ciekaw jestem teraz jak wypadnie RBR w porównaniu z wszystkimi innymi gierami. Qbuś na gadu mi cały czas przesyła linki na screen shoty z gierki i jak na razie jestem pod ogromnym wrażeniem tej gierki. Ciekaw jestem jak będzie w rzeczywistosci, obyśmy sie nie zawiedli.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez qbus » czwartek, 11 gru 2003, 18:02

Warhog nie ma nic wspólnego z RAC Rally... ale mi raczej chodziło tutaj o wydawce czyli SCi... no chyba że w tym przypadku się myle??

P.S. ma ktoś "Network Q Rack Rally" gdzieś na jakimś CD :?: 8)
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez Hultay WRC » niedziela, 14 gru 2003, 11:24

Kris_WRC napisał(a):Doszliśmy z Kaziem do takiego poziomu wgrania, że ubieralismy buty sparco, rękawice i podpinalismy kino domowe do peltora :):):) Oj były zajawki.
Pozdrawiam

Ja z młodszym bratem też urozmaicliśmy sobie rozgrywkę. Byliśmy jedną załogą (ja jako pilot), z resztą już wam o tym opowiadałem. Tylko najgorzej było na trasach w Colinie w japonii. Po pewnym czasie nie nadążałem, bo mocno rozbudowaliśmy nasz język pilotażu :) . Aż w kńcu mój brat (młodszy,6 klasa to mu rózne rzeczy do głowy przychodzą) wpadł na pomysł: "Załóżmy jeszcze kaski!" No i tak graliśmy jak idioci :D :lol: . Jescze chciałem nagrywać on-boardy za pomocą kemery internetowej :lol: hehe. Fajny miałem fotel: bujany (i po co force fedback? :wink: )
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez **FanKuzaja** » czwartek, 18 gru 2003, 13:11

Co do mojego wcześniejszego posta na temat gry i wiadomości z CD Action.

A wienc wiadomość jeżeli chodzi o RBR jest napisane na stronie pomiędzy 10 a 30 stroną w Newsach przeczytałem to w najnowszym numerze CD Action sepcjalna adecyja na święta z 4 CD. Ale to nie ważne bo producenci RBR starają się by FIA dała licencje na wykorzystaniee 14 rajdów z odcinkami.

Ostatnio oglondałem u Kolegi na Cyfrze + progrm na temat gier, cały czas nic nie leci tylko recenzje nowości itd itp.

I co byłem zdumiony pokazywali RBR tylko coś mi się wydawało że był to filmik a nie ktoś grał. Ale najlepsze jest to że to co obejrzałem przeszło moje najskrytsze marzenia.

Coś opowiem na temat tego filmiku. A wienc jak dobrze się przypatrzyłem był to rajd Acropol lub Grecja . Dość żeczywiste były odcinki i nawet przypominały z tych rajdów. Na filmiku było pokazywan jak sobie zasuwamy najnowszym modelem Subaru WRC 03 i w pewnym momencie Subaru wypada z drogi nurkując przodem w rowie. I tutaj było moje zdumienie do pomocy wydostania się z rowu pomogli kibice którzy zlecieli się z niedalekiego nawrotu i hopki. Co do filmiku to jeszcze było pokazane co się dziej z kierowcą i pilotem w samochodzie czyli odpowiadali na wszystkie nieruwności drogi jak i też Kolpoltery w siatce zamocowanej w klatce też się ruszały kable do Intercomu skakały.

Zastanawia mnie tylko jedno czy tak będzie wyglondała gra czy to tylko filmik co mogą zrobić twórcy tej gry . A chiałbym aby aż tak relana była gierka i wogule. I ciekawi mnie jakie by to miało wymagania przy takich szczegułach.
Janusz Kulig 1969-2004
Michael Park 1966-2005
Na zawsze w sercach kibiców
______________________________________
Michael Park - Marko Where Are You...Where Are You
______________________________________
GG: 2963175

Leszeeek Ogień na Tłoki !!
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez qbus » piątek, 19 gru 2003, 15:18

W najnowszym numerze "Gamestar'a" jest zapowiedź gry...
http://www.gamestar.pl/ftp/download/gry ... _01_04.zip a ten gamestar jest dostępny w wersji elektronicznej za free... warto przeczytać.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości