Gra LIVE FOR SPEED

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez TommiCrazy » niedziela, 20 lip 2003, 19:37

Ja narazie jezdze offline , ale jak jechalem na niemieckich serwerach na kuzyna komputerze z niemcami to na tore rc kopalem ich Cytrynka seryjna , a oni smigali wozkami z wyzszej polki :) pieknie mozna skladac autko bokiem. Ja sobie odblokuje pena wersje , jakos te 76zl mnei nie straszy bo gra jest wspaniala , tylko problemem jest moj komp , jak jade na wiecej niz 4ry auta to mam tak slaba ilosc klate ze niemoge wyczuc wogole jazdy po zakretach!!! podobno w pelnej wersji mozna fajnie sklejac filmiki :) czy jest tam jakies auto 4WD? jakby co zglaszam sie na ochotnika do gry online :) moze jakis swoj team stowrzymy :) juz widzialem kilka na necie !!! narazie na torze rc seryjna cytrynka na okrazenie ze staru rekord mam 1:19:17 ale wiem ze mozna lepiej , kwestia dostosowania autka :)
POZDRAWIAM[/i]
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK


Postprzez LEH » czwartek, 14 sie 2003, 13:05

Ja mam pełną wersję S1 i jestem szczęśliwy, że ją kupiłem. Według mnie Live For Speed to najlepsza symulacja jaka kiedykolwiek była zrobiona. W grze są dwa auta przednionapędowe (słabsze GTi i mocniejsze turbodoładowane FXO), są cztery tylnonapędowce w tym dwa auta-repliki Lotusa Seven. Jeden słabszy, drugi mocniejszy - ich opanowanie to nie lada sztuka! No i jest oczywiście auto czteronapędowe wyglądające jak skrzyżowanie Celiki ST-205 i ostatniej Supry:

http://www.jay.copperstream.co.uk/st205-2.jpg
jakieś rozmazane to zdjęcie, ale co tam... - tak wygląda autko po ściągnięciu skórki Castrola z forum LFS!

http://lfs.racesimcentral.com/ - to jest oficjalna strona

Mówię wam, że warto wydać te ok. 80zł, żeby mieć najlepszego sima...
LEH
 

Postprzez Gustaw » czwartek, 14 sie 2003, 13:56

jest jeszcze inna sparwa, niktorzy by chcieli :D ale nie widzą jak za to zapłacić , molgbys tak w skrocie napisac na czym to polega ?
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez LEH » czwartek, 14 sie 2003, 15:01

Musisz mieć ważną kartę kredytową Visa lub Mastercard. Przy wypełnianiu "formularzy" będziesz musiał podać kto jest właścicielem karty, numer karty oraz datę upływu jej ważności (być może jeszcze od kiedy jest ważna - nie pamiętam czy o to też pytali).

Ja płaciłem Visą (ale nie Visą Electron - tą możesz wypłacić pieniądze z bankomatu albo zapłacić w sklepie, ale LFS nią raczej nie kupisz - zresztą ona ma napis "Electronic use only"). Po zakończeniu transakcji będziesz mógł ściągnąć S1 (chyba, że już to zrobiłeś) i odblokować pełną wersję za pomocą specjalnego klucza. Oczywiście trzeba się wcześniej zarejestrować na stronie, żeby móc kupić grę.

Jeśli się zdecydujesz to na stronie http://lfs.racesimcentral.com wybierasz "Buy online", potem "Order LFS S1" po prawej stronie, a następnie "Credit Card / Debit Card" (obok "Order Now"). Jeśli to jest oczywiste, to sorry, że tak dokładnie tłumaczę, ale po prostu nie wiem jak z Angielskim... ;-)

Jak byś miał jeszcze jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam
LEH
 

Postprzez RallyDriver » czwartek, 14 sie 2003, 15:31

Hehe, nie każdy niestety posiada takie karty, bardzo duża część graczy to osoby , które nigdy nie miały nic wspólnego z taką kartą ;)

... ale co tam ;) Może będzie jakiś patch , crack..
Pozdrowienia, RC
------------------------------
[ TUNIT - make it unique ]
Avatar użytkownika
RallyDriver
N2
 
Posty: 112
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:02
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez LEH » czwartek, 14 sie 2003, 16:22

Ja też takiej karty nie posiadam, ale znalazłem w rodzinie osobę, która taką kartę miała i mi jej użyczyła. Poszukaj, może w twojej rodzinie też ktoś ma ten cudowny plastik. Powiesz o co chodzi, dasz mu 80 zł i powinno być OK.

A tak w ogle, to uważam, że twórcom tej gry należy się te 12 funtów od egzemplarza. Tym bardziej, że nie jest to jakiś wielki wydawca, tylko grupa entuzjastów, którzy czują klimat. To jest gra od fanatyków dla fanatyków samochodów. Odwalili kawał zaje...istej roboty i kasa im się należy, tym bardziej, że jeśli S1 wypali, to będą kolejne wersje gry.
LEH
 

Postprzez Gustaw » czwartek, 14 sie 2003, 17:05

i to mnie właśnie boli, bo nie miałbym nic przeciwko S2 i S3, tymbadziej jakby bo wielu błaganiach wreszcie dali jakieś OSy, ALE każda nastepna versja będzie płatna z osobna :cry: i to mnie przeraża, żeby poźniej nie wyszło że kompletna gra kosztuje 200 stówy! Gdyby za 76zł bylo s1s2is3 to już bym leciał na pielgrzymke po rodzinie :wink:
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez LEH » czwartek, 14 sie 2003, 17:22

Według mnie S1 jest na tyle dobre (jest zaje...iste), żebyś już startował do pielgrzymki ;-) Nie znam drugiej gry, w której tak doskonale oddano zachowanie się aut FWD, RWD oraz 4WD. Oczywiście można grzebać w bebechach aut do bólu, czując każdą różnicę w zmianie ustawień. W czteronapędówce możesz oczywiście grzebać w trzech dyfrach oraz decydować ile napędu ma iść na przód, a ile na tył. Grand Prix Legends może jest najbliższa LFS w stopniu zaawansowania modelu jazdy, ale tam są tylko stare bolidy F1.
LEH
 

Postprzez sumo » sobota, 16 sie 2003, 11:34

Ma ktoś z was PATCHA do demka LFS na 4WD !?
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez !ADI! » sobota, 16 sie 2003, 18:32

chyba ja mam, jeśli to jest pylko plik exe, to mam :). chyba coś koło 2MB. jak Ci to posłać?
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez sumo » sobota, 16 sie 2003, 19:13

Tak to chyba to:)
Jesli mozesz to na maila sumorally@interia.pl powinno pojsc skoro tylko 2mb
Wielkie THX ADI :)
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez sumo » sobota, 16 sie 2003, 20:37

ADI thx ze poslales.... to jest jednak do wersji 0.1 i u mnie nie chodzi :(
THX za pomoc
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez !ADI! » niedziela, 17 sie 2003, 00:13

Hm... tak jak przypuszczałem :(

A czy przypadkiem tu nie ma linku do jakiegoś forum LFS?
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez LEH » niedziela, 17 sie 2003, 11:06

Forum jest na oficjalnej stronie... http://lfs.racesimcentral.com/
LEH
 

Postprzez TommiCrazy » czwartek, 2 paź 2003, 17:46

jeżeli mam taką normalną karte(PKO BP) z której moge płacic przez internet (opcja) , dostałem 30 jednorazowych kluczy do przelewów z wlasnego konta internetowo !! czy tak moge zakupić LFS?
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron