TURNIEJ w COLINA 3!!!!!!!!!!!

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

TURNIEJ w COLINA 3!!!!!!!!!!!

Postprzez Tarzan » sobota, 21 cze 2003, 19:32

Notka prasowa z gry-online.

Kierowcy na Start! - wielki turniej CMR3 i TOCA
Dla wszystkich fanów gier samochodowych (ale nie tylko) mamy świetną informację – 4, 5 i 6 lipca w krakowskim salonie EMPiK Megastore na Rynku Głównym zostanie zorganizowany Wielki Turniej Colin McRae Rally 3 i TOCA Race Driver!

Turniej zostanie rozegrany we wspomniane gry – dla najlepszych czekają wspaniałe nagrody, ufundowane przez firmy AMD, CD Projekt, Certina. Zapisy będą przyjmowane w salonie EMPiKU (Rynek Główny) w dziale Multimedia od najbliższego poniedziałku, tj. od 23 czerwca aż do 3 lipca – na miejscu uzyskacie wszelkie szczegóły dotyczące całej imprezy. Organizatorami turnieju jest EMPiK oraz GRY-OnLine. Serdecznie zapraszamy!


I pytanko. Czy ktoś z was się tam wybiera? Jeśli tak dowiedzcie się wszystkich szczegółów tzn. w który dzień dokładnie jest turniej w Colina bo wątpie aby trwał on aż 3 dni. Podajcie też wysokość wpisowego o ile takie będzie i najlepiej godziny startu. I czy bedziemy grać na klawiaturach czy kierownicach. Dowiedzcie się też jak możecie czy wymagane jest zgłoszenie osobiste czy można kogoś prosić aby nas wpisał, bo Mulgan Rally TEAM chętnie by się tam zjawiło, ale nie ma możliwości zgłoszenia się tam osobiście. Wchodzi tylko w grę przyjazd na sam turniej.

Dla niekojarzących MRT odsyłam na stronę http://www.czasy.com

Pozdrawiam i być może do zobaczenia na konkursie.
dawaj Grisza dawaj
gadu 1498477
Avatar użytkownika
Tarzan
N2
 
Posty: 147
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Postprzez tomas » sobota, 21 cze 2003, 19:45

ja chętnie bym pojechał, nie jestem dobry w colina, ale takie imprezy to fajna zabawa, ale kraków jest daleko i starsi mnie na kilka dni samego nie puszczą do krakowa :( ale ogólnie to fajnie, że takie imprezy są organizowane. fakt, ze zjawi się tam mnóstwo przypadkowych "mistrzów kierownicy", ale na pewno będzie też wielu naprawdę dobrych graczy. pamiętam finał Pentium 4 Grand Prix 2 :D super imprezka, fajna atmosfera, możnabyło sobie zdjęcie pstryknąć z Wiślakiem albo z Magdą Lukas, można było sobie posiedzieć w Imprezie WRX Sti ;) fajna sprawa, szkoda, że kraków jest daleko :(
pzdr
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez LIPciu » wtorek, 24 cze 2003, 15:18

empik robi takie słabe turnieje że głowa boli.
byłem rok temu na czymś takiem i grubo sie zawiodłem!!
to nie są mistrzostwa w colina tylko "jazda pugiem po dwóch pierwszych odcinkach w australi" nawet nie można wziąść innego auta (wziałem subaru to odrazu kobieta z obsługi zrobiła taka awanture!!!)
turniej był fatalny
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron