egzotyczne gry.....

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

egzotyczne gry.....

Postprzez boczo » poniedziałek, 9 cze 2003, 20:50

witam,

czy ktos gdzies slyszal o takiej grze jak "the real car simulator"??? sa 2 wersje, bodajrze: toyota i nissan spec, gralem w demko i musze przynac ze calkiem przyjmnie sie smiga. Ale gdziekolwiek znalezc ten produkt(czy to sklep ineternetowy czy tez p2p jest niemozliwoscia) Poza tym ostatnimi czasy calkowicie przez przypadek wpadlem na 2 mody do F1 2002, na gt racing 2003 i alfa romeo trophy, za roznych glosow na zagranicznych forach wyglada na to ze udoskonalono silniczek z F1 do "wymogow" wiekszych fur i powstaly nam praktycznie 2 nowe(swietne) gierki.

Szkoda ze na polskich stronach mowi sie tylko o oklepanych, rozreklamowanych tytolach(need 4 speed, colin, toca), nie twierdze ze ty gry sa slabe, wrecz przeciwnie ale powstaje masa swietnych produktoow ale przeznaczonych raczej dla wyjadaczy, kuleja moze troche z grafika i marketingiem wiec sa szybko zapominane reprezentujac czasem duzo wieksza dawke realizmu niz te popularki.....

niech wspomne tylko o np. sports car GT(jedno mocniejsze uderzenie i zapomnij o pudle) czy Mercedes-Benz Truck Racing.......

jak macie/znacie/gracie w jakies egzotyczne i malo rozreklamowane tytooly i sa naprawde dobra to piszcie, jest twozonych mnooostwo modoow i nakladek do przeroznych tytoolow ale trzeba mocno poszukac zeby sie do nich dokopac....... :( :( :( :(
Avatar użytkownika
boczo
N2
 
Posty: 103
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 22:20
Lokalizacja: chicago


Postprzez tomas » poniedziałek, 9 cze 2003, 21:13

taaak Mercedes Truck Racing - swego czasu spędziłem przy tej grze sporo czasu i musze powiedzieć, że gierka jest super. malo jest gier o tej tematyce, praktycznie wogóle takich nie ma, a ta gra jest naprawdę bardzo dobra.
pzdr
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez TommiCrazy » wtorek, 10 cze 2003, 01:06

trudno niemowić o oklepanych grach skoro o innych sie niesłyszy!!! jak coś jest to polecajcie !! ja jako zapracowany człowiek studiujacy niemam czasu czytać recenznji wiec chcetnie się zdam na was!!! piszcie o tego typu grach!!!
ja dotej pory miło wspominam Stunt Car Racing !! jeszcze czasy Amigi i 386, to dopiero był symulator :)
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez Wilu » wtorek, 10 cze 2003, 21:32

taa te pętle i błędy na hexach :D to dopiero była jazda. szkoda że mało która gierka nie daje już takiego powerka. czasy at i 386 to kawał dobrego gierkowania i rewelacyjnych gierek. jakoś teraz pachnie nudą.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Max9 » wtorek, 10 cze 2003, 22:28

Niektóre nie sa dostępne na polskim rynku i trzeba zaopatrywać się u piratów lub próbować ściągnąc w internecie. Tak samo było z "Rally Masters".
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez boczo » środa, 11 cze 2003, 00:22

rally masters ma jedna niesamowita zalete, nie ma najmniejszego problemu z graniem w ta gre przez i-net, dzieki temu mimo swoich lat i(jak dla mnie) dzwinej fizyce gra zyskala druga mlodosc, mozna sciagac texturki, nowe woozki............... niestety tego brakuje moim zdaniem colinowi 2-ce, bo chyba nie znam nikogo komu udalo by sie pogierzyc w ta gre przez ineternet...............
Avatar użytkownika
boczo
N2
 
Posty: 103
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 22:20
Lokalizacja: chicago

Postprzez tomas » środa, 11 cze 2003, 00:46

dokładnie, gdyby w colinie możnabyło grać przez net to jestem pewien, że wielu ludzi grałoby w tą grę. ja na pewno grałbym. przypomniała mi się gra TOTAL IMMERSION RACING. fajna, naprawdę fajna, jak dla mnie to brakuje modelu uszkodzeń, fizyka może być, grafika na wsokim poziomie i ogromna frajda płynąca z jazdy na kierownicy. gra jakoś przeszła bez większego zamieszania, takiego jakie zrobiła np. Toca - wedłóg mnie gra poniłej oczekiwań. zapowiadali super hit, okazało się, że gra jest dobra, nic więcej. polecam TOTAL IMMERSION RACING wszystkim którzy lubią wyscigi i mają kierownice, na klawiszach gra się dziwnie, przynajmniej mi :wink:
pzdr
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron