WRC 7

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

WRC 7

Postprzez Scoobany » niedziela, 24 wrz 2017, 16:28

Jeśli ktoś grał w poprzednika - WRC 6 - to z pewnością zauważy sporo zmian na lepsze. Może nie jest to jeszcze poziom Codemastera, jednak w tym roku gra naprawdę jest grywalna, co średnio można powiedzieć o poprzednikach.
Jak dla mnie jest to znacznie ulepszona szóstka. Na tyle ulepszona, że szóstkę już usunąłem z dysku, bo to jest to samo co siódemka, ale gorsza pod każdym względem. Jakie wy macie doświadczenia z tą grą?
Avatar użytkownika
Scoobany
 
Posty: 17
Dołączył(a): niedziela, 2 lip 2017, 19:33


Re: WRC 7

Postprzez moto_angel » poniedziałek, 25 wrz 2017, 08:24

Nie mam jeszcze 7 a do zakupu 6 dopiero się przymierzam lada dzień ale ja największy przeskok zaobserwowałem z 4 na 5.
Dobrze przeczytać kolejną opinię że 7 jest lepsza od 6.
Moim zdaniem każda część od 1 była dobrą pozycją choć najwięcej czasu spędziłem przy 1,4 i 5 ale przy 6 i 7 na pewno posiedzę jak już będę miał :)
Daj znać na priva jaki masz nick na steamie o ile grywasz przez tą platformę to może kiedyś zagramy :)
ps. czy wiadomo Ci może ogólnie żeby np do części gry WRC 4-7 był dostępne gdzieś inne modele aut lub oklejenia jak to było dawniej do innych gier rajdowych...
Wymienię się kartkami polskich zawodników oraz ogólnie rajdowymi z autografami lub bez :)
Avatar użytkownika
moto_angel
N3
 
Posty: 301
Dołączył(a): piątek, 23 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Re: WRC 7

Postprzez rauf » piątek, 27 paź 2017, 20:27

WRC7 znaczna poprawa do poprzednich części, mogę polecić choć nasz szutze jeszcze troszkę do Dirt Rally brakuje, bo na czarnym jest nawet lepiej ;)

Skrobnąłem reckę gdyby ktoś chciał poszukać:
Recenzja WRC 7 czyli do trzech razy sztuka

Obrazek
A lot of people go through life doing things badly.
Racing's important to men who do it well.
When you're racing it's...it's life.
Anything that happens before or after...it's just waiting.
rauf
 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota, 3 gru 2005, 22:40


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości