2gi na świecie w Colina 2.0 spróbuje...

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

2gi na świecie w Colina 2.0 spróbuje...

Postprzez MrAndy » piątek, 8 lip 2016, 13:52

Cześć,
jakiś czas temu postanowiłem na dobre odstawić symulatory. Udało mi się dojść do drugiego miejsca w generalce Colin McRae 2.0 na Świecie i wygrywać odcinki specjalne (cmr20.com). Obecnie pracuję nad tym, aby wystartować w rajdach okręgowych w sezonie 2017, a być może uda się pojechać Barbórkę 2016. Zobaczymy, kilka rzeczy mam dogranych, w tym pilota z górnej półki. Na chwilę obecną otwarta jest sprawa budżetu, ale walczymy o to podobnie jak większość chłopaków.

Chciałbym Was serdecznie zaprosić do polubienia mojego profilu na Fejsie, abym mógł łatwiej Was informować o postępach w przygotowaniach oraz docierać do Was z konkursami jakie mamy w planach dla Was organizować, a Wasze zainteresowanie będzie dużą pomocą w pozyskiwaniu sponsora https://www.facebook.com/AStasieczek

Udało mi się oprócz Colina zrobić kilka innych rzeczy, informacje o nich znajdziecie na Faceboku.

Trzymajcie kciuki!
Andrzej
Avatar użytkownika
MrAndy
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lip 2016, 21:38


Re: 2gi na świecie w Colina 2.0 spróbuje...

Postprzez Anbarra » środa, 13 lip 2016, 10:52

Mi sie udalo tez duzo dobrych wynikow wyjezdzic w rysku i cos tam tez ogarniam w realu, zycze ci powodzenia :D Pokazmy ze komputerowcy tez sa cos warci, niech bedzie wiecej Colinow i Ryszardow :D

A moj przebieg mozna zobaczyc na youtubie bo nagrywalem moje jazdy na torach testowych :) w sumie w trybie "na gazie" rajdowkami mam przejechane moze jakies 60-70 km poszarpane co pare miesiecy to narazie nie patrze na tempo a jedynie eksperymentuje tu i tam :) Moze w koncu zaczne jezdzic regularniej
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości