DiRT Rally

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Re: DiRT Rally

Postprzez DonCorrado » środa, 5 sie 2015, 21:52

Yhym,
wczytałem sie w link chyba z drugiego posta i róznie o tej grze piszą, nie wiem na ile to opinie rzetelnych, a na ile fanatyków RBR :)
Grafika w tym DiRT jest za jebista :) nigdy na kierownicy nie jezdzilem i myslalem ze sobie sprawie pod ta gre, bo o ile RBR podobno mega symulator to grafa juz nie ta, ale i tak mam zamiar w koncu pojezdzic na tym RBR w dodatku fajny mod chyba wyszedl to RBR Real Rally
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31


Re: DiRT Rally

Postprzez Voo » czwartek, 6 sie 2015, 14:44

Jak dla mnie fajnie, że będzie WRX na pełnej licencji, bo to się na pewno sprawdzi przy luźniejszej rywalizacji w sieci.

https://youtu.be/UmU-uZkG7Jc
Avatar użytkownika
Voo
N3
 
Posty: 228
Dołączył(a): niedziela, 4 sty 2015, 23:23

Re: DiRT Rally

Postprzez mateuszkz » czwartek, 31 mar 2016, 19:19

Jak gra online? Jeśli gra to jak zalogować się do konta?
Bo samemu ze sobą już nie chce mi się walczyć :)
Avatar użytkownika
mateuszkz
N3
 
Posty: 462
Dołączył(a): sobota, 27 sty 2007, 00:45
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki

Re: DiRT Rally

Postprzez MopMan » wtorek, 5 kwi 2016, 10:10

Opcje są dwie:
1) możesz startować w tzw. online events - rajdy, pojedyncze odcinki rozgrywane z graczami z całego świata - tu dodatkowo można zarabiać pieniądze na zakup rajdówki, mechaników itp. :D;
2) zapisać się do ligi - ja osobiście polecam Silesia Rally - przyjazna atmosfera, gracze bardzo szybko jeżdżą. Nie można restartować odcinków a jak rozbijesz samochód to nie kończysz rajdu. Klasyfikacja generalna, w klasie jest uzupełniana po każdym rajdzie przykład TUTAJ. W ten weekend startuje wirtualny Rajd Niemiec. Wszystko co potrzeba wiedzieć i zrobić by wystartować w lidze napisane jest TUTAJ

co do zakładania konta nie pamiętam dokładnie, ale z pewnością jak wejdziesz do "online events" czy też będziesz chciał przystąpić do jakiejś ligi to gra poprosi Cię o założenie konta.

Pozdro!
https://www.facebook.com/MopManVideoRally/
Obrazek
Avatar użytkownika
MopMan
N2
 
Posty: 101
Dołączył(a): wtorek, 6 wrz 2011, 18:28

Re: DiRT Rally

Postprzez mateuszkz » wtorek, 5 kwi 2016, 17:37

Konto na onlineevents już mam. Jak połączyć konto z grą?
Avatar użytkownika
mateuszkz
N3
 
Posty: 462
Dołączył(a): sobota, 27 sty 2007, 00:45
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki

Re: DiRT Rally

Postprzez DonCorrado » poniedziałek, 27 lis 2017, 20:17

Czy jest polski pilot w Dirt Rally? Grzebałem w googlu, były jakieś przymiarki - np. jeden odcinek, ale poza tym nic nie znalazlem. Ja się raczej bawie grą, ale ten pilot to katastrofa, nie bardzo go rozumiem, a znowu jak go wyłącze i miałbym patrzeć na znaczki u góry to katorga, ale i ona są kiepskie
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: DiRT Rally

Postprzez BRTK » wtorek, 28 lis 2017, 00:28

Jest program do tworzenia własnych opisów - DiRTy Pacenotes
Avatar użytkownika
BRTK
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 9 lip 2017, 15:41

Poprzednia strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron