Gran Turismo 4...

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez Matador » sobota, 17 sty 2004, 16:49

!!!!????: W ostatnim numerze CD Action z roku 2003 jest krótki artkuł o GT4, a w nim taki fragment: "Pylophony Digital prowadzi właśnie prace nad Gran Turismo 4, które to zapowiedziane jest oficjalnie także na PC" Wie ktoś coś o tym? Może to tylko jakaś plota, ale zawsze trzeba mieć nadzieje :wink:
Avatar użytkownika
Matador
A5
 
Posty: 559
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 18:50
Lokalizacja: Kraków


Postprzez Gustaw » sobota, 17 sty 2004, 19:16

moim skromnym zdanie z tego co sie orientuje w rynku konsolowym.......predzej swinie zaczna latac !
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez munieck » sobota, 17 sty 2004, 19:19

Dokladnie. Seria gier Gran Turismo to taki sam symbol tej konsoli jak Crash czy Tekken. To dla tej gry ludzie kupuja PS2 i Sony nie pozwoli, zeby przestali kupowac.
Nie sztuka zabic muche na przedniej szybie. Na bocznej juz tak :-)
Avatar użytkownika
munieck
N3
 
Posty: 420
Dołączył(a): środa, 12 lis 2003, 17:11
Lokalizacja: Śląsk/Nowy Sacz

Postprzez tomas » sobota, 15 maja 2004, 13:52

Screeny samochodów dostepnych w grze (nie wszystkich) - :arrow:[/url]
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez lordpix » sobota, 26 cze 2004, 16:55

Matador napisał(a):!!!!????: W ostatnim numerze CD Action z roku 2003 jest krótki artkuł o GT4, a w nim taki fragment: "Pylophony Digital prowadzi właśnie prace nad Gran Turismo 4, które to zapowiedziane jest oficjalnie także na PC"


:lol: :lol: :lol: cd action to ma geniuszy u siebie! jak gra zrobiona przez SONY ma wyjść na innej platformie niż PS2??
gg: 3984793
https://picasaweb.google.com/lordpix moje zdjęcia
Avatar użytkownika
lordpix
N3
 
Posty: 382
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 20:01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza / czasem Zawoja

Postprzez Matador » sobota, 26 cze 2004, 19:30

Strasznie sie zajawiłem w pierwszym momencie jak to przeczytałem ale jak tak troche pomyślałem no to rzeczywiście mi sie troche podejrzane wydało i niemożliwe. A co do CD Action to jak dla mnie jedna z bardziej fachowych gazet o tej tematyce...
Avatar użytkownika
Matador
A5
 
Posty: 559
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Postprzez tomas » piątek, 9 lip 2004, 12:00

Gralem w GT4 Prologue (czy jakoś tak) - niestety na padzie, w supermarkecie. Jechałem VW po torze oraz Lancerem po "odcinku specjalnym". Jazda po asfalcie to świetna zabawa, samochód ciężko utrzymać na drodze przy jeździe na maxa. Jazda rajdówką po szutrowej trasie jakoś do mnie nie przemawia. Model jest zbyt nerwowy, może to wina braku obycia z padem. Dla posiadaczy PS2 pozostaje jedynie czekać na pełną wersję, bo Prologue to nic innego jak demo tej gry, mimo to kosztuje ponad 150pln...
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 3 sty 2005, 01:10

No i małe żółte ludziki z kraju kwitnącej wiśni doczekały się kolejnego kamienia milowego w historii gier wyścigowych. Na pierwsuy kwartał planowana jest promiera na naszym zadupiu, choć pewnie wersję "japaneese" będzie można na targowiskach kupić już za miesiąc.

ilość tras i wozów kaktycznie powala, perełki typu Pikes Peak, Le Mans (prawdopodobnie mała pętla), Monte Carlo, Nurburgring odwzorowane niemal z fotograficzną dokładnościa sprawiły że dostałem orgazmu na sucho. W grze pojawiło się parę kultowych wozów, Audi S1, Pug 205 T 16, Lancia Stratos, Delta S4, kilka legendarych szuflad z Le Mans, w sumie jakieś 500 wozów! W stosunku do GT3 wyraźnie poprawiono wizualne zachowanie się aut, na nierównościach widać jak buja się całe nadwozie, a nie tylko skaczące koła (widać to na filmach z GT4). Nie mogę sie doczekać żeby sobie pojeździć.

O tym że GT4 wyjdzie w wersji na blaszak nie ma co marzyć, to tzw. system-seller, Sony miusiałoby być głupie żeby zdecydować się na taki manewr. Dzięki tym grom sprzedają się konsole, dość powiedzieć że wspólnie z Nike zrobili niezłą chamówę, zaoferowali zestaw: PS2 + GT4 + spotowe obuwie Nike... to już na prawde maksymalne "dojenie" potencjału rynkowego gry.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Gustaw » poniedziałek, 3 sty 2005, 10:58

Ja sciaglem z netu intro, w bardzo fajnej jakosc, i jak zwykle juz samo intro mnie powalilo, ciarki przechodza w momencie gdy ida ci goscie z flagami, w tle chorek daje na calego, fura wyjezdza z boxu, mechanicy sie odsuwaja od auta, wpadaja napisy i sruuuu ujecia z toru, chociaz jeszcze lepszy efekt bedzie przy europejskim soundtracku, bo male zolte ludziki jak zwykle maja swoj "rock" przy ujeciach z toru.
Do GT zawsze bede mial ogromny sentyment... :cry:


witam po dlugiej przerwie :D
Ostatnio edytowano poniedziałek, 3 sty 2005, 22:19 przez Gustaw, łącznie edytowano 1 raz
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez maciekd » poniedziałek, 3 sty 2005, 19:42

Gustaw podlinkujesz to intro? Please... 8)
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Gustaw » poniedziałek, 3 sty 2005, 22:19

nie edytuje zebyscie zobaczyli ze nowa wiadomosc jest :wink:
link: ftp://hswftp:hswftp@www.hsw.hu/movie/gt4-op.avi
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez karcin » poniedziałek, 3 sty 2005, 22:28

http://www.gamershell.com/download_5932.shtml
Pierwszy trailer z GT4 :D
http://www.gamershell.com/download_7127.shtml
Drugi Trailer :D
Niestety innych nieznalazłem, narazie może te też były ale sorki niesprawdzałem całego tematu. Jak były to sorki :D

Ja też już grałem w Prologue i jak na wersje testową naprawde jest niesamowita. Jak dla mnie to najlepsza symulacja. Czytałem newsy i GT5 ma wyjść juz na PS3 i samochody mają być podobno do zniszczenia :D Miodzio !!!
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez PawelRally » wtorek, 4 sty 2005, 01:12

Gustaw napisał(a):nie edytuje zebyscie zobaczyli ze nowa wiadomosc jest :wink:
link: ftp://hswftp:hswftp@www.hsw.hu/movie/gt4-op.avi


Sciągnełem i nie mogę odpalić wyskakuje:
"Wystąpił błąd z aplikacją i zostanie ona zamknięta"


Ten komunikat wyskakuje zarówno w WMP , Media Player Classic i BSPlayer :? Na początku jest dźwięk i duźniej lipa :(

P.S Napewno nie jest to brak kodeka :!:
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez Mac1602 » wtorek, 4 sty 2005, 02:18

Może jednak bo u mnie śmiga 8)

//jak tak dalej pójdzie to składam na konsolę :lol:
http://grupab.vdclan.com - Rajdowa Grupa B

Szukasz wyścigów F1 na CD/DVD?
Avatar użytkownika
Mac1602
N2
 
Posty: 116
Dołączył(a): poniedziałek, 29 lis 2004, 18:53
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez sumo » wtorek, 4 sty 2005, 11:21

Moj znajomy marzył o konsoli... uzbierał raz dwa - i co ? To był strzał w 10tke! Wiecie jak miło jest w pograc w jakas gre, jesli wiesz ze ona nie ma prawa sie zawiesic? Super!
Ma tez prolog GT4 - w samym prologu 60 samochodow - miazga, w normalnych grach, pelnych wersjach, rzadko kiedy mamy mozliwosc wyboru takiej ilosci pojazdow, a powiedzmy ze prolog to demo! Brakuje mu tylko kierownicy... no i szkoda ze mowie o nim a nie o sobie :) Moze jak bedzie PS3...
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości