Gran Turismo 4...

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Gran Turismo 4...

Postprzez żółtodziób » sobota, 24 maja 2003, 11:47

ja pier... tyle tylko jestem w stanie powiedzieć... sami przeczytajcie i popatrzcie: http://gry.interia.pl/motogry/gry/nowos ... inf=387157
http://gry.interia.pl/motogry/gry/nowos ... inf=386623
http://gry.interia.pl/motogry/gry/nowos ... inf=382832

warto było kupić PS2... Polyphony ustawiło poprzeczkę po raz kolejny wyżej niz ktokolwiek się spodziewał. A mnei się jeszcze GT3 nie znudziło...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz


Postprzez marcin » sobota, 24 maja 2003, 16:59

:shock: :shock: :shock:
Zapowiada się kolejna gra dla której warto kupić PS2 :?
Żałuje że nie kupiłem tej konsolki :( a kasa już poszła na co innego :cry: i teraz cięzko będzie uzbierać ale co tam. Trzeba szukać sponsorów i zebrać budżet :wink:
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez TommiCrazy » wtorek, 27 maja 2003, 14:39

teraz mam dylemat, kupować prawdziwe auto czy psx2 i gre:)
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez boczo » piątek, 30 maja 2003, 01:32

a ja mam lekki off topic, otoz wybieram sie do stanow(jak szanowny konsul da wize, ale przeciez nasi przyjaciele amerykanie.....) nie wiecie czy tam zakupina konsola bedzie dzialala u nas???
wiem ze my mamy PAL a oni NTSC, ze my 220V a oni 110V ale czy te konsole kompletnie sie roznia czy jest to kwestia przelacznika na obudowie, wiem ze sa sprzety elektroniczne gdzie wystarczy przelaczyc napiecie ze 110 na 220V, jezeli ktos sie orientuje to bede wdzieczny za info.
Avatar użytkownika
boczo
N2
 
Posty: 103
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 22:20
Lokalizacja: chicago

Postprzez :alfan: » piątek, 30 maja 2003, 10:54

Mój sisotrzeniec był pare lat temu na wakacjach w Polsce,przywiózł Nintendo i bez problemu działało (podłączenie przez AV), więc nie widzę dlaczego z PS nie miałoby byc tak samo. Transformator 110V/220V mam w domu, po prpstu wkładasz go do gniazdka 220 V i do niego wkładasz wtyczkę amerykańską.Więc,jak to mówią jankesi no problem. :mrgreen:

A tak poza tym,to widzę,że pół forum na wakacje do stanów jedzie :lol: :lol: :lol: :wink:
Ostatnio edytowano piątek, 30 maja 2003, 10:57 przez :alfan:, łącznie edytowano 1 raz
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez żółtodziób » niedziela, 1 cze 2003, 17:15

Napięcie to piku, ale Sony wali do srodka tylko jeden dekoder, albo PAL albo NTSC w zależności od rynku na jaki sprzedaje. Nintendo widocznie wali wszystko jak leci. W zasadzie to chyba cały numer się sprowadza do zastosowania innej końcówki dekodera, pamiętam że do PSOne wystarczyło 3 kondensatorki i jesen rezystor wpakować żeby gry w standardzie NTSC (piraty) chodziły w kolodze a nie w odcieniach szarości. Przypuszczalnie jak przywieziesz z USA PS2 to w pierwszym lepszym warsztacie przemontuja ją na PAL, z tym chybanie będzie problemu, tylko pytanie czy warto skoro w sklepie taka konsola kosztuje już 1000 PLN a na rynku wtórnym to pewnie już za połowę tego można szarpnąć sprzęt od razu przystosowany do naszych warunków.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez tomas » poniedziałek, 7 lip 2003, 11:44

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,7955
nowe screeny z GT4, posiadacze konsoli - zazdroszczę wam w tej chwili :D
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 7 lip 2003, 22:47

po przerobieniu we wszystkie strony GT3 myślałem że GT4 będzie miało jakieś 400 wozów, tak jak GT2, ale te 2000 wozów po prostu zwaliły mnie z nóg. Są wśród nich takie perełki jak Datsun 280 czy Alfa Romeo Giulietta GTA. Drugą rzeczą która mnie denerwowała w GT3 to była mała ilość tras, wprawdzie doszły takie ciekawostki jak Monte Carlo (tor uliczny pokrywający się z tym używanym w F1) i druga trasa nocna w Tokio (tej wpawdzie nie lubię, bo składa się prawie z samych 90tek i 180tek, rozumiem że techniczna, ale wygrywa się ją przede wszystkim mocnym wozem który ma dobrego kopa na wyjściu z zakrętu, bez sensu, ale za to jest tam tyle ciekawych widoków że głowa boli) ale za to wywalili Pikes Peak (widzę że w 4rce już jest z powotem i to chyba nawet dłuższy odcinek) Alpy Szwajcarskie (ale nie szutrowe tylko asfaltowe, przepiękna trasa) i taką jedną, bardzo szybką z prostą na której można było się rozpędzić prawie do 400 km/h dobrą furą. W 4rce tras będzie 100, obłęd. Mam nadzieję że wrócą możliwość przerabiania nadwozia, były w niektórych autach takie opcje w dwóch pierwszych częściach gry, ale nie wiedzieć czemu nie było tego w trzeciej części. Wszystko wskazuje na to że jaksię przyssam do joysticka to do niego przyrosnę, już w GT3 mimo że tras było 20 (włącznie z szutrowymi) a wozów 150 jeździłem prawie rok i w ogóle do mnie nie docierało ze sa inne gry, chłopaki, jak zniknę na długi czas z tego forum to wpadnijcie do mnie z chirurgiem który oddzieli mnie od joysticka...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez tomas » poniedziałek, 7 lip 2003, 23:48

100 tras, 2000 wozów :shock: :shock: :shock: :?: :shock: :shock: :shock:
ja chyba bym siedział nad grą przez rok nonstop :wink: teraz powoli zaczynam żałować, że wpakowalem kase w kompa, a nie w PS2 :( w warszawie, na giełdzie komputerowej, używaną można kupić już za 600pln! ale w tej chwili nawet te 600 jest dla mnie sumą kosmiczną, szkoda, że nie pomyślałem wcześniej. miałbym dodatkowo WRC2....
może za jakieś 10 lat powstanie emulator PS2 ;)
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Kuba M. » sobota, 4 paź 2003, 01:08

Lista wozów jakie będą dostępne w grze:
http://gry.interia.pl/motogry/gry/nowos ... inf=418528

A ja mam pytanie, ile kosztuje PS2 + jakaś dobra kierownica?
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez **FanKuzaja** » sobota, 4 paź 2003, 09:11

Narazie jak coś to mi ta gra roz***** konstrukcje normalnie grafa zmiażdzyła ale nigdy niekupie PS2 choć by miał się skończyć świat.

Wole Pc można go zawsze rozbudować ale są czasem wyjontki że chciało by się zagrać w WRC 2 Extreme GT3 lub 24 Lemans Racer.

Do Kuba.

Umnie PS2 z GTA3 Vice City kosztuje 899zł w Media Markt a kiere jakom bym polecił do tego to Momo Logitech sam jestem posiadaczem takiej ale wywalenie kolenych 700zł to niewiem czy nie kosmiczny wydatek jak dla Ciebie. A jeszcze jest jedna kiera do PS2 też Logitech za 400zł też dobrze działa.
Janusz Kulig 1969-2004
Michael Park 1966-2005
Na zawsze w sercach kibiców
______________________________________
Michael Park - Marko Where Are You...Where Are You
______________________________________
GG: 2963175

Leszeeek Ogień na Tłoki !!
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kuba M. » sobota, 4 paź 2003, 12:10

Zaraz, to w PS2 nie ma USB? Kierownica z PieCa nie będzie mi pasowała?
Zresztą nie wiem czy warto dla jednej gry PS2 kupować, ale skoro ta gra ma być taka rewelacyjna?
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Wilu » sobota, 4 paź 2003, 12:45

oczywiście, że jest usb. sam pożyczałem kiedyś kierownicę od kumpla, który kupił ją do GT3. świetnie XP znalazł sam sterowniczki. bajka.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Kuba M. » sobota, 4 paź 2003, 16:21

To problem kierownicy został rozwiązany. Pozostaje 899zł za PS2 + zakup Gran Turismo 4. Zaczynam zbierać kasę, wszak premiera już 4 kwietnia.
Wszyscy mówią, że to rewelacja, no i te wozy, wspomnę tylko moje ulubione, czyli:
Aston Martin DB7 GT Modelo 2003
Audi Sport Quattro Modelo 84
BMW Z4 3.0i Modelo 2003-Czopik na Kryterium Asów takim jeżdźił :)
Daewoo Nubira X :)
Ford Sierra Cosworth
Lancia 037 Rally Evo 2 Rally Car Modelo 83
Mitsubishi Lancer Evolution VIII Modelo 2003
Skoda Fabia RS - jest i diesel :)
Subaru Impreza Sedan WRX STi Version VI Modelo 2000 - yeah yeah

Szczerze mówiąc mam nadzieję, że dojdą jeszcze jakieś pojazdy, może jakiś wytwór polskiej motoryzacji? :)
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Kuba M. » sobota, 4 paź 2003, 23:05

Znalazłem krótki filmik z GT4:
http://home.no/xeqtr/S10022963.asf

Co mnie ciekawi to dlaczego samochody sprawiają wrażenie jakby były oderwane od asfaltu, nie zostawiają żadnych śladów, spod opon nie leci dym, why?

Fani serii, powiedzcie mi, co to właściwie będzie za gra? Bo na tym filmiku widzę wyścigi po torze, przejazd jednego samochodu po jakimś górskim miasteczku, oraz rajd. To będzie taka mieszanina? Czy jak? Jeszcze jedno pytanie mnie się nasuwa, czy to jest symulacja czy arcade? Czy te 2000 samochodów to po prostu rózne tekstury, czy może zupełnie inne pojazdy, inaczej zachowujące się na drodze, inaczej brzmiące? Co do tego dźwięku też mam pewne wątpliwości, ponieważ odtworzenie dźwieku dajmy na to Aston Martina DB7 czy Alfy 166 3.0 będzie bardzo trudne, tak sądze, nie znam poprzednich wersji, dlatego pytam...
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Następna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron