WRC 3

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

WRC 3

Postprzez SebaSTI » czwartek, 26 lip 2012, 18:32

Ciekawi mnie czy kolejny niewypał jak poprzednie części.


http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=67193

no i Zwiastun

http://www.youtube.com/watch?v=EhAbiHPqa5Y
Ostatnio edytowano czwartek, 26 lip 2012, 21:51 przez SebaSTI, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów


Re: WRC 3

Postprzez holek1987 » czwartek, 26 lip 2012, 19:59

Pierwsza część po reaktywacji była całkiem całkiem ale dwójka to porażka...
Trzymam ptaka za Lubiaka, a ja jaja za Kuzaja :)
Avatar użytkownika
holek1987
N3
 
Posty: 303
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 16:12
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: WRC 3

Postprzez RadekV8 » środa, 31 paź 2012, 01:45

Witam, posiadam grę od tygodnia i mogę śmiało polecić wszystkim fanom rajdów, powiem więcej, ta gra jest obowiązkowa dla fanów rally, zupełnie inna od poprzedniczek, około 70 tras z różnymi nawierzchniami, ciasne i kręte oesy. Gram na ps3, POLECAM !!!
Kocham muzykę, a najlepszym wykonawcą dla mnie jest silnik V8.
Avatar użytkownika
RadekV8
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 30 paź 2012, 17:59
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: WRC 3

Postprzez Gąsior » środa, 31 paź 2012, 08:37

RadekV8 patrząc po liczbie postów i ich treści sprzedaje gry, ale co by nie było gierka jest naprawdę OK. Jak ktoś chce sobie po prostu pośmigać a nie walczyć o pojedyncze sekundy w RBR bawiąc się w nastawy itd to naprawdę można polecić. Mam WRC 1 i obecną (na PS3) i polecam (Monte jest moim faworytem - niby asfalt ale ślisko jak cholera).
Wada ta co w poprzednich częściach - niby 6 odcinków w rajdzie ale mocno się pokrywają.
Avatar użytkownika
Gąsior
N3
 
Posty: 353
Dołączył(a): środa, 14 lip 2004, 00:29
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: WRC 3

Postprzez speedyzxz » środa, 31 paź 2012, 13:31

Zamiast wydawać coraz to nowe części lepsze byłby aktualizacje. WRC 1 z trasami i autami z WRC 2 i 3, oesow więcej, aut więcej, fiufiu
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: WRC 3

Postprzez Gąsior » środa, 31 paź 2012, 15:43

speedyzxz napisał(a):Zamiast wydawać coraz to nowe części lepsze byłby aktualizacje. WRC 1 z trasami i autami z WRC 2 i 3, oesow więcej, aut więcej, fiufiu

3-ka to zupełnie inna gra. Grafika poszła mocno do przodu, trasy są inne a i auta chodzą inaczej. 2-kę sobie odpuściłem ale tu jest naprawdę przyjemnie. Minusem jest gorszy jak dla mnie tryb kariery no i fakt, ze autami innymi niż N4, S2000 i obecne WRC można pośmigać tylko w karierze a nie na zwykłym OS-ie.
Jakby były aktualizacji to by nie było $$$$ dla wydawcy. FIFA co roku też jest nowa. Tak samo jak F1
Avatar użytkownika
Gąsior
N3
 
Posty: 353
Dołączył(a): środa, 14 lip 2004, 00:29
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: WRC 3

Postprzez RadekV8 » środa, 31 paź 2012, 17:56

Gąsior napisał(a):[quote="speedyzxz]
Jakby były aktualizacji to by nie było $$$$ dla wydawcy. FIFA co roku też jest nowa. Tak samo jak F1[/quote]

I o to chodzi przecież producentom. W WRC3 fajnie się gra multi bo jest na prawdę wysoki poziom i jazda wymaga dużego skupienia by dojechać w pierwszej trójce, jeden błąd i tracimy kilka pozycji, znacznie łatwiej jest w F1.
Przed nami ciekawy weekend, F1 Abu Zabi i rajd na Cyprze.
Pozdro dla moto maniaków.
Kocham muzykę, a najlepszym wykonawcą dla mnie jest silnik V8.
Avatar użytkownika
RadekV8
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 30 paź 2012, 17:59
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: WRC 3

Postprzez Maxikitcar » środa, 31 paź 2012, 20:32

Posiadam wszystkie części na PC'a i ten kto pisze że WRC 3 jest najlepsze to albo jest w wieku szkolnym i gra jak przedszkolak więc mu to odpowiada lub zatraca rozum.Po zakupie WRC 2 już mnie trafił szlak,zacząłem żałować wydanych 120zł bo w porównaniu do WRC nazwijmy to jeden, od fizyki jazdy do tras to klapa, auto się prowadzi jak kołek a trasy mają tyle z prawdziwych oesów co start Fiata 126 w rundzie IRC :D po zaliczeniu sezonu gra wleciała do szuflady a do premiery na PC cisnąłem w WRC 2010.I stwierdzam to znowu, WRC 2010 jest najlepszą cześcią, gdzie auta może za bardzo nadsterowne są , ale trasy, oesy są szybkie szczególnie asfaltowe, a grając z wnętrza tylko tak gram,oczywiście na klawiaturze, można przynajmniej rozpoznać w jakim się siedzi aucie,no i podziwiać piękne rajdowe kierownice.Dźwięk rajdówek może niejest aż tak idealny ale w porównaniu do następców to jest "miodek". Byłem przekonany że błędy Milestone z wrc 2 zostaną poprawione i otrzymam podobny produkt jak wrc 2010, znowu trafił mnie szlak wydane 109zł już się nie zwróci a znowu trzeba się męczyć z głąbami z Milestone.Mam w d.pie idealną grafikę źdźbła trawy czy klaszczących kibiców,ta 3cia część tylko przyjemnie wygląda graficznie, reszta to dno totalne, dźwięk rajdówek jest ten sam, te TRY TRY TRY TRY TRY, to niewiem czy każdy samochód ma podtrzymanie i WRC i S2000 czy R2, nosz kur.wa, litości, po przejechaniu oesu ten dźwięk dobija.Granie z wnętrza rajdówki to kolejne bluźnierstwa przed monitorem, gdzie są piękne OMP, TORRA czy SPARCO kierownice???? te z 3ki to przypominają albo stery jakiegoś samolotu, albo bolidu typu F1 lub pojazdów dla inwalidów, z jakimiś przyciskami, o reszcie wnętrza to pomyłka ciężko odróżnić już dane auto. Fizyka jazdy, no cóż po wyłączeniu wszystkiego jestem lepszy o 29sek od Loeba w rajdzie grając na klawiaturze,zero przyjemności grania w porównaniu znów do WRC 2010,auta się prowadzą jak po sznurku, hamowania są na zawołanie.Trasa to również kopia WRC 2, oprócz Monte czy Szwecji ciągle niewierze że tak kręte są oesy hiszpani czy niektóre szutrowe że auto wrc niepojedzie na nich więcej jak 150km/h? a biegi się używa do 3 na krótkiej skrzyni? skoro w wrc 2010 były wieksze prędkości bo te same rajdy były jakby szybsze, czyli teraz w WRC 3 oesy zrobili bardziej kręte czy je ścisneli te głąby z milestone?Ogólnie kaszana z tą najnowszą częścią, taka bezpłciowa jazda, łatwa dla przedszkolaka,z ruszającym się na boki autem przy dodawaniu gazu(myślałem że się tylko silnik do tyłu rusza) a tu proszę, kto chce niech kupuje, ja zalicze sezon i wracam do WRC 2010.
Maxikitcar
N2
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 11 kwi 2012, 21:46

Re: WRC 3

Postprzez MSG Racing » środa, 31 paź 2012, 20:38

Ja mam inne pytanie. Jak daleko można wypaść poza drogę? I czy można nie skończyć OS'u/rajdu?
Miałem co prawda demo 1 ale tam wypadniecie poza drogę było niemożliwe. Po filmikach z 3 mam wrażenie, że jest podobnie.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: WRC 3

Postprzez Maxikitcar » środa, 31 paź 2012, 20:45

jakieś większe cięcia przechodzą bez problemu, jeszcze niepróbowałem tak sobie opuścić oesu :D to niewiem, to samo z nieukończeniem jakiegoś rajdu niedoświadczyłem zawsze jestem w limicie czasowym naprawy :D chyba że chodzi o opuszcznie danego rajdu w mistrzostwach to TAK można opuścić daną rundę:wink:
Maxikitcar
N2
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 11 kwi 2012, 21:46

Re: WRC 3

Postprzez MSG Racing » czwartek, 1 lis 2012, 02:40

Nie nie chodziło mi o nie skończenie na zasadzie urywam drążek, wahacz czy coś innego i nie da się jechać dalej :wink: Albo grube dachowanie, przegrzanie silnika itp.
Właśnie z 1 pamiętam że można było barier-power robić :wink:
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: WRC 3

Postprzez Krzysiek_WrC » czwartek, 1 lis 2012, 10:48

Ryśka ( RBR) nic nie przebije. AMEN
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki

Re: WRC 3

Postprzez Gąsior » czwartek, 1 lis 2012, 11:39

Nie mówię, że to jest gra najlepsza na świecie. Ale jako bezpretensjonalna rozrywka dla ludzi którzy nie siedzą non stop przed TV/monitorem. Ja osobiście gram na kierownicy na PS3, widok z maski (zawsze tak gram). Pamiętajmy że jest to produkt skierowany do szerokiego grona odbiorców. Była sobie firma, która zrobiła RBR i już jej nie ma, bo nie licząc kilkuset maniaków w PL, CZ czy też innych krajach nikt nie miał serca godzinami pieścić nastawów.
Co do 29 sek. przewagi nad Loebem na odcinku - ja nie jestem aż taki kozak, ale jak ktoś uważa, że dla niego za łatwo to jest zawsze online.
Nie tam, żebym strasznie bronił tej gry ale obecnie jest to IMO najlepsza rajdówka na PS3, ale niektórzy wolą wspominać Wembley i żyć przeszłością. Grałem ostatnio w przytaczanego często jako wzór fajnej rajdowej rozrywki Colina 2.0 i są to gry BARDZO do siebie podobne w kwestii prowadzenia. Tam tez się można było podpierać barierkami i często "pedal to the metal", a wszyscy z rozrzewnieniem ją wspominają.
Avatar użytkownika
Gąsior
N3
 
Posty: 353
Dołączył(a): środa, 14 lip 2004, 00:29
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: WRC 3

Postprzez Witcher1990 » czwartek, 1 lis 2012, 16:05

Gąsior napisał(a): Grałem ostatnio w przytaczanego często jako wzór fajnej rajdowej rozrywki Colina 2.0 i są to gry BARDZO do siebie podobne w kwestii prowadzenia. Tam tez się można było podpierać barierkami i często "pedal to the metal", a wszyscy z rozrzewnieniem ją wspominają.

te zakręty typu dwa prawy i dwa lewy przejeżdżane 120kmph ;D
Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00

Re: WRC 3

Postprzez hubertus_89 » piątek, 2 lis 2012, 14:08

to co napisał Maxikitcar jest niestety prawdą. wrc 3 nie sprawia mi zadnej przyjemnosci z jazdy. nie wiem czemu tak duzo osób krytykuje wrc1. według mnie to jest najlepsze gra z tych trzech odsłon. oczywiscie ma swoje wady ale jak dla mnie jest numerem 1! wsród wrc
Avatar użytkownika
hubertus_89
N1
 
Posty: 86
Dołączył(a): niedziela, 6 lis 2011, 18:18

Następna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości