Toca Race Driver PL

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez tomas » wtorek, 24 cze 2003, 17:27

niestety nie pomogę ci.
ja mam inny problem.
gra instaluje, uruchamia się bez problemowo. płynność grafiki jest duża, ale samochody to jakieś sterty metalu :( nie widać opon, koła to tylko felgi, nie widać karoserii, cały samochód jest jakiś szary i dziwnie powyginany :( domyślam się, że wina lezy po stronie karty graficznej, gdyż zmiana procesora, pamięci, zmiana systemu operacyjnego i instalacja innej wersji gry nic nie zmiania :( przyczyną jest grafika, ale co konkretnie ? pisałem o tym już jakis czas na forum o sprzęci i wielu potwierdziło, że u nich, na takich samych kartach graficznych [radeon 9100] wszystko jest dobrze. zmieniam sterowniki, directx, zmianiam wszystkie możliwe opcje w grze i w panelu sterowania karty graficznej i nic nie pomaga :( czy ktoś wie co mogę zrobić, żeby samochody wyglądały normalnie? jakiś path?
pzdr
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów


Postprzez lukas » wtorek, 24 cze 2003, 23:31

tomas: sprobuj nowych sterowników. Sa juz Catalyst'y 3.5 wiec moze to cos poprawi. Sciagnij wersje dla XP, bo ja sie zagapilem i sciagnalem dla 98 ale w pore sie zorientowalem i sciagnalem na nowo :wink:
Avatar użytkownika
lukas
N2
 
Posty: 137
Dołączył(a): czwartek, 23 sty 2003, 11:02
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez tomas » środa, 25 cze 2003, 00:28

lukas napisał(a):tomas: sprobuj nowych sterowników. Sa juz Catalyst'y 3.5 wiec moze to cos poprawi. Sciagnij wersje dla XP, bo ja sie zagapilem i sciagnalem dla 98 ale w pore sie zorientowalem i sciagnalem na nowo :wink:

problem w tym, że wczoraj zmianiałem system i wsyzstkie sterowniki mam najnowsze, począwszy od płyty głównej na grafice kończąc :( ja naprawdę nie mam szczęścia do komputerów :(
pzdr
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Gustaw » środa, 25 cze 2003, 12:41

ja mysle ze nie powinienes tak auta rozbijac, wtedy powinno lepiej wygladac :wink: :wink: :wink:

czyzbysmy potrzebowali nowego dzialu na forum ---> HARDWARE :idea: :?: , chyba jednak nasze potrzeby bedzie w stanie zaspokoic "nowy temat"

co do mojego wynki 3dmarka to mam mocno wyzylowane opcje w biosie, systemie, rejestrze, sterownikach, wszystko ustawione na max wydajnosc (nie zjezdzalem tylko na jakosci obrazu) 8)
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez Hultay WRC » czwartek, 3 lip 2003, 08:21

Chłopaki pomocy! Mam problem: do tej pory Toca pięknie mi śmigała, ale teraz ni z tąd ni z owąd gdy ładuje mi się jakikolwiek wyścig (pokazuje się lista startowa), to komp staje i widać tylko tą listę startową oraz kursor myszy, nic nie odpowiada(oprócz myszy). Próbo wałe jeszcze raz instalować ale nic nie pomogło. :cry: :cry: :cry:
Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek radę.
Mam windę 98.
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez Karol » piątek, 29 gru 2006, 15:45

Mam taki problem z gierka ze nie moge przestawic w opcjach sterowania i mam jakies wspomagacze ustawione, troche mnie wkurza ze nawet ruszajac z miejsca nie potrzebna zadna korekta kierownica i sie baczka nie da wykrecic...

Wie ktos jak to przestawic :?:

pzdr
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości