!!! COLIN MCRAE RALLY 4 !!!

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez **FanKuzaja** » wtorek, 29 lip 2003, 19:33

Gustaw teraz to mi narobiłeś smaka na Colinka 4 lecz jak zagramy w wakacje 2004 to się będe bardzo cieszył a narazie czekać czekać i jeszcze raz czekać tak jak czekaliśmy na colina 3.

Ale jeśli piszesz to natemat poprawy samochodu i inych błędów jak zawracanie samochodu wokół kijka to mi się już cieplutko zrobiło. Ludzie z Codeka pracują nad Colinem 4 od kond Colin przeszedł do Citroena tylko co mi się jak narazie nie podoba po skrinach że Citrone Xsara WRC nie jest w orginalnych barwach. Lecz jak narazie prace trwają nd Colinem 4 i wszystko się może zmienić lecz niewyobrażam sobier tego że zespół fabryczny Citroena zezwolił na takie barwy jak na zdjenciu napewno i Colinowi to by się niespodobało. A i co mnie cieszy to to że zobaczymy spowrotem Peugeota 206 WRC. :lol: :lol:

A jeśli chodzi o colina 3 i jak by to miała być wersja Beta a Colin 4 będzie miażdzył. Jak oczywiście Ludzie z Codeka dotrzymajom obietnicy.

A teraz wybiore najładniejsze screany co podał linka do stronki Gustaw.
http://www.worthplaying.com/press/103/c ... 79-037.jpg (efekt świateł szczegołow to jak w orginalnych lampach)

http://www.worthplaying.com/press/103/c ... 37-037.jpg (oszałamiajonca mnie dokładność detali i szczegulów)

http://www.worthplaying.com/press/103/c ... 38-037.jpg (tak samo jak i na tym dokładnośc szczegulów).

http://www.worthplaying.com/press/103/c ... 22-037.jpg (efekt kużu jak prawdziwy).
Janusz Kulig 1969-2004
Michael Park 1966-2005
Na zawsze w sercach kibiców
______________________________________
Michael Park - Marko Where Are You...Where Are You
______________________________________
GG: 2963175

Leszeeek Ogień na Tłoki !!
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków


Postprzez czarekusa » środa, 13 sie 2003, 21:53

Nie wiem jak wam, ale mi sie wydaje z tego co sie uczylem ze wersja Beta to jest koncowa wersja, czyli dopracowana. Tak wiec Colin3 moglby byc wersia Alfa Colina04. Ale moze sie mi tylko wydaje.
Pozdrawiam wszystkich ktorzy kochaja rajdy.

http://www.mcpimage.com
http://www.amkpwa.com
Avatar użytkownika
czarekusa
A5
 
Posty: 550
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:07
Lokalizacja: Zembrzyce/Elgin, IL. USA

Postprzez żółtodziób » czwartek, 14 sie 2003, 00:02

jeśli zaś o mnie chodzi to uważam że przesolili z tym Expertem, do dupy że widok jest tylko ze środka. To by było fajne, ale pod warunkiem posiadania Force Feebacka, stabilnego obrazu i gdyby widok przesuwał się w kierunku zakrętu.

Do tej pory w jakąkolwiek grę rajdową bym nie grał to odnoszę wrażenie że ludzie którzy ją pisali nigdy nie mieli okazji prwadzić wozu po wertepach. Obraz mocno skacze, to bez sensu, normalnie przecież jadąc wozem po wybojachnawet jak głowa się trzęsie to wzrok zawsze zawisa na jednym punkcie, przez co obraz widziany jest stabilny, stąd właśnie bierze się między innymi choroba lokomocyjna, organizm odczuwa drgania przez dłuższy czas, ale wzrok ich nie odbiera...

Po drugie kazdy kierowca nie lampi się do przodu, ale podąza wzrokiem za zakrętem, nie spotkałem się jeszcze z grą w której kamera ze środka nie była przymocowana na stałe, no, może oprócz Ferrari F355 ale nie na skrzynki tylko na automat, z ekranami po bokach...W ten sposób wszystkie zakręty robią się ślepe, nie idzie jechać...

Po trzecie nie bardzo wiadomo czy wóz wpada w poślizg czy jeszcze można trzymać gaz, choc tu Force Feedback rozwiązuje sprawę, przynajmniej częściowo...

No więc w związku z powyższymi średnio podoba mi się pomysł braku możliwości zmiany widoku w trybie Expert, nawet jeśli spełnią dwa moje pierwsze postulaty, to i tak trzeba będzie dokupić sobie jakąś kierownicę z FF, a to już spory wydatek... No, prawda jest taka że każdy szanujący się ścigant konsolowy i tak musi coś takiego mieć, niemniej jednak wolałbym żeby gra poszła w kierunku realizmu nie wyciągania ludziom kasy z portfela...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Wilu » czwartek, 14 sie 2003, 01:14

nieźle krytyka miejsca kierowcy owszem ma jakąś premedytację. ale czy widziałeś kiedyś czy ktoś prowadzi samochód z maski lub z widoku z za pupki. no ale chyba jaja sobie robisz z zapaleńców. jak powiem Ci w życiu nie zapodałem sobie gry bez takiego widoku i czy to był stunts czy kurka colin 3 to widoku się nie odważyłem zmienić ba nie chciałem. podziwiam tifosów za terepupkacza. ale jak ktoś w 2 szczerzył kły mimo nieprzeźroczystości to sobie radę dawał. morał: kiwa buja śmiga. optimum spokój i swoboda, ale ja się nie piszę. pozdro.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez !ADI! » czwartek, 14 sie 2003, 01:36

Wilu, jak jade autem to z założenia nie widzę kierownicy :). Ten widok z maski, tzn z szyby, wydaje mi się naturalniejszy, niż zza kierownicy. Bo przeważnie to się patrzymy daleko, a nie na maskę.
Zza kierownicy jeździłem w Coline 1, ale zbyt często widziałem podłogę zamiast drogi. Ale za to w Rally Championship 99 jeździłem zza koła. Poprostu, ten model który jest obecnie w Colinie, jest DO BANI. I jeśli tego nie zmienią, to będzie się trochę głupio grało.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez Wilu » czwartek, 14 sie 2003, 10:28

owszem w grach w których nie ma środka jeżdżę z maski. ale skala trudności jeżdżąc w środku się podnosi poprzez małą widoczność, co mi bardzo odpowiada. a w 3 podobał mi się ten widok ze środka.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez żółtodziób » czwartek, 14 sie 2003, 15:18

tak, le taki widok z realizmem też nie ma wiele wspólnego. Tak jak pisze !ADI! bardziej naturalny jest widok z maski. A jeśli komuś zbyt łatwo się gra to zawsze może sobie przełączyć na widok ze środka, chodzi o to żeby był wybór, tutaj wyboru nie ma i to jest moim zdaniem przegięcie...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Hultay WRC » czwartek, 14 sie 2003, 21:26

Mi się podoba rozwiązanie z Rally Championchip Xtreme: kamera pomiędzy siedzeniami, tak jak to jest pokazane w relacjach, całkiem niezła widoczność. No i obowiązkowo powinien być widok z maski, bo wtedy ma się lepsze uczucie prędkości, jeździ się fajnie, ale na szczytach to jazda w ciemno, więc nikomu nikomu nie poleciłbym jazdy z widokiem z maski na rajdzie Finlandii :P Dal mnie najważniejsze w trybie expert będą uszkodzenia: jeden dzwon i koniec jazdy, długie wyciąganie z rowów, uszkodzenia widoczne podczas jazdy w prowadzeniu nawet po niewielkim błędzie.
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez RallyDriver » piątek, 15 sie 2003, 01:20

Widok zarówno z maski jak i ze środka jest wręcz obowiązkowy, jeśli posiadasz kierownicę :) Grałem ostatnio na kierownicy i muszę stwierdzić, że najlepsza zabawa jest właśnie wtedy, gdy ustawisz te dwa widoki :) Inna sprawa to granie na czas, kręcenie rekordów , a inna to odwzorowanie prawdziwej rajdówki. Chcąc pojechać maksymalnie szybko w grze musisz wiedzieć dokładnie co się dzieje dookoła auta, ale najbardziej podobało mi się w cmr3 jeżdżenie bokami z widokiem od środka w Wielkiej Brytanii :) Świetna zabawa !
Pozdrowienia, RC
------------------------------
[ TUNIT - make it unique ]
Avatar użytkownika
RallyDriver
N2
 
Posty: 112
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:02
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez tomas » piątek, 29 sie 2003, 12:09

pojawił się nowy filmik prezentujący grę. grafika, oszem bardzo ładna, ale już nie spodobała mi się jedna rzecz. ci, którzy obejżą filmik na pewno będą wiedzieli o co mi chodzi, trudno to opisać ;/ dodam, że filmik prezentuje zmagania legendarnego Forda RS na zmarzniętych trasach w szwecji. filmik można pobrać ze strony http://www.cmrr3.prv.pl/
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez PawelRally » piątek, 29 sie 2003, 21:13

Colin McRae 2, 3 to beznadzieja . Nic nie mam do powiedzenia więcej :!:
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez tomas » sobota, 30 sie 2003, 12:41

PawelRally napisał(a):Colin McRae 2, 3 to beznadzieja . Nic nie mam do powiedzenia więcej :!:


zgadza się, jedynka jest wieczna i wedłóg mnie nadal króluje :)
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez :KuziFanJG: » niedziela, 31 sie 2003, 11:01

Prawdą jest ze PS2 jest porownywalna maszyna z PC więc z zalozenia gry powinny dawac rade, jednak strasznie mocmo obciazający procesor i ram emulator. Za bardzo meczy kompa swoja praca i dlatego na pececie nawet gry z ps1 nie maja dobrej plynnosci (i grafiki, ale to juz nie wina kompa i jego mocy :))
Avatar użytkownika
:KuziFanJG:
N1
 
Posty: 82
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2003, 17:40
Lokalizacja: Jelenia/Zielona Góra

Postprzez tomas » niedziela, 31 sie 2003, 14:45

dziwi mnie ten fakt bo grafika w grach z konsoli wcale nie jest lepsza niż w grach PC.... gdyby popracować nad wydajnością i zoptymalizować grę pod kątem wydajności to nie byłoby chyba źle.
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez **FanKuzaja** » niedziela, 7 wrz 2003, 20:46

Jeśli macie jakieś nowinki na temat Colina 4 .

To piszcie dawajcie linki do stron z nowymi fotkami krutkimi filmikami itym podobnym rzecząm. :wink:
Janusz Kulig 1969-2004
Michael Park 1966-2005
Na zawsze w sercach kibiców
______________________________________
Michael Park - Marko Where Are You...Where Are You
______________________________________
GG: 2963175

Leszeeek Ogień na Tłoki !!
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron