WRC 2 2011

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

WRC 2 2011

Postprzez Swiszczu » niedziela, 9 paź 2011, 12:30

http://www.google.pl/imgres?q=wrc+2011+ ... ,r:5,s:218


Oficjalna gra rajdowych mistrzostw świata, przygotowana po raz drugi przez ekipę studia Milestone.

WRC 2011 to gra rajdowa, w której gracz uczestniczy w rajdowych mistrzostwach świata WRC rozgrywanych pod egidą FIA, czyli Międzynarodowej Federacji Samochodowej. Jest to druga odsłona z tej serii, wyprodukowana przez studio Milestone, mające w swoim dorobku takie tytuły, jak: Evolution GT, Superstars V8 Racing, czy SBK 2011.

Wykupiona przez autorów gry licencja obejmuje tym razem sezon 2011, uwzględniając nie tylko kierowców (m.in. Sébastien Loeb, Mikko Hirvonen, Kimi Räikkönen, czy Sébastien Ogier), pilotów, zespoły fabryczne, ale i imprezy z kalendarza rajdowych mistrzostw świata. Gracz bierze udział w rajdach rozgrywanych na trasach znajdujących w takich krajach jak: Szwecja, Meksyk, Portugalia, Jordania, Włochy, Argentyna, Grecja, Finlandia, Niemcy, Australia, Francja, Hiszpania i Wielka Brytania. W każdym z tych państw do pokonania jest po kilka odcinków specjalnych, na których gracz walczy z czasem i porównuje swoje rezultaty z innymi zawodnikami. Do jego dyspozycji oddano około dwudziestu rajdowych maszyn. Są to zarówno wozy WRC (m.in. Citroen DS3 WRC, Ford Fiesta RS WRC, MINI Countryman WRC), jak i pojazdy z niższych klas wyścigowych (m.in. Škoda Fabia S2000, Ford Fiesta S2000).

Głównym trybem rozgrywki jest kariera, którą gracz rozpoczyna jako niedoświadczony kierowca rajdowy i startuje w mało prestiżowych zawodach. W miarę odnoszenia sukcesów pozyskuje sponsorów, dzięki którym zatrudnia nowych mechaników i kupuje lepsze auta. Kluczowym punktem kariery jest zdobycie angażu do zespołu WRC startującego w rajdowych mistrzostwach świata. Inne dostępne w grze tryby zabawy to między innymi akademia rajdowców, pobijanie uzyskanych czasów na konkretnych odcinkach czy multiplayer. W tym ostatnim przypadku możemy ścigać się z innymi osobami zarówno w Sieci, jak i lokalnie.
Avatar użytkownika
Swiszczu
N1
 
Posty: 82
Dołączył(a): niedziela, 5 cze 2011, 12:07
Lokalizacja: Kłodzko


Re: WRC 2 2011

Postprzez SebaSTI » niedziela, 9 paź 2011, 20:30

Obrazek


ZAPRASZAM DO POBIERANIA



WRC FIA World Rally Championship 2011 (2011/Muilti5/RePack from Elbyte)
Year: 2011 | PC | English, French, Italian, German, Spanish | Developer : Milestone | Publisher : Black Bean Games | 2.93 GB
Genre : Racing (Cars) / Simulator / 3D


Features repack
* Do not cut \ No compression
* Automatic installation Redistributables: MVC + +, DirectX (requires internet connection)
* Installation time - 10 minutes

System requirements:
> Operating System: Microsoft ® XP/Vista/7
> Processor: Intel Core2Duo 2.4 GHz @
> Memory: 1GB RAM (2 GB for Windows Vista / 7)
> Graphics Card: NVIDIA ® Geforce 8800 GT, AMD ® Radeon ™ HD 3870 or Higher (IT must be Able to
manage Pixel Shader 3.0) with at Least 512MB of memory display.
> Sound Card: Sound device compatible with DirectX ® 9.0
> free hard drive space: 6 GB'


WRC 2011 to gra rajdowa, w której gracz uczestniczy w rajdowych mistrzostwach świata WRC rozgrywanych pod egidą FIA, czyli Międzynarodowej Federacji Samochodowej. Jest to druga odsłona z tej serii, wyprodukowana przez studio Milestone, mające w swoim dorobku takie tytuły, jak: Evolution GT, Superstars V8 Racing, czy SBK 2011.


Wykupiona przez autorów gry licencja obejmuje tym razem sezon 2011, uwzględniając nie tylko kierowców (m.in. Sébastien Loeb, Mikko Hirvonen, Kimi Räikkönen, czy Sébastien Ogier), pilotów, zespoły fabryczne, ale i imprezy z kalendarza rajdowych mistrzostw świata. Gracz bierze udział w rajdach rozgrywanych na trasach znajdujących w takich krajach jak: Szwecja, Meksyk, Portugalia, Jordania, Włochy, Argentyna, Grecja, Finlandia, Niemcy, Australia, Francja, Hiszpania i Wielka Brytania. W każdym z tych państw do pokonania jest po kilka odcinków specjalnych, na których gracz walczy z czasem i porównuje swoje rezultaty z innymi zawodnikami. Do jego dyspozycji oddano około dwudziestu rajdowych maszyn. Są to zarówno wozy WRC (m.in. Citroen DS3 WRC, Ford Fiesta RS WRC, MINI Countryman WRC), jak i pojazdy z niższych klas wyścigowych (m.in. Škoda Fabia S2000, Ford Fiesta S2000).


Głównym trybem rozgrywki jest kariera, którą gracz rozpoczyna jako niedoświadczony kierowca rajdowy i startuje w mało prestiżowych zawodach. W miarę odnoszenia sukcesów pozyskuje sponsorów, dzięki którym zatrudnia nowych mechaników i kupuje lepsze auta. Kluczowym punktem kariery jest zdobycie angażu do zespołu WRC startującego w rajdowych mistrzostwach świata. Inne dostępne w grze tryby zabawy to między innymi akademia rajdowców, pobijanie uzyskanych czasów na konkretnych odcinkach czy multiplayer. W tym ostatnim przypadku możemy ścigać się z innymi osobami zarówno w Sieci, jak i lokalnie.


Obrazek
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Re: WRC 2 2011

Postprzez Qubczyk » poniedziałek, 10 paź 2011, 01:26

Nadal fizyka gry na takim poziomie jak poprzednia wersja? Bo jeśli tak, to nawet nie ma co zasysać...
Qubczyk
 
Posty: 12
Dołączył(a): niedziela, 17 sty 2010, 18:12

Re: WRC 2 2011

Postprzez KKoza » poniedziałek, 10 paź 2011, 02:04

Qubczyk napisał(a):Nadal fizyka gry na takim poziomie jak poprzednia wersja? Bo jeśli tak, to nawet nie ma co zasysać...

Gra poza nowymi samochodami prawie niczym się nie różni od poprzedniej wersji, ale to bardzo wstępna opinia - za mało było czasu na zabawę.

No właśnie, w kwestii zabawy... Ta gra nie jest symulatorem, ale wg mnie jest bardzo dobrze wyważona pomiędzy symulatorem a grą do czystej zabawy (piszę na podstawie przygód z WRC 2010). Nie jest to RBR, ale co kto lubi.
http://www.kamilkoza.pl Obrazek
Avatar użytkownika
KKoza
N2
 
Posty: 151
Dołączył(a): wtorek, 19 wrz 2006, 15:59
Lokalizacja: Korczyna/Krosno/Wawa

Re: WRC 2 2011

Postprzez synek03 » poniedziałek, 10 paź 2011, 08:51

KKoza napisał(a):
Qubczyk napisał(a):No właśnie, w kwestii zabawy... Ta gra nie jest symulatorem, ale wg mnie jest bardzo dobrze wyważona pomiędzy symulatorem a grą do czystej zabawy (piszę na podstawie przygód z WRC 2010). Nie jest to RBR, ale co kto lubi.


dla mnie model jazdy do zabawy jest w sam raz. może nie jest graficznie jak te dirty, ale fizyka zdecydowanie lepsza (od dirtów). model zniszczeń to samo, wizualnie klapa ale mechanicznie "czuć", że jedziesz zmasakrowanym autem. wg mnie i graficznie i pod względem fizyki lepsza od WRC 2010. tu macie mój kanał, dla tych którzy chcą sprawdzić, a jak chcecie sprawdzić dogłębniej, pobierzcie "demo", którego nam nie dali ;p
http://www.youtube.com/user/synek03?feature=mhee#p/u
rajd jest rajd ;]
synek03
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): środa, 7 wrz 2011, 19:49

Re: WRC 2 2011

Postprzez kpawel » poniedziałek, 10 paź 2011, 18:42

Pograłem z godzinkę i mogę powiedzieć, że chociaż pierwszy kontakt mnie odrzucił, to przy drugim było dużo lepiej. Graficznie owszem odstaje od tego, co teraz się robi w świecie, ale poza tym jest okej. Model jazdy nie jest może jakiś bardzo skomplikowany, ale przez to że trasy są momentami wąskie, to trzeba zachowywać dużą precyzję. Na pewno przyjemna zabawa i przynajmniej jedne pełne mistrzostwa sobie rozegram.

Fajnie, że jest możliwość przejechania zwykłego sezonu WRC jak w rzeczywistości, a nie tylko udziwniona kariera.
http://www.motosp.pl - MotoGP, F1, WRC, Superbike, NASCAR...
kpawel
N1
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 21 cze 2010, 15:42

Re: WRC 2 2011

Postprzez postmortem90 » wtorek, 11 paź 2011, 14:03

ściągnąłem, zainstalowałem, troszku pograłem więc moge sie podzielić wrażeniami w 10 punktach;).
1. Każdy rajd na koniec ma odcinek pokazowy co jest absolutnie ok;)
2. Cieszy fakt uczestniczenia w pełnym sezonie samochodami A-grupowymi z lat 90(obecnie jade sezon lancerem evo 3 i jest frajda ogromna)
3. W porównaniu z poprzednią wersją dźwięk i grafika są nieco gorsze (nadal bajkowy świat)
4. Gra zrobiona wylącznie do zabawy i promocji RMŚ co jest absolutnie ok:)
5. Szkoda że odcinki są te same co w poprzedniej wersji - możemy jeździć z pamięci...
6. W opcji mistrzostw nowością jest SupeRally:)
7. Niestety trasy są szerokie i można ciąć 15m od drogi przecinając małe okrąglutkie krzaczki.
8. Fajne nawroty w Grecji:)
9. Mogłem wybrac głos damski w roli pilota i na szybie nazwisko mojej dziewczyny co jest super:D jeżdże z moją dziewczyną!! :D
10. Czy chcąc wyjść do pulpitu z menu głównego znów musze działać opcją "alt-ctrl-delete' bo nie ma nigdzie przycisku "exit"?
http://cmr.rally-zone.pl Obrazek
Avatar użytkownika
postmortem90
N2
 
Posty: 109
Dołączył(a): czwartek, 31 lip 2008, 11:46
Lokalizacja: Ligota-CzechowiceDziedzice

Re: WRC 2 2011

Postprzez RajducH » wtorek, 11 paź 2011, 14:36

ALt + F4 :wink: mogliby to już zmienić
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Re: WRC 2 2011

Postprzez kpawel » wtorek, 11 paź 2011, 14:41

2x ESC i masz pytanie czy chcesz wyjsc :D:D

///
http://www.motosp.pl - MotoGP, F1, WRC, Superbike, NASCAR...
kpawel
N1
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 21 cze 2010, 15:42

Re: WRC 2 2011

Postprzez pawlosi1 » poniedziałek, 31 paź 2011, 22:04

Skąd to mogę pobrać w paczkach po max 1 gb? Czy odpali bez problemów na windows 7 64 bitowym :) czy jakies wtyczki trzeba pobierac?
Ostatnio edytowano piątek, 30 gru 2016, 10:57 przez pawlosi1, łącznie edytowano 1 raz
pawlosi1
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): czwartek, 30 cze 2011, 14:08

Re: WRC 2 2011

Postprzez BartekG » poniedziałek, 31 paź 2011, 23:43

..........
Ostatnio edytowano piątek, 7 lip 2017, 21:26 przez BartekG, łącznie edytowano 1 raz
BartekG
N1
 
Posty: 60
Dołączył(a): piątek, 6 lis 2009, 19:23
Lokalizacja: Rzeszów

Re: WRC 2 2011

Postprzez killer wrc » wtorek, 1 lis 2011, 09:58

Ja gram na PS3 .Wcześniej "zęby zjadłem"na WRC 1 i uważam że oprócz zmiany aut i kilku mało istotnych szczegółów gra nie wiele się różni.Szkoda wydawać 200 pln .
Hoło Go!Kajto Go!
Avatar użytkownika
killer wrc
A5
 
Posty: 503
Dołączył(a): piątek, 3 mar 2006, 21:22
Lokalizacja: Wymój -Mańki

Re: WRC 2 2011

Postprzez pawlosi1 » sobota, 5 lis 2011, 14:04

Mam problem gdy włacze gre. wybiore samochód i trase to pozniej jak juz zaczyna sie wyscig gra sie wyłącza? Co zrobic?
Dobra już działa :)
Małe pytanko skąd sciagnąc spolszczenie?
pawlosi1
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): czwartek, 30 cze 2011, 14:08

Re: WRC 2 2011

Postprzez dinn » sobota, 26 paź 2013, 23:04

Fajna gierka, ale po osiagnieciu poziomy 91% nie da sie przejsc dalej. Nie ma kasy i mozliwosci, aby zatrudnic nowych mechanikow, a tym samym ulepszyc auta.
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości