Grand Prix Racing Online

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Grand Prix Racing Online

Postprzez seatcordobawrc » sobota, 14 lut 2009, 17:26

Witam, chciałbym zaprosić każdego fana Formuły 1 do wg najlepszego managera - Grand Prix Racing Online. Wyścigi odbywają się we wtorki i piątki, poprzedzone treningiem i kwalifikacjami. Wyścig trwa około 2 godziny i możemy go oglądać na zywo !! Widzimy zjazdy do pit stopów, problemy z samochodem, czy zużywające się opony ! Jeśli chcesz poprowadzić swojego kierowcę do najwyższej klasy, ustalając taktykę na wyścig, dobierając opony, rozbudowując, testując samochód, dokonując ustawień jego, to zapraszam na:

Link z refem
Link bez refa

Niestety strona jest po angielsku, ale wszystkie zasady poradniki są dostępne w polskiej wersji językowej. Ja także służę pomocą, gdyż jestem w tej grze 3 sezon :). Pozdrawiam i zapraszam.
Ostatnio edytowano środa, 26 sty 2011, 22:16 przez seatcordobawrc, łącznie edytowano 1 raz
seatcordobawrc
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 22 lut 2007, 14:05


Postprzez seatcordobawrc » środa, 26 sty 2011, 21:58

Witam ponownie ! Ostatnie moje zaproszenie było bardzo dawno temu, a wiele od tego czasu się zmieniło. Główną zmianą jest wprowadzenie języków, więc teraz także osoby bez znajomości języka angielskiego sobie poradzą :-) Dodatkowo wprowadzono producentów opon, ulubione trasy dla kierowców oraz nową szatę graficzną strony. Zmieniony został także adres z gpro.se na gpro.net. Gra zachęca do siebie w szczególności niezłym wyświetlaniem wyścigów live, ustawianiem setupu czy treningiem kierowcy. W wielu grach gdy wystartujemy za późno nasze szanse na sukces spadają do minimum, tutaj jest zupełnie inaczej. Wiele osób rejestrując się nawet w ostatnich sezonach już są na szczycie, lub blisko niego.

Gram już w tego managera dwa i pół roku i nie śpieszno mi kończyć. Z racji tego iż jakieś doświadczenie posiadam, wiedzę mam, chętnie się z nią podzielę. W razie jakichkolwiek pytań/próśb o porady proszę o maila w grze(Piotrek Siekierka). Zapraszam także do rejestracji pod linkiem:

Link z ref`em

Link bez ref`a

Pozdrawiam.
seatcordobawrc
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 22 lut 2007, 14:05


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości