Gry na PS

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Gry na PS

Postprzez marcin » wtorek, 11 mar 2003, 20:03

W okresie czekania na Colina Mcrae 3 i inne gierki poprostu nie ma w co grać. Tak sobie pomyœlałem ze przecież jest pare fajnych gierek na playstation a z emulatorem do PS nie ma problemów. Więc jak ktoœ ma linki do stron z grami rajdowymi ( i nie tylko) albo mógłby wrzucić gry na jakiœ serwer to niech tu napisze :D
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica


Postprzez Gustave » wtorek, 11 mar 2003, 20:21

Raczej jest to malo prawdopodobne zeby Ci ktos specjalnie gdzie wrzucil ISO plyty ktore moze zajmowac nawet 600 MB, najlepiej poszukaj przy pomocy programu p2p, czyli kazaa, edonkey czy dc. Tam raczej bez problemu znajdziesz najwieksze hity na PSX'a. Tak wogule to nie wiem czy to sie oplaca, bo z dobrych gier wyscigowo rajdowych z PSX' to na PieCa nie ma tylko Gran Turismo 1&2, ale jesli ci zalezy....
..:: CDAction: Speed-Zone- RallyCorner ::..
zawód: kochanie rajdów
Avatar użytkownika
Gustave
N1
 
Posty: 94
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 18:45
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez thompson40 » wtorek, 11 mar 2003, 20:26

nigdy nie bawiłem się konsolą Playstation. miałem za to kiedyś konsole Super Nintendo - w skrócie SNES. jeśli nie masz w co grać i chciałbyś zobaczyć jak kiedyś wyglądały gry [w większości bardzo grywalne platformówki] to poszukaj w necie, nie trudno jest znaleźć romy. emulator - polecam zSNES - bardzo dobry, stabilny, ma dużo opcji. kiedy "odkryłem" tego emulatora i stronki z romami miałem co robić przez ponad 2 tygodnie. zdaje sobie sprawe że Ciebie te gry na pewno by tak nie wciągnęły. ja grając sobie w te stare gierki przypominałem sobie stare czasy ;)
jest jedna gra rajdowa na SNES'a - world rally championship [chyba] ale ostrzegam że grafika jest bardzo kiepska, a o fizyce lepiej nie wspominać ;) w końcu ta gra ma ponad 10 lat :lol:
pzdr
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez marcin » wtorek, 11 mar 2003, 20:51

Gustave napisał(a):Raczej jest to malo prawdopodobne zeby Ci ktos specjalnie gdzie wrzucil ISO plyty ktore moze zajmowac nawet 600 MB, najlepiej poszukaj przy pomocy programu p2p, czyli kazaa, edonkey czy dc. Tam raczej bez problemu znajdziesz najwieksze hity na PSX'a. Tak wogule to nie wiem czy to sie oplaca, bo z dobrych gier wyscigowo rajdowych z PSX' to na PieCa nie ma tylko Gran Turismo 1&2, ale jesli ci zalezy....

OK dzięki poszukam choć z Kaazy chyba nie skorzystam bo jest wolna.
A co do gier to np. V-rally na PC wiele różni się od wersji na PSX i takich przykładów można by wymieniać bardzo dużo. Większoœć gier na PC i PSX łšczš tylko tytuły i ich tematyka...
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 9 gości

cron