OFICJALNE DEMO "PRO RACE DRIVE"

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

OFICJALNE DEMO "PRO RACE DRIVE"

Postprzez thompson40 » piątek, 28 lut 2003, 15:49

wczoraj pokazało się nowe, oficjalne demo gry [TOCA] Pro Race Drive. Graficzka na pewno super, nie wiem jak z modelem jazdy - dopiero ściągam. grając w pierwsze demo [ukończone w 60% - wersja alpha] bardzo spodobał mi się model uszkodzeń. wystrczyło lekko udeżuć w bandę i blacha się gieła, a lusterka odpadały ;)
w tej chwili demo ściągam, jak już sobie torszkep pogram, napisze jakiem mam wrażenia - mam tylko nadzieje że na najniższych detalach nie będzie cieło ;)
pzdr
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów


Postprzez marcin » piątek, 28 lut 2003, 16:19

No ja coś nie moge sciagnąć tego demka w WP. Jest jakiś błąd. :D :cry:
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez thompson40 » piątek, 28 lut 2003, 16:22

znam to :( za dużo osób. ftp.wp.pl ma ograniczenia. ja ścuiągam i mam już 85 % ;)
pzdr
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez Gustave » piątek, 28 lut 2003, 16:29

jak sciagniesz i troche pograsz to napisz cos o grze z punktu widzenia rajdowca :lol: i powiedz czy masz kiere.
..:: CDAction: Speed-Zone- RallyCorner ::..
zawód: kochanie rajdów
Avatar użytkownika
Gustave
N1
 
Posty: 94
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 18:45
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez marcin » piątek, 28 lut 2003, 16:54

No i wspomnij cos o wymaganiach :wink: albo lepiej nie :D :D
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez thompson40 » piątek, 28 lut 2003, 18:03

po 1: gry.wp.pl lecie w przysłowiowe "kulki" :evil: są do ściągnięcia 3 wersje dema: alpha, beta i oficjalna. ściągnąłem oficjalną, instaluję, uruchamiam i się okazuje że to jest wersja beta [ukończona w 80%] :evil:
no ale zanim ściągne wersję oficjalną to napiszę pare słów na temat tego w co grałem. graficzka jest super, chociaż nic oszałamiającego. na 800x600 i all na maxa jak jechałem sam wszystko chodziło płynnie, z przeciwnikami było już gorzej ;) móhj komp to Celeron 1700, 256mb ram i gf2mx400. myślę że gdybym miał lepsza kartę gierka chodziłaby duzo płynniej. co do samejk gry to jeździłem na klawiszach [nie chciało mi się instalować kiery], sterowanie jest jakby uproszczone, samochód bardzo łatwo można wyprowadzić z poślizgu :( ale ogolnie model jazdy jest chyba ok. gra raczej dla fanów samochodów turystycznych, fani rajdów bardziej wciagni9e Colin 3 - tak mi się wydaje.
jeszcze jedno, ten model uszkodzeń - strasznie dziwny, wogole ta wersja dema i ta w którą grałem kilka miesięcy temu to diwe zupełnie inne gry.
idę ściągać finałową wersję dema. jak ściągne, instaluje kiere i zdje obszerną relacje ;)
pzdr
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez alfan » piątek, 28 lut 2003, 21:28

Jeśli się nie myle to demo tejże TOCI(60 %) zassałem miesiąc temu z Kazyy.Graficznie nie mam zastrzeżeń,chodzi mi dośc płynnie.Jeśli chodzi o model jazdy to fani wyscigow na pewno nie zaakceptują tego że mozna scinac zakręty po zwirze praktycznie bez zmiany predkośći.Faktycznie dośc łatwo wyjść z poslizgu,ale już np. próba jazdy w bardzo szybkim łuku bez uslizgów(~200km/h,Toyota Supra RWD) nie jest najłatwiejsza.A każdy uslizg to realna strata.thompson popieram cie co do modelu uszkodzeń-jest chyba po prostu przesadzony.Ale to tez bywa zabawne-dopóki sie nie okazuje że jazda bez opon na przednich felgach przy nie uszkodzonym zawieszeniu rózni sie od jazdy sprawnym autem tylko nieco nizsza Vmax :!: .Na szczęście po urwaniu obu przednich kół auto przestaje skręcać.
W sumie wymaga dopracowania ale może w tej oficjalnej juz jest lepiej.Spróbuje zassać.
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez thompson40 » piątek, 28 lut 2003, 21:47

ja czekam na pełną wersję bo z tymi demami to zawsze tak jest ;) nie wiadomo czy gra będzie ulepszona czy nie....
pzdr
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez marcin » piątek, 28 lut 2003, 22:37

A ja miałem wersje 60% i w ogóle nie szło grać niewiem czemu bo kompa nie mam najgorszego: Duron 850Mhz, 256 RAM, Geforce 400 64 MB :wink:
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez thompson40 » piątek, 28 lut 2003, 22:42

marcin napisał(a):A ja miałem wersje 60% i w ogóle nie szło grać niewiem czemu bo kompa nie mam najgorszego: Duron 850Mhz, 256 RAM, Geforce 400 64 MB :wink:


full wersja na pewno będzie chodziła dużoooo szybciej, przez ten czas panowie na pewno ostro ulepszyli kod gry w końcu nazywają się mistrzami kodu ;)
pzdr
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez alfan » piątek, 28 lut 2003, 22:53

marcin napisał(a):A ja miałem wersje 60% i w ogóle nie szło grać niewiem czemu bo kompa nie mam najgorszego: Duron 850Mhz, 256 RAM, Geforce 400 64 MB :wink:


A jaki masz monitor,może to jego wina....jest za duży i nie chce iść :lol: :cry:

Mnie ta 60% szła porządnie(Athlon 1.7XP,256 Ramu,GeForce 2 Ti 64M),ale wystarczyło coś włączyć i juz zaczynało ciachać,a po zostawieniu Kazyy,Outlooka GG to momentami nie szło jechać.Z drugiej strony mój komp nie był w najlepszej kondycji(dzis reinstalka windowsa :wink: ),to też rzutowało.
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez marcin » piątek, 28 lut 2003, 23:00

alfan napisał(a):
marcin napisał(a):A ja miałem wersje 60% i w ogóle nie szło grać niewiem czemu bo kompa nie mam najgorszego: Duron 850Mhz, 256 RAM, Geforce 400 64 MB :wink:


A jaki masz monitor,może to jego wina....jest za duży i nie chce iść :lol: :cry:

Mnie ta 60% szła porządnie(Athlon 1.7XP,256 Ramu,GeForce 2 Ti 64M),ale wystarczyło coś włączyć i juz zaczynało ciachać,a po zostawieniu Kazyy,Outlooka GG to momentami nie szło jechać.Z drugiej strony mój komp nie był w najlepszej kondycji(dzis reinstalka windowsa :wink: ),to też rzutowało.

haha monitor mam Samsung SyncMaster 755DF :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i mam nadzieję że już ta wersja finalna pójdzie mi jak trzeba :lol: :D
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez boczo » środa, 5 mar 2003, 01:37

zgadzam sie z wp.pl ciezko cokolwiek zassac ale naszczescie jest www.gameshell.com, baaaaaardzo szybkie serwery i to po kilka tak ze ze sciagnieciem nie ma zadnych problemoow, sa 2 wersje(niby final demo ale pozniej jest napisane ze ukonczone w 80%) UK i USA, ja gralem w brytyjska, najpierw sie robi kolko testowe protonem a pozniej wyscig juz lexusem, co do fizyki to jakos jest za prosto, uszkodzenia jak dla mnie sa suuuper, w koncu cos sie dzieje jak sie przylozy w bande a i przeciwnikom mozna pare kilo ijac :D :D :D , a co do wspomnianych przeciwnikoow to sa zalosnie wolni, wyprzedza sie ich jakby wrecz stali w miejscu, no cooz, mistrzowie kodu drugiego GPL-a nie stworzyli ale pobawic sie mozna.....................ehhhhh......TOCA2........to byla giera............
Avatar użytkownika
boczo
N2
 
Posty: 103
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 22:20
Lokalizacja: chicago

Postprzez alfan » środa, 5 mar 2003, 14:22

A mnie się udało zassać z wp,z ciekawością zainstalowałem gierkę,uruchomiłem,i włączyłem testy tegoż Protona.Zamiast ryku malezyjskiej jednostki napedowej usłyszałem jednakże charakterystyczny odgłos uruchamiającego sie komputera :( :( .I tak non stop.Reinstalka nie pomogła.Spróbuje jeszcze raz sciagnąć,może coś pomoże.
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez **FanKuzaja** » środa, 5 mar 2003, 15:48

Ja zasałem z WP.PL programe Dba nawet ładny był transferek 40 kb ale nie o to mo chodzi czy ktoś po zainstalowaniu tej gierki miałe problem jakis .

Ja miałem takie ze po zainstalowaniu pisało mi ze nie mugł znaleść plika DLL jakiegoś tam czy komus się to jeszcze brzydarzyło.

A jeszcze jedno miałem okazje pograc w to na PS2 i już tak z przeciwnikami nie ma na poziomie Hard tutaj juz sietrzeba napracowac zeby kogoś dogonić a jak juz sie jest pierwszym to żeby utrzymac to przynajmniej 10 sekundwoą przewagę nad kolejnym zawodnikiem.

A co do ujmowania kilogramków :D :D :D to faktycznie można z samochdou dość konkretny złom zrobić nieprzypominający samochodu. jazda na 3 kołahc tez jest fascynująca :wink: .
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron