Kto postawi serwerek do Collina 2?

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Kto postawi serwerek do Collina 2?

Postprzez TomekA » niedziela, 23 lut 2003, 20:47

Witam...
Moze jest ktos chetny do konfrontacji sieciowej w Collina, i mogl by postawic serwer?
Ja niestety ze wzgledu na publiczne IP nie mge tego zrobic :(, ale chetnie zmierze sie z kims :)
Pozdrawiam
Obrazek
TomekA
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 14 sty 2003, 11:07
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez raffael » poniedziałek, 24 lut 2003, 07:54

Probowalem w weekend z jednym forumowiczem pograc przez neta i nie wyszlo. Nic sie nie wydarzylo podczas polaczenia. Zero reakcji. W czym tkwi diabel? Rozne wersje gier? Jak to bedzie wygladac na serwerze ze tez beda z tym jakies rozbieznosci? Pomysl wporzadku. Podpis. (podpisalem sie pod nim :)
Avatar użytkownika
raffael
N1
 
Posty: 68
Dołączył(a): poniedziałek, 28 paź 2002, 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TomekA » poniedziałek, 24 lut 2003, 12:39

raffael napisał(a):Probowalem w weekend z jednym forumowiczem pograc przez neta i nie wyszlo. Nic sie nie wydarzylo podczas polaczenia. Zero reakcji. W czym tkwi diabel? Rozne wersje gier? Jak to bedzie wygladac na serwerze ze tez beda z tym jakies rozbieznosci? Pomysl wporzadku. Podpis. (podpisalem sie pod nim :)

Problem moze tkwic w dostawcy netu :( i rodzaju nr IP.
Ja jestem posiadaczen stalki w Aster City i publicznego IP, niestety wyklucza to postawienie serwera :( i musze liczyc na kogos :(
Pozdrawiam :)
Obrazek
TomekA
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 14 sty 2003, 11:07
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron