najgorsze samochodówki...

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez Cendra » wtorek, 2 sty 2007, 17:10

nawiazujac do tematu. która z wersji gier WRC nadaje sie dziś na PC? jak wiem ostatnie serie wyszly tylko na PS2, którego niestety nie posiadam :? a zawsze chcialem posmiegac w WRC.
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa


Postprzez MSG Racing » wtorek, 2 sty 2007, 17:51

To możesz już zapomnieć bo ona nigdy nie była w wersji na PC :( niestety
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Polonez » wtorek, 2 sty 2007, 20:21

żółtodziób napisał(a):Carma II nie wymaga żadnego wysiłku, w dodatku model jazdy jest irytujący.


Owszem, żadnego wysiłku na początku. Gdybyś pograł dłużej zmieniłbyś zdanie...
Avatar użytkownika
Polonez
N2
 
Posty: 149
Dołączył(a): środa, 16 lis 2005, 21:48

Postprzez Saruto » środa, 3 sty 2007, 06:09

MSG Racing napisał(a):To możesz już zapomnieć bo ona nigdy nie była w wersji na PC :( niestety

Wydaje mi się że są programy dzięki którym można grać w gry z konsol.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Hultay WRC » czwartek, 4 sty 2007, 09:48

Są emulatory ale raczej do starego PlayStation i nie są one zbyt dobre(nie zawsze działają najlepiej). Choć może teraz to się zmieniło...
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez Cendra » czwartek, 4 sty 2007, 22:08

to zonk :shock: myslalem ze pierwsze z serii gier WRC były i na PC :( to wyglada na to, ze jak raz sobie zagrałem jeden Os tak to byl moj ostatni raz ;)
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Postprzez Marmetal » piątek, 5 sty 2007, 19:46

Cendra napisał(a):to zonk :shock: myslalem ze pierwsze z serii gier WRC były i na PC :( to wyglada na to, ze jak raz sobie zagrałem jeden Os tak to byl moj ostatni raz ;)


Ciesz się, że chociaż tyle ;). Ja nie przejechałem ani jednego odcinka :roll: :lol:.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez szirer205xs » poniedziałek, 15 sty 2007, 15:23

Alien napisał(a):Xpand rally. Spierdzielony model jazdy i cala frajda poszla w d...

Szczerze to do expanda trzeba sie przegryzc :) ja jak kupilem ta gierke... zainstalowalem, odpalilem i ..... przez nastepny rok przelezala na pulce bo jakos mi nie siadla ( rysiu ja wygryal bezkonkurencyjnie i GP4 jak zawsze ;P ) no ale po tym czasie jak ryziu sie oklepal i z nudow zaczolem grac w xpanda to nawet nawet ta gierka :) model zdecydowanie nei jest idealny, ale przynajmniej uszkodzenie i trasy dosc ciekawe no i sam tryb kariery tez trafiony jak dla mnie idealnie :)
jaskiniatrolla.eu
Avatar użytkownika
szirer205xs
A5
 
Posty: 727
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 12:28
Lokalizacja: Skoczów

Postprzez Albert(Zambrów) » poniedziałek, 15 sty 2007, 16:16

Dla mnie najgorszymi grami samochodowymi sa wszystkie Coliny opróćz jedynki. Pozatym słabą grą jest jeszcze RalliSport CHallenge, jedyne cvo fajne to grafika.
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez ŁukaszWRC » poniedziałek, 15 sty 2007, 16:28

szirer205xs napisał(a):Szczerze to do expanda trzeba sie przegryzc ja jak kupilem ta gierke... zainstalowalem, odpalilem i ..... przez nastepny rok przelezala na pulce bo jakos mi nie siadla ( rysiu ja wygryal bezkonkurencyjnie i GP4 jak zawsze ;P ) no ale po tym czasie jak ryziu sie oklepal i z nudow zaczolem grac w xpanda to nawet nawet ta gierka model zdecydowanie nei jest idealny, ale przynajmniej uszkodzenie i trasy dosc ciekawe no i sam tryb kariery tez trafiony jak dla mnie idealnie

Mam podobne odczucia, jeżeli chodzi o Colina 2005. Dość dużo grałem w czwórkę, ale mi się zepsuła i z musu zainstalowałem piątkę. Z początku wydawała się gorsza, ale po dłuższym wjeżdżaniu się przypadła mi do gustu. Nie oszukujmy się, nie ma gry w stu procentach oddającej rzeczywistość i jeżeli traktujemy samochodówki w kategorii zabawy, a nie symulatora, to nawet z takiego CMR05, po którym wielu pojechało jak po burej suce, można czerpać radość z jazdy. Jako ciekawostkę dodam, że rok temu musiałem kupić laptopa i jakże miłe było moje zaskoczenie, gdy bez problemu odpaliłem na nim Colina. Początkowo na małych klawiszach strzałek grało mi się tragicznie, ale dla chcącego nic trudnego i teraz zadupcam sobie aż miło.
A tak nawiasem mówiąc, kierownica LOGITECH WINGMAN FORMULA GP jest warta zachodu, a raczej wydania 50złotych :?:
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR

Postprzez Robecki » wtorek, 16 sty 2007, 00:33

Jeśli chodzi o Colina to 1,2 i 4 się nadają, bardzo fajne, grywalne gierki. W trójkę trochę grałem ale wkurzał mnie ten beznadziejny model jazdy, piątkę raz pożyczyłem od kolegi, nawet nie dojechałem jednego oesu gdy spostrzegłem że model jazdy jest podobny do trójki. Niestety, Colin stracił u mnie żywot wraz z wyjściem RBRa.
Avatar użytkownika
Robecki
N3
 
Posty: 465
Dołączył(a): piątek, 4 cze 2004, 18:48
Lokalizacja: Płońsk

Postprzez Mexico City » środa, 31 sty 2007, 15:38

Robecki napisał(a):Jeśli chodzi o Colina to 1,2 i 4 się nadają, bardzo fajne, grywalne gierki. W trójkę trochę grałem ale wkurzał mnie ten beznadziejny model jazdy, piątkę raz pożyczyłem od kolegi, nawet nie dojechałem jednego oesu gdy spostrzegłem że model jazdy jest podobny do trójki. Niestety, Colin stracił u mnie żywot wraz z wyjściem RBRa.

Beznadziejny model jazdy w Colinie 3 ??!!! To jakaś sprzeczność. Mnie się podobało to, że wreszcie kierowanie samochodem nie było łatwe, przed każdym zakrętem zachodziła konieczność dłuuuugiego hamowania. W czwórce jeździło się trochę łatwiej, bo na prostych odcinkach samochód trzymał się drogi jak przyklejony. Ogólnie najbardziej podobała mi się czwórka, na drugim miejscu trójka, na trzecim piątka, ale z tego względu, że nic nowego nie wniosła (może oprócz oesów w Niemczech) do serii Colina.

Żeby pozostać w temacie - najgorsza samochodówka, w jaką kiedykolwiek grałem, to Maluch Racer i Czeski Rajd. Tu model jazdy był dopiero beznadziejny... :roll:
Avatar użytkownika
Mexico City
 
Posty: 37
Dołączył(a): sobota, 16 gru 2006, 22:58
Lokalizacja: Warszawa-Praga Północ

Postprzez Andrzej » poniedziałek, 4 cze 2007, 22:39

Hultay WRC napisał(a):Są emulatory ale raczej do starego PlayStation i nie są one zbyt dobre(nie zawsze działają najlepiej). Choć może teraz to się zmieniło...


Ja przez pewien czas mialem emulator i gralem w Gran Turismo (PSX).Wszystko chodzilo jak w zegarku ale ta grafika..... :?
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków

Postprzez JPN » środa, 5 gru 2007, 10:17

A2 Racer III Europa Tour i Truck Racing na PlayStation :roll: . To były najgorsze gry w jakie grałem.
Avatar użytkownika
JPN
 
Posty: 16
Dołączył(a): sobota, 27 paź 2007, 21:38
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron