Najlepsza konsola do gier rajdowych?!

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Najlepsza konsola do gier rajdowych?!

Postprzez losiu » środa, 20 gru 2006, 14:35

Z budzetem kiepsko na przyszly rok to chcialbym sobie chociarz kupic konsole do grania w gry rajdowe/wyscigowe ;)
Jako ze nigdy sie nie interesowalem tym tematem to nie mam pojecia co teraz jest najlepsze? Mam do wydania ok 700zl. Czy kupic Playstation 2?
Jakie sa najfajniejsze gry rajdowe do konsoli? Jaka kierownice z pedalami kupic( czy sa takie gdzie pedal gazu i hamulca dziala w z roznym natezeniem a nie tylko w pozycji on/off)? Z gory dzieki za porade tych co cos wiedza na ten temat:)
--------------------------
Sawicki Rally Team
Astra GT
Avatar użytkownika
losiu
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 21 lis 2002, 22:04
Lokalizacja: Koszalin


Postprzez Marmetal » środa, 20 gru 2006, 19:03

Jeśli masz do wydania 700 zł to polecam PS2. Moim zdaniem Xbox jest lepszy, ale na PlayStation masz większy wybór gier rajdowych, w tym te oficjalne oznaczone logiem "WRC". Poza tym oficjalna gra F1 i jeszcze kilka innych :). Ja wybrałbym Xboxa, ale jeśli nastawiasz się głównie na rajdy to pewnie bardziej Ci będzie odpowiadało PS2. Choć na X'a też jest dużo fajnych gier o tematyce sportów motorowych. No ale co kto woli ;).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez _misiek055_ » środa, 20 gru 2006, 20:17

A propos kierownicy: jako dumny posiadacz Logitecha Driving Force Pro nie mogę się nie wpisać :wink: Jest świetna, ma mocny FF, pedały działają jak trzeba. Zaraz pewnie ktoś wyskoczy że bez sensu jest wykładanie kasy za 900 stopni obrotu, czyli bajer z którego nikt nei korzysta, ale IMO 540 stopni jest gut :P
Jedna wada-kosztuje +- 400 PLN, możesz też miec problem ze znalezieniem jej (w Media Markt raczej bez szans, przynajmniej dwa miechy temu keidy ja kupowałem, na allegro niewiele, ze sklepów internetowych wtedy tylko Merlin).
http://dziecineo.prv.pl Obrazek
Avatar użytkownika
_misiek055_
N3
 
Posty: 355
Dołączył(a): sobota, 10 gru 2005, 19:42
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez Saruto » czwartek, 21 gru 2006, 07:20

Xbox jak narazie pod względem gier nie może się równać z PS2, dlatego wybrałem PS2. Pomimo tego uważam że Xbox jest o niebo lepszy od PS.
Osobiście mam teraz dylemat czy czekać na PS3, czy może kupić Xbox'a 360.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Beret » czwartek, 21 gru 2006, 14:06

wybor gier na x-boxa za maly jest niestety. poza tym nowy x-box kosztuje sporo ponad 700...

a kiera... tez kupilem driving force pro, znalazlem sklep na allegro. kosztowala 350, wiem ze jeszcze troche ofert jest, oczywiscie na nowki ;)
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez Marmetal » czwartek, 21 gru 2006, 18:43

Saruto napisał(a):Osobiście mam teraz dylemat czy czekać na PS3, czy może kupić Xbox'a 360.


Ja bez wahania wybrałbym Xboxa. Podobno jest niesamowity, a wybór gier rośnie :twisted:.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez SebaSTI » czwartek, 21 gru 2006, 19:30

Hmm jeszcze PS3 nie wyszedł ,ale pewnie będzie lepszy od XB 360 ja bym wolał poczekać :lol:
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Saruto » piątek, 22 gru 2006, 05:42

Marmetal napisał(a):
Saruto napisał(a):Osobiście mam teraz dylemat czy czekać na PS3, czy może kupić Xbox'a 360.


Ja bez wahania wybrałbym Xboxa. Podobno jest niesamowity, a wybór gier rośnie :twisted:.

Tylko czy nowe WRC będzie na Xboxa...
Niesamowity to może jest ale co do gier, to jest tylko jedna fajna gra: Ping Pong ;)
Myśle że poczekam na PS3.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Marmetal » piątek, 22 gru 2006, 13:59

Saruto napisał(a):
Marmetal napisał(a):
Saruto napisał(a):Osobiście mam teraz dylemat czy czekać na PS3, czy może kupić Xbox'a 360.


Ja bez wahania wybrałbym Xboxa. Podobno jest niesamowity, a wybór gier rośnie :twisted:.

Tylko czy nowe WRC będzie na Xboxa...


Wątpię, spółka zajmująca się rajdowymi mistrzostwami świata podpisała kontrakt z PlayStation na oficjalną grę, podobnie jest z F1. Ale cóż, Xbox i tak rządzi i pozostanę przy swoim zdaniu :mrgreen:.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez tomi_kl » piątek, 22 gru 2006, 14:30

cześć czy dp PS2 mozna podłaczyć monitor LCD od kompa. Mam w monitorze tylko wejscie cyfrowe i szeregowe. sa jakies przejsciówki ?
tomi_kl
A6
 
Posty: 1134
Dołączył(a): sobota, 2 lis 2002, 12:43

Postprzez Kisiel » piątek, 22 gru 2006, 23:55

Wiecie co ja pamiętam jak PS2 na samym początku kosztowało ponad 2 tysiace złoty, więc jeżeli cene 3 będzie podobna to ja dziękuję....
Gdybym kupił konsole to by mnie mama z torbami wygnała... za granie i siedzenie przed telewizorem :) Na kompie przynajmniej tego tak nie widać... :) To tak dla uczniów :)
zielony listek
Avatar użytkownika
Kisiel
A5
 
Posty: 620
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2003, 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Saruto » sobota, 23 gru 2006, 10:03

tomi_kl napisał(a):cześć czy dp PS2 mozna podłaczyć monitor LCD od kompa. Mam w monitorze tylko wejscie cyfrowe i szeregowe. sa jakies przejsciówki ?

Z tego co wiem to w PS2 nie ma takiej opcji, chyba w Xboxie 360 jest już coś takiego.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Andrzej » sobota, 24 mar 2007, 17:11

Saruto napisał(a):
Marmetal napisał(a):
Saruto napisał(a):Osobiście mam teraz dylemat czy czekać na PS3, czy może kupić Xbox'a 360.


Ja bez wahania wybrałbym Xboxa. Podobno jest niesamowity, a wybór gier rośnie :twisted:.

Tylko czy nowe WRC będzie na Xboxa...
Niesamowity to może jest ale co do gier, to jest tylko jedna fajna gra: Ping Pong ;)
Myśle że poczekam na PS3.


a ja bym sie dlugo nie zastanawial: http://youtube.com/watch?v=OfQM2me2hJY& ... ed&search=
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków

Postprzez Marmetal » sobota, 24 mar 2007, 19:16

Andrzej napisał(a):a ja bym sie dlugo nie zastanawial: http://youtube.com/watch?v=OfQM2me2hJY& ... ed&search=


My (posiadacze Xboxa) mamy za to Forza Motorsport, genialna gra!
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości