RACE: The WTCC Game [twórców GTR]

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez szirer205xs » poniedziałek, 15 sty 2007, 15:30

Andrzej napisał(a):MIalem gierke ale ja usunalem bo nie mam kierownicy.Bez niej ani rusz.Tak jak w RBR mozna sie nauczyc grac na klawiaturze tak w RACE nie ma na to szans. Co do reszty-gra wymiata


E nie wierze ;) jeszcze nie bylo by takiej gierki ktorej bym na klawiszach nie przeszedl(poza rally championship ale to raczej z powodu czasochlonnosci tej gry :) ;) probowalem na kierownicy ale chyba za dlugo juz gram na klawiszach :)
Poprostu grajac na klawiszach trzeba glebiej wejsc w ustawienia samochodu tak by dal sie prowadzic :)
jaskiniatrolla.eu
Avatar użytkownika
szirer205xs
A5
 
Posty: 727
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 12:28
Lokalizacja: Skoczów


Postprzez Gustaw » środa, 17 sty 2007, 00:38

nikt nie mowi ze sie nie da, ale po prostu nie sprawia to zadnej przyjemnosci, no i nie mozna ani potrenowac refleksu ani nawykow ktore sie moga przydac w rzeczywistosci
normalny czlowiek jak sie uczy hamowania lewa noga to kopia w hamulec jakby mieli proteze
duzo lepiej to wychodzi osobom grajacym na kierownicy poniewaz maja wycwiczone precyzyjne i delikatne operowanie lewa noga 8)
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez Mexico City » czwartek, 1 lut 2007, 01:24

Bardzo chciałem sobie kupić tę grę, ale okazało sie że mam dużo za słaby komputer. Dziwne, bo GTR 2 na detalach ustawionych na low chodziło jak ta lala. Tylko że GTR 2 ma opcję zgodności z Directami gorszymi niż 9.0, i ponoć obsługuje karty ze słabszymi wersjami Pixel Shadera. WTCC Game już nie.
Avatar użytkownika
Mexico City
 
Posty: 37
Dołączył(a): sobota, 16 gru 2006, 22:58
Lokalizacja: Warszawa-Praga Północ

Postprzez Gustaw » czwartek, 1 lut 2007, 11:37

zgadza się, niestety WTCC ustawia wysoko poprzeczke, liczy się mocny procek w okolicach 3Ghz oraz co najmniej srednia karta na DX9 czyli od 9800pro i 7300GT wzwyż
zeby samemu sie pokrecic po torze na srednich detalach wystarczy 2Ghz i Radeon 9500pro
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez Erni » niedziela, 6 maja 2007, 13:29

Mam pytanie dla graczy: Czy na każdym torze ustawiacie auto od początku czy gdzieś ściągacie gotowe setupy? Bowiem w grze nie ma ustawień dla każdego samochodu na każdy tor jak np w GTR. Jeżeli ktoś wie skąd ściągnąć gotowe ustawienia to proszę o link
Obrazek
Obrazek

DZIECI ŚCIĄGAJĄ NARTY WSIADAJĄ W GOKARTY!!!
Avatar użytkownika
Erni
N2
 
Posty: 114
Dołączył(a): sobota, 10 cze 2006, 17:14
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez Erni » poniedziałek, 7 maja 2007, 22:36

Erni napisał(a):Mam pytanie dla graczy: Czy na każdym torze ustawiacie auto od początku czy gdzieś ściągacie gotowe setupy? Bowiem w grze nie ma ustawień dla każdego samochodu na każdy tor jak np w GTR. Jeżeli ktoś wie skąd ściągnąć gotowe ustawienia to proszę o link


Szukałem po róźnych forach a odpowiedz była na oficjalnym forum gry :)
http://forum.rscnet.org/forumdisplay.php?f=1134
Obrazek
Obrazek

DZIECI ŚCIĄGAJĄ NARTY WSIADAJĄ W GOKARTY!!!
Avatar użytkownika
Erni
N2
 
Posty: 114
Dołączył(a): sobota, 10 cze 2006, 17:14
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez MisiekClio » poniedziałek, 25 lut 2008, 00:29

Gra ktos z szanownych Forumowiczow w race 07??

Wedlug mnie gierka wymiata, realizm 100%

No i wyscigi internetowe - rewelacja.
Do tego ranking swiatowy i cala masa lig.

Duzy krok do przodu w stosunku do race 06 - zwlaszcza dzwiek rozgrzanego slicka :)) - poprawiona tez fizyka jazdy zwlaszcza hamowania i reakcji auta nierownosci.

Fakt, ze wymagania sprzetowe duze, kiera (i to z wysokiej poly) niezbedna, ale warto.

Aha, no i przyda sie zaprzyjazniony inzynier (najlepiej z doswiadczeniem w WTCC :)) do ustawienia auta.

U mnie roznica na kolku 1,5 sek na torze w stosunku do defaultowych setupow, a brakuje mi i tak jeszcze 2 do najlepszych...
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Postprzez Krecik » środa, 27 lut 2008, 18:26

Gram obecnie w Race07.
Aktualnie męczę tor Curitiba, jeżdżę na kierownicy Momo Force,
używam sekwencji (bez łopatek).
staram się tylko ustawiać paliwo na 3,4 okrążenia i minimalnie kombinuje z dociskiem przednim i tylnym.
Reszty nie tykam bo nie mam aż tyle czasu ;)

Faktycznie - gra wymiata. Bardziej mi leży niż np Rfactor.
Avatar użytkownika
Krecik
A5
 
Posty: 554
Dołączył(a): piątek, 25 lis 2005, 14:15
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Booster_1992 » wtorek, 4 mar 2008, 18:13

Z góry przepraszam za odkopanie tematu.

Dzisiaj zakupiłem Race07 - gra przyjdzie za kilka dni.

I teraz tak - kto chętny się przekonać, że na klawiaturze można w miarę dobrze grać w Race07? :mrgreen: Wystarczy troszkę potrenować. Ostatnio przez tydzień grałem w demo. Najlepszy czas na Brands Hatch, defaultowym setem i Seatem Leonem J.Gene - 1:35.9XX (najlepszy czas jeżeli dobrze pamiętam na tym torze to 1:32.2XX bodajże Chevroletem). Czas wykręciłem zupełnie przypadkowo - w trakcie wyścigu, z benzyną na 13 lapów. Z ręką na sercu mówię wam - w 8 na 10 wyścigów miałem Pole Position, a w 9 na 10 kończyłem wyścig na podium. Oczywiście mam świadomość, że w demie nie ma za dobrych kierowców. Większość to ludzie o praktycznie zerowych umiejętnościach jazdy w simach. No ale i tak się będe tym chwalił :P.

PS. Ktoś chętny na jakiś wyścig tak w okolicy weekendu? :wink:
Booster_1992
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): wtorek, 24 lip 2007, 13:07
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Krecik » środa, 5 mar 2008, 20:48

A jeździsz na jakich AMATORZE ?

Ja jeżdżę tylko na REAL a jedyne z udogodnień co mam to automatyczne sprzęgło bo moja kiera nie ma sprzęgła.
Spróbuj na takich ustawieniach wykręcić dobry czas na przyciskach.

A gra po prostu wymiata.

Aha, weź takie ustawienia j/w i wybierz Formułę 3000 ;)

Wtedy słowo MOC nabiera nowego znaczenia ;)
Avatar użytkownika
Krecik
A5
 
Posty: 554
Dołączył(a): piątek, 25 lis 2005, 14:15
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Booster_1992 » środa, 5 mar 2008, 22:21

Krecik napisał(a):A jeździsz na jakich AMATORZE ?

Nie. Wszystko mam wyłączone. Jedyna asysta to...
Krecik napisał(a):automatyczne sprzęgło

Poprostu nie chce mi się go używać, więc pozwoliłem aby komputer robił to za mnie.
Krecik napisał(a):Aha, weź takie ustawienia j/w i wybierz Formułę 3000 ;)

No i tu mnie masz. Dlaczego jeźdze Seatem? Bo RWD nie da rady na kb. Pamiętajmy, że klawiatura to albo 0 albo 100%. Spróbuj sobie w BMW na wyjściu z zakrętu docisnąć "gaz do dechy". Spin murowany.
Booster_1992
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): wtorek, 24 lip 2007, 13:07
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez m_a_t » wtorek, 23 gru 2008, 02:37

idswierzam bo nie wiem czy wiecie ( niektorzy napewno). ze w tym roku z SimBin wyskoczyl RACE07: the official WTTC game. zachecam do przetestowania. warto naprawde. oczywiscie na www.simracing.pl rownież. pzdr
łan, tu, sri, TDI... Yog tez ma... :P
Avatar użytkownika
m_a_t
N1
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 15 wrz 2005, 03:37
Lokalizacja: Suchedniow

Postprzez MisiekClio » wtorek, 23 gru 2008, 17:02

m_a_t napisał(a):idswierzam bo nie wiem czy wiecie ( niektorzy napewno). ze w tym roku z SimBin wyskoczyl RACE07: the official WTTC game. zachecam do przetestowania. warto naprawde. oczywiscie na www.simracing.pl rownież. pzdr


Mam, latam juz ponad pol roku roku...
Fajne zmiany, zwlaszcza dzwiek duzo lepszy niz w 06.

No a jazda w necie, zwlaszcza jesli zalapiemy sie do I ligi (ja jezdzilem rok praktycznie codziennie najpierw w 06, potem 07, zeby byc w miare konkurencyjnym z czubem), to jest rewelka!
Wrazenia porownywalne chyba tylko z prawdziwym wyscigiem.

Jesli chodzi o mozliwosci ustawienia auta, to mozna cala ksiazke napisac, na szczescie na forach mozna znalezc "gotowce" na kazdy tor w sam raz dla poczatkujacych kierowcow.
W tym miejscu uwaga - jezeli wgramy set-up kogos z czuba (np. jedego z rekordzistow toru), mamy duze prawdopodobienstwo, ze bedziemy jezdzic wolniej niz na domyslnym. Te ustawienia sa bardzo ofensywne i trzeba sporo pojezdzic, zeby nauczyc sie z nimi obchodzic. A poza tym zawzyczaj sa np: na inna temperature toru.

Powiem tylko tyle, ze wlasciwy ustawienie, to przy dobrym poziomie jazdy ok 1,5 sek na kolku.

Ogolnie uwazam, ze jest to najlepsza symulacja na rynku
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Postprzez Glitol » piątek, 19 cze 2009, 10:19

Witam,
dopiero wczoraj trafiła w moje ręcę gra WTCC 2006.
I od razu po zainstalowaniu (dzieje się to samo na kilku róznych kompach) pojawił się taki problem przy próbie uruchomienia:
"Please submit the file "Minidump\Race_Steam_1.2.3.0-20090618-165807-1276-1680.dmp" along with a description of what you think could have caused the crash to a developer near you""
Czy ktoś z was miał podobny problem lub wie jak go rozwiązać?
Ozdoba polskich dróg - pijany chłop w rowie przykryty rowerem
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez SebaSTI » piątek, 19 cze 2009, 13:11

bez rejestracji na steam nie mozna odpalic gry,przynajmnij ja tak miałem...
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron