Lamerskie pytanie RBR.

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Lamerskie pytanie RBR.

Postprzez Krzysiek_WrC » środa, 6 wrz 2006, 11:07

Mam zdeka lamerskie pytanie,poczytałem forum na temat Ruchard Burns Rally,ale posty sa porozrzucane i cięzko mi zebrac do kupy wszystko,może ktoś napisac ( wrzucic informacje podumowywujace) jak mozna wziąsc udziałw Mistrzostwach Richard Burns Rally.?
Chodzi mi o to co jest w dziale Wirtulane na stronie głownej autoklubu.pl.
Niestety nie byłem na bieżaco i od poczatku w tym temacie.
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki


Postprzez Zabolxp » środa, 6 wrz 2006, 15:28

Zależy o jakie mistrzostwa Ci chodzi. Nadmienię tylko, że obecnie występuje awaria głównego serwera, na którym rozgrywane są zawody w RBR i na razie to w co musisz się zaopatrzyć, musi poczekać. Opiszę z grubsza rozgrywki.

Polskie rozgrywki:
- RBR.PL
- Puchar RBR.PL

Informacje na temat tych zawodów znajdziesz na forum strony www.rbr.pl, obecnie polecam śledzenie co się dzieje w tematach, ponieważ ustalane są ostatnie punkty regulaminów, dotyczących rozgrywek. Wszystko oczywiście zostanie podane na tym forum stosownym czasie.
_______________________________

Mistrzostwa Słowacji w RBR:

Tutaj wystartować może każdy Polak, który jest zarejestrowany na www.rbr.onlinegames.cz z imienia i nazwiska. Obecnie jak pisałem, serwer upadł, więc co i jak dokładnie będzie możliwe do przedstawienia w czasie, kiedy serwer zacznie działać. Oficjalna strona zawodów w języku angielskim to http://svkchamp.kitcarsweb.com/index_eng.htm
_______________________________
World Internet Rally Championship (WIRC):

Jedne z najbardziej prestiżowych rozgrywek, w których z powodzeniem udział bierze reprezentacja Autoklubu i o tych zawodach jest zwykle najwięcej, także w gazecie "Autoklub". Do wystartowania w tych zawodach potrzebna jest rejestracja na stronie www.rbr-online.it i ściągnięcie z działu Download odpowiednich rzeczy do rozgrywki sieciowej (jest tam specjalnie oznaczony dział i trzeba po prostu ściągnąć wszystko). Są to teoretycznie najtrudniejsze rozgrywki, bo rajdy są rozgrywane na dowolnych odcinkach z możliwością ustawienia na nich dowolnej nawierzchni. Aby wszystko ściągnąć trzeba jednak poświęcić czas na downlad kilkuset MB danych, ale zabawa jest przednia.
________________________________
RBR Champ (http://rbrchamp.rallysimfans.hu/):

Zawody o podobnej randze do WIRC, ale rozgrywane przez popularny plugin Wally'ego, który jest do ściągnięcia z niedziałającego obecnie czeskiego serwera. Tutaj nie trzeba się rejsterować. Rajdy odbywają się zwykle tydzień po tych rzeczywistych z RSMŚ i wystarczy pojechać rajd po wejściu na serwer Czechów, o czym oczywiście dokładniej teraz nie mogę powiedzieć, bo nie mam jak to zoobrazować na przykadzie :)
Avatar użytkownika
Zabolxp
N1
 
Posty: 97
Dołączył(a): poniedziałek, 20 lut 2006, 10:46

Postprzez Krzysiek_WrC » środa, 6 wrz 2006, 15:31

Zabolxp ; dzieki za informacje,na poczatek biore tylko i wyłacznie pod uwage krajowe mistrzostwa. :)
Dzieki jeszcze raz za wyjasnienie.
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron