Mercedes-Benz Truck Racing

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Mercedes-Benz Truck Racing

Postprzez mototom » czwartek, 16 sty 2003, 11:06

W ostatnim czasie w empiukach pojawiła się gra Mercedes-Benz Truck Racing. Cena 49 zł. Tutaj http://gry.onet.pl/gam_itm.html?GameOID=220&OID=220 jest mała galeria i demo gry do pobrania.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez **FanKuzaja** » czwartek, 16 sty 2003, 14:05

Ja powiem tak Grałem w tą gre przeszedłem całom na poziomie isy ale cos mi tutaj nie pasuje w szczegulności zachowanie sie samochodu i coś ta gra zabardzo nieche wspułpracowac z Kartami Graficznymi Giforce .

Ale jesli chodzi o gre to całkiem niezle sie prowadzi samochód ale ile tam jest mozliwosci ustawian samochudu to szok najelepiej jest jak sie slonczy woda w układzie chamulcowym w tedy saplimy chamulce i pojezdzone oraz ustawianie ile ma byc litrów w zborniku gdzie dac wienkoszm moc czy na lewye czy na prawe koło to w zaleznosci od ilosci zakrętów w lew lub w prawo. Ale tory są odwzorowane na orginałach. Jedne plus tej gierki to grywalności i przebiegłość komputerowych graczy w inych Mercedesach. Jedne mały błond i spadamy 3 lub 4 pozycje w dół. Jako o grafike to nawet nawet. i ładnie wyglondajom spotkania jak czensci odpadajom.

Powodzenia w tą gre i ustawienia samochodu(ciężarówki)
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez thompson40 » sobota, 18 sty 2003, 14:22

nie wiem czy to akurat ta gra ale grałem w coś takiego jakiś czas temu, chyba z rok temu
to jest właśnie polska..... :( gierki wychodzą "kilka" miesięcy później. ale gierka o ile dobrze pamiętam była naprawde dobra. no w sumike to nie ma gier tego typu (wyścigi ciężarówek). muszę ją sobie od kogoś pożyczyć i przypomnieć sobie :)
pzdr
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez alfan » sobota, 18 sty 2003, 16:56

Faniekuzaja a czy istnieje mozliwość właczenia i wyłączenia w dowolnym momencie natrysku wody na hamulce,czy jest to uruchamiane automatycznie :?: :?: A jeśli mozna to ręcznie uruchmić,to czy po zbyt póznym włączeniu natrysku zdarzają się peknięcia tarcz,jak to bywa w prawdziwych wyścigach ciężarówek :?:
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez **FanKuzaja** » sobota, 18 sty 2003, 20:32

A wienc tak AlFan

Jeśli chodzi o natryskiwanie tarcz to nie ma możliwosci włanczania i wyłanczania jest tylko w tym możliwość ile chesz miećwody w Zbiorniku z wodą od min 10l do max 120 l wody w układzie chamulcowym. Co do Pekania tarcz to niewiem czy jest to coś ale wiem że jak sie skończy woda to bardzo sie zdzejarom tarcze i droga chamowaniasie wydłuża najwiencej ile okrążen przejechałem bez wody to 3 lecz w połowie 3 hamulce pdmuwiły posłuszeństwa i musiałem zjechać do boksu.

Ale jeśli w szybkim czasię złużyjesz wode i bedziesz podruzował w słoneczny dzień przy 30 stopniowej tojest słychać taki dziwny dzwieńk z tylengo mostu tak jak by sie któraś z tarcz rozleciała i w tedy kończysz jazde po 20 metrach jazdy i ciężarówka sie zatrzymuje.
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez boczo » niedziela, 19 sty 2003, 13:19

dla mnie w tej gierce niesamowite jest to ze tak daje sie odczuc te 1400konikow za kabina, autkiem mozna niesamowite baczki krecic na asfalcie, druga rzecza idealnie dla mnie odwzorowana jest masa tych wozow, przy hamowianiu bez problemu mozna odczuc bezwladnisc jaka powoduje 6ton ktore probuje sie zshamowac do nawrotu, MASSA!!!!no i jest tez pare smackow jak podksakujacy kierowca czy bardzo ladnie odwzorowane fele szczegolnie jak sie kreci baczki w zwirku, jednym slowem gra jest na prawde git i szkoda ze nie zdobyla sobiie takkiej popularnosci jak chodzmy Rally Trophy czy Masters bo jakos nie slysze aby THQ szykowalo sie na jakis sequel........ :cry: :cry: :cry:

kolejna(moim zdaniem)nie doceniona/zauwazona gierka jest Sports Car GT, gra jest kapitalna, bardzo fajna fizuka jazdy ale niestety jakas taka przespana byla ta gierka i drugiej czesci tez jakos nie widac......a takiego gniota jak Test Drive to caly czas wypuszczaja............ehhhh.........i gdzie jest sprawiedliwosc na tym swiecie...............
Avatar użytkownika
boczo
N2
 
Posty: 103
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 22:20
Lokalizacja: chicago

Postprzez thompson40 » piątek, 24 sty 2003, 21:34

boczo napisał(a):dla mnie w tej gierce niesamowite jest to ze tak daje sie odczuc te 1400konikow za kabina, autkiem mozna niesamowite baczki krecic na asfalcie, druga rzecza idealnie dla mnie odwzorowana jest masa tych wozow, przy hamowianiu bez problemu mozna odczuc bezwladnisc jaka powoduje 6ton ktore probuje sie zshamowac do nawrotu, MASSA!!!!no i jest tez pare smackow jak podksakujacy kierowca czy bardzo ladnie odwzorowane fele szczegolnie jak sie kreci baczki w zwirku, jednym slowem gra jest na prawde git i szkoda ze nie zdobyla sobiie takkiej popularnosci jak chodzmy Rally Trophy czy Masters bo jakos nie slysze aby THQ szykowalo sie na jakis sequel........ :cry: :cry: :cry:

kolejna(moim zdaniem)nie doceniona/zauwazona gierka jest Sports Car GT, gra jest kapitalna, bardzo fajna fizuka jazdy ale niestety jakas taka przespana byla ta gierka i drugiej czesci tez jakos nie widac......a takiego gniota jak Test Drive to caly czas wypuszczaja............ehhhh.........i gdzie jest sprawiedliwosc na tym swiecie...............


dobrze mówisz. ale moim zdaniem to Rally Trophy też przeszło bez większego szumu. a wedłóg mnie gierka jest super! dlaczego tak piszę?? nie będzie Rally Trophy 2 :( a myślałem że zrobią rajdy z lat '80. lancia delta, peugeot 205 audi quatro itd fajnie by było :D ale nie będzie :(
pzdr
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez adam » poniedziałek, 10 lut 2003, 19:54

czy na karcie gforce2 gra ta bedzie dzialac? ja sciagnalem ja i nie wyswietlalo mo obrazu lub tylko jakies fragmenty :cry:
Dytki the best!!!
Avatar użytkownika
adam
N1
 
Posty: 62
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 10:43
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Gustave » poniedziałek, 10 lut 2003, 20:35

zmien sterowniki w karcie graf. prubuj z nowszymi oraz ze starszymi to po pierwsze , a po drugie sciagnij patch koniecznie (ma ponad 10 MB) u mnie pomoglo, ale przestalem grac w gre calkiem jak sie kaplem ze auto ma krotsza droge hamowania jak sie kompletnie zablokuje kola, bez sensu. :evil:
..:: CDAction: Speed-Zone- RallyCorner ::..
zawód: kochanie rajdów
Avatar użytkownika
Gustave
N1
 
Posty: 94
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 18:45
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez adam » wtorek, 11 lut 2003, 16:09

dzieki Gustave.
Dytki the best!!!
Avatar użytkownika
adam
N1
 
Posty: 62
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 10:43
Lokalizacja: Rzeszów


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron