Rally Championship 2000

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Rally Championship 2000

Postprzez Karol » piątek, 14 lip 2006, 18:27

Nie było jeszcze... w każdym razie przegladałem cały dział i nie znalazłem. Jeżeli przeoczenie to sorry.


Moim zdaniem gra dla fanatyków, którzy chca poczuc klimat rajdów. No i mase słabszych autek. Mocne ośki itd

A ja sam poszukuje teraz tą grę, może ktoś ma instalke i by mógł wrzucic na serwer?

Piszcie co myslicie o tej grze. Stara ale bardzo j ara.
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków


Postprzez Marmetal » piątek, 14 lip 2006, 19:06

Jedna z lepszych gier rajdowych, jakie powstały. Długie oesy (jedna z największych zalet tej gry), wysoki realizm zawodów (czyli to co jest dla mnie właściwie najważniejsze), masa uszkodzeń, wiele aut, oficjalna licencja British Rally Championship (niestety kierowcy są wymyśleni), niezła grafika itp. Niestety pożyczyłem ją kiedyś komuś i nie wiem komu :(. A tak bym sobie w to zagrał (zawsze jeździłem Peugeotem 106 Maxi ;)).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez piter306 » piątek, 14 lip 2006, 21:03

Ja nie dawno chciałem zagrać i upa: obraz był dwa razy szybszy od dźwięku, a w RC2000 nie bardzo da się jechać na pamięć :)
Czas leci a człowiek jakby coraz głupszy.
Avatar użytkownika
piter306
A5
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lis 2003, 20:38
Lokalizacja: Mysłowice

Postprzez szeler » sobota, 15 lip 2006, 08:44

piter306 napisał(a): a w RC2000 nie bardzo da się jechać na pamięć :)


Zgadza sie :) no moze poza tym bodajże trzy kilometrowym oesie :P :D ech.... grało sie grało. Gierka super ---- tak jak mowicie na plus realistyczne i baaaaaaaardzo długie trasy, duza ilosc rajdówek, w tym takie wg. mnie takie rodzynki jak 106 maxi, octavia, escorscik kitcar, ibiza, lancer IV i wiele wiele innych.
Łezka sie kreci w oku jak przypomne sobie RC2000. Z checia bym sobie zagrał, nawet mam ja gdzies u siebie, ale od dłuzszego czasu mam problem z uruchomieniem tej gry. Mianowiscie do pewnego momentu wszystko chodziło wporzadku, grało sie i grało, az tu nagle któregos dnia włączam Rally i ..... pojawia sie czarny ekran i nic wiecej :( nie wiecie moze jak sobie z tym poradzic. Czy to jakis problem ze sterownikami karty graficznej? Z góry dziekuje za pomoc :)
„Jeśli mężczyzna robic coś głupiego, to zawsze z powodów najszlachetniejszych”
O. Wilde
Avatar użytkownika
szeler
N3
 
Posty: 239
Dołączył(a): środa, 8 cze 2005, 16:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ice » piątek, 2 lut 2007, 18:17

szeler napisał(a):ale od dłuzszego czasu mam problem z uruchomieniem tej gry. Mianowiscie do pewnego momentu wszystko chodziło wporzadku, grało sie i grało, az tu nagle któregos dnia włączam Rally i ..... pojawia sie czarny ekran i nic wiecej :( nie wiecie moze jak sobie z tym poradzic. Czy to jakis problem ze sterownikami karty graficznej? Z góry dziekuje za pomoc :)


Również mam ten sam problem, wie już ktoś może czemu tak się dzieje?
Avatar użytkownika
Ice
N1
 
Posty: 86
Dołączył(a): sobota, 13 sty 2007, 15:14

Re: Rally Championship 2000

Postprzez mototom » piątek, 2 lut 2007, 19:25

Karol napisał(a):Nie było jeszcze... w każdym razie przegladałem cały dział i nie znalazłem. Jeżeli przeoczenie to sorry.


Moim zdaniem gra dla fanatyków, którzy chca poczuc klimat rajdów. No i mase słabszych autek. Mocne ośki itd

A ja sam poszukuje teraz tą grę, może ktoś ma instalke i by mógł wrzucic na serwer?

Piszcie co myslicie o tej grze. Stara ale bardzo j ara.


Bez przesady z tym wrzucaniem na serwer. w Tesco, Geantach ta gra jest po 9,90.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Karol » piątek, 2 lut 2007, 20:58

Widziałes kiedy pisałem tego posta :D :?:

Heh ja mam właśnie taki problem, że szukam zawsze i RC2000 i RBR i nigdzie do cholery znaleźć nie mogę :(

Pzdr
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez Szczypek_WRC » piątek, 2 lut 2007, 21:18

Heh gierka super, nocne odcinki, i do legendy już przeszło jak ekipa Magnetic Fields jeździła po całej WIelkiej Brytanii z kamerą i aparatem żeby mieć prawdziwe trasy:D przedwczoraj próbowałem ją zainstalować u mnie, ale wyskakuje jakiś błąd:/ ale mój kolega ma to pożyczy się:) ogólnie tę grę polecam (zwłaszcza tym którzy nie uważają że jeśli gra nie wymaga Pixel shaderów i najnowszej karty graficznej to jest do d***... a znam paru takich :/ )
Avatar użytkownika
Szczypek_WRC
N3
 
Posty: 204
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:54
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez mototom » piątek, 2 lut 2007, 21:34

Karol szczerze mówiąc nie patrzyłem. :D
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez szirer205xs » środa, 7 lut 2007, 11:02

moze ktos pamieta czy dalo sie w ta gierke pograc po sieci?? :) moze by tak jakis rajdzik rozegrac w starym dobrym stylu ;)
jaskiniatrolla.eu
Avatar użytkownika
szirer205xs
A5
 
Posty: 727
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 12:28
Lokalizacja: Skoczów

Postprzez Miedziu » środa, 7 lut 2007, 11:32

Ja teraz w nia gram :o Gra w sieci jest dostępna wiec jak bedziecie cos organizowac to dajcie znac :wink: Ogólnie gra zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Różne tryby rozgrywki Arcade,Mistrzostwa klasy a6,a7, Mistrostwa aut WRC,gra w sieci. Wybór aut jest bardzo duzy :wink: Ja osobiscie jeżdze Mistrzostwa klasy a6(bo na początku tylko to mozna)dopiero po przjechaniu tych mistrzostw mozna jechac WRC.
Wszyscy którzy posiadają tą giere polecam zainstalowac. U mnie pare lat lezała bez użytku az wkońcu przyszedł ten moment by ja zainstalować
Pozdro
Avatar użytkownika
Miedziu
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): czwartek, 19 sty 2006, 19:08
Lokalizacja: Ostroszowice

Postprzez FanGrzyb » środa, 7 lut 2007, 16:59

To była moja pierwsza gra wogóle na kompa, poprostu wypas, te długie odcinki achhhh... miała ten swój klimat :) Gdyby jeszcze model jazdy był lepszy, nawet mógłby być z colina 2.0 to pewnie do dzisiaj bym jeździł... chyba sobie na feriach zainstaluje :)
Avatar użytkownika
FanGrzyb
A5
 
Posty: 502
Dołączył(a): sobota, 20 sie 2005, 17:51
Lokalizacja: Babica k/ Rzeszowa

Postprzez PiotrGT » piątek, 9 lut 2007, 16:35

Od czasu do czasu pojadę sobie w jakimś rajdzie w tą gierkę. Naprawdę cały czas brakuje mi tego klimatu w innnych grach, dlatego cały czas do niej wracam.

Jak chcecie jakis rajd zorganizować w sieci - jestem chętny, proszę pisać :)
www.wrcrally.pl - Rajdowe Mistrzostwa Świata
Avatar użytkownika
PiotrGT
 
Posty: 40
Dołączył(a): sobota, 2 wrz 2006, 14:24
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez MSG Racing » piątek, 9 lut 2007, 16:46

Też bym zagrała ale moja gierka się coś psuje. Są momenty ze się zacina czy to gaz czy hamulec ale najczęściej kierownica (gram na klawiaturze) i nie da się dobrze fajnie pojeździć. :twisted: :evil: :?
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Szambelan » piątek, 9 lut 2007, 21:40

Rally Championship 2000 to super gra !
Avatar użytkownika
Szambelan
N3
 
Posty: 476
Dołączył(a): piątek, 5 mar 2004, 11:54
Lokalizacja: Białowieża

Następna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości