Colin McRae 2007

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez SebaSTI » sobota, 2 cze 2007, 09:28

Dużo jest filmikow na youtubie to jest jeden z nich sa tam nawet onbordy i wyglada na to ze to nie bedzie realistyczna gra:/

http://www.youtube.com/watch?v=rLnwJmA2 ... ed&search=
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów


Postprzez Szczypek_WRC » sobota, 2 cze 2007, 15:19

SebaSTI napisał(a):Dużo jest filmikow na youtubie to jest jeden z nich sa tam nawet onbordy i wyglada na to ze to nie bedzie realistyczna gra:/

http://www.youtube.com/watch?v=rLnwJmA2 ... ed&search=

czyli zgodnie z przewidywaniami... :/ RBR rządzi!
Avatar użytkownika
Szczypek_WRC
N3
 
Posty: 204
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:54
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez SebaSTI » sobota, 2 cze 2007, 19:33

Szczypek_WRC napisał(a):
SebaSTI napisał(a):Dużo jest filmikow na youtubie to jest jeden z nich sa tam nawet onbordy i wyglada na to ze to nie bedzie realistyczna gra:/

http://www.youtube.com/watch?v=rLnwJmA2 ... ed&search=

czyli zgodnie z przewidywaniami... :/ RBR rządzi!


RBR rzadzi ale tylko w sensie realistycznej jazdy ,ale jesli chodzi o grafike to rbr moze sobie o takim czyms pomazyc :lol:
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez ŁukaszWRC » sobota, 2 cze 2007, 19:45

SebaSTI napisał(a):wyglada na to ze to nie bedzie realistyczna gra:/

A kto powiedział, że Colin ma byc realistyczny :?: Moim zdaniem nie ma sensu tworzyć drugiego RBR'a, skoro gra tego typu już istnieje. Twórcy Colina postanowili stworzyć odbajerzoną grę o charakterze zręcznościowym i chwała im za to. Mamy dwie bardzo dobre gry, każda może dać przyjemność w nieco inny sposób i o to chodzi.
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR

Postprzez rallyspeed » sobota, 2 cze 2007, 20:49

Widzialem grafikę colina tylko ze screenów i na youtube i wcale nie marze o takiej grafice bo dla mnie ta w rbr jest po prostu lepsza tylko mniej zaawansowana.W rbr sa super cienie na drodze, skarpy jak w realu.Grafika jest bardziej realistyczna chociaż tekstury drzew w mniejszej rozdzielczości, pod względem kolorów jest w miare realnie. A w colinie świecaca droga i rozmyty obraz .Czy kiedykolwiek jadąc samochdem rozmywal wam sie obraz. To rozmycie to stary efekt a oni stosuje go jakby gra miala byc dla malych dzieci.
Obrazek
Avatar użytkownika
rallyspeed
A5
 
Posty: 981
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 08:41
Lokalizacja: lubelskie

Postprzez Lukasz.NH » poniedziałek, 4 cze 2007, 19:10

Lukasz.NH napisał(a):Czy ktos mi powie dlaczego Colin nie chce mi odpalic ? Winy sprzetu tu napewno niema... W czym moze tkwic problem ? Nie wyskakuje zaden blad, poprostu uruchamiam i nic dalej...



Nikt nie jest w stanie pomoc ??
Lukasz.NH
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): piątek, 14 sty 2005, 15:29
Lokalizacja: NH

Postprzez solota_RallyPL.com » poniedziałek, 4 cze 2007, 21:59

mam taki sam problem
JANUSZ KULIG 1969-2004
RICHARD BURNS 1971-2005
MICHAEL PARK 1966-2005
COLIN MCRAE 1968-2007

"Forever in Memory"
Avatar użytkownika
solota_RallyPL.com
A5
 
Posty: 565
Dołączył(a): czwartek, 18 sie 2005, 10:42
Lokalizacja: Kwidzyn/Trójmiasto

Postprzez SebaSTI » środa, 6 cze 2007, 16:26

Prawde mowiac od tej relistycznej jazdy juz mi sie zygac chce wole teraz przezucic sie na symulator jest juz demo colinka ,ale jak zobaczylem wymagania to sobie tylko moge pomazyc o tej grze wiec zostaje mi tylko RBR:(
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Lukasz.NH » środa, 13 cze 2007, 17:34

Przyczyne nie dzialania musialem odszukac sam i znalazlem na angielskich stronach... Karty ktore nie obsluguja pixel shader 3 nie odpala nowego Colina...
Wymienilem swoja na nowa i juz jest ok.

Ktos napisze jakie wymagania ma ten nowy Colin ? Zeby tak wmiare ladnie i elegancko grafika wygladala ? Tak przynajmniej na srednich detalach.
Ja mam ustawione na najmniejszych jak sie da i mi tnie... A komp taki:

Celeron 3,06
X1550 256MB GDDR3
512MB DDR2
Lukasz.NH
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): piątek, 14 sty 2005, 15:29
Lokalizacja: NH

Postprzez matadorRS » czwartek, 14 cze 2007, 21:36

U mnie ruszylo na Sepgronie 3GHZ (AM2) + 1 GB Ramu DDR2 + 7600GS. Narazie testowalem na mini i w rozdzielczosci 1024 na 800 czy jakos tak i smigalo jak talala ;)
Pozniej potesuje naq wyzszych setupach.
A jesli chodzi o sama gre to chyba posli w komercje. Wg mnie slabawy ten nowy Colin Dirt :(
Avatar użytkownika
matadorRS
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 21 mar 2007, 22:28
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Miedziu » piątek, 15 cze 2007, 15:14

SebaSTI napisał(a):Prawde mowiac od tej relistycznej jazdy juz mi sie zygac chce wole teraz przezucic sie na symulator jest juz demo colinka ,ale jak zobaczylem wymagania to sobie tylko moge pomazyc o tej grze wiec zostaje mi tylko RBR:(


Chyba w grze chodzi o to zeby oddawala jak najbardziej to co dzieje sie na prawdziwych odcinkach, w prawdziwych rajdach.W Colinie nauka jazdy nie trwa dlugo ,juz za pierwszym przejazdem mozna być bardzo dobrym kierowca i nie sprawia to juz zadnej trudności oraz co za tym idzie przyjemności. A w Ryśku nauka trwa znacznie dlużej. Szczerze to ja uczyłem się jeździc ok miesiąca, i gdy wkońcu się w miarę udało mialem bardzo duzą satysfakcje. Gra w rbr przynosi mi do dzisiaj bardzo wiele radosci a w Colinia pojezdze góra tydzien i frajda ucieka.
Avatar użytkownika
Miedziu
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): czwartek, 19 sty 2006, 19:08
Lokalizacja: Ostroszowice

Postprzez Szczypek_WRC » piątek, 15 cze 2007, 20:48

no właśnie, bo IMO po to się tworzy gry rajdowe aby były jak najbardziej zbliżone do prawdziwego zachowania auta na OSie. myślę że Codemasters boją się zrobić realistyczną grę typu RBR bo wielu graczy którzy nie mają rajdowej "żyłki" zrezygnuje z kupna... pewnie wielu pamięta grę Rally Trophy - w wersji beta (znalazłem taką) był bardziej realistyczny model jazdy niż w finalnym produkcie! czyli tu może być podobnie - twórcy robią realistyczną grę, ale potem upraszczają model jazdy, aby produkt był bardziej "dla każdego"...
Avatar użytkownika
Szczypek_WRC
N3
 
Posty: 204
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:54
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez matadorRS » piątek, 15 cze 2007, 23:47

No a pozniej dodaja jeszcze 1000 roznych samochodzow wogle nie zwiazanych z rajdami do tego drogie tyle odcinkow po to tylko zeby przyciagnac .... dzieci. Tak uwazam ze Colin schodzi na psy i coraz bardziej w komercje.
Avatar użytkownika
matadorRS
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 21 mar 2007, 22:28
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Oxan » czwartek, 21 cze 2007, 22:43

Na oficjalnej stronie minimalne wymagania to Athlon 64 3000+ itd. Ja mam Athlona XP 2500+@3200+. Orientuje się ktoś czy pójdzie Dirt? Teoretycznie jest to wcale nie wolniejszy procek od A64, jednak procki już od kilku lat niemalże stoją w miejscu i nie wiem czy nie ma nacisku na producentów gier ze strony producentów hardware, aby wymusić na klientach zmianę CPU, płyt, RAMu itd. Pozostałe elementy powinny mi styknąć: 1 GB RAM, płyta na NForce 2 Ultra 400, GF6600GT, Chieftec 420W. Tylko boję się o procka.
Kochaj Życie - Niezależny program poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce
http://kochajzycie.pl
Avatar użytkownika
Oxan
 
Posty: 27
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 22:31
Lokalizacja: kochajzycie.pl

Postprzez _Mateo_ » środa, 27 cze 2007, 16:50

Ja gram już 2 dni i kurde średnio jestem zadowolony. Wszystko mi hula pięknie na najwyższych ustawieniach ale tak sie nieda. Wszystko się świeci jak pojeba.. Wole już grać na średnich bo droga to droga a nie lustro... Tylko mam jeden problem i to całkiem spory: niby mi zapisuje save'y a jak włączam gre to pisze ze niema :/ Lipa na maxa...
_Mateo_
N1
 
Posty: 63
Dołączył(a): sobota, 6 sty 2007, 12:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron