Need For Speed : Most Wanted

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez psz » niedziela, 13 lis 2005, 14:58

Dla mnie jak nie ma widoku zza kierownicy to odpada 8) Wole juz sobie w Hard Truck: Pedal To The Metal pograc i pojezdzic z max predkoscia 80 mph ;-) ale za to jakim sprzetem :P
"měl bych se smát ale mám úsměv Mikymauze"
Avatar użytkownika
psz
A5
 
Posty: 671
Dołączył(a): piątek, 21 mar 2003, 15:32
Lokalizacja: Siemianowice Śl.


Postprzez Mroowa » niedziela, 13 lis 2005, 15:56

Niewiadomo czy niebędzie w Full wersji :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Gucio » wtorek, 22 lis 2005, 19:17

Poszedłem wczoraj na korepetycje z matematyki do kumpla...wchodze i co widze? NFSMW 8) oczywiście full wersja(źródło DC++), ale na kolana to ona nie powala powiem więcej już chyba Underground 2 był lepszą grą, ale co tam ważne że jest w choooj autek i to same przecinaki, a nie mogło zabraknąć EVO VIII i WRX STi :D narazie jeździliśmy punto, ale bez opon sportowych to on sie w ogóle drogi nie trzyma :( efekt NITRO jest zajebiście dopracowany i deszcz padający na monitor :D
Szkoda, że na moim kompie to nie pójdzie, a na Gigabyte radeon 9550 128MB tnie sie nawet na minimalnych ustawieniach...zajmuje 4 płyty :)
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez beeper_ » wtorek, 22 lis 2005, 19:33

Ja mam r9550 i bardzo dobrze chodzi na full detalach.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Convert » środa, 23 lis 2005, 19:05

Gucio napisał(a):
Szkoda, że na moim kompie to nie pójdzie, a na Gigabyte radeon 9550 128MB tnie sie nawet na minimalnych ustawieniach...zajmuje 4 płyty :)


Pff :D u mnie na srednio-minimalnych :P przy 800x600 chodzi plynnie, a mam GF4MX 64MB hyhy :D .. takze raczej koles powinien poszukac lepszych sterownikow :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Convert
N3
 
Posty: 307
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Kimi » piątek, 16 gru 2005, 07:37

Gra jest niesamowita i bardzo wciąga , tylko 3 fury można na początku wybrać więc troche kaszanka ale po kilku startach autko i wizytach w sklepie autko jeździ super .
Pozatym na PS2 jest w polskiej wersji językowej :)
Kimi
N3
 
Posty: 489
Dołączył(a): niedziela, 25 wrz 2005, 10:01

Postprzez Megas WRC » piątek, 16 gru 2005, 19:38

Ta gra dla mnie jest biedna i szybko się nudzi. W ogóle nie lubie takich gierek, słaba fizyka, beznadziejne zachowanie samochodu. Możecie mi mieć to za złe ale dla mnie te gierki tuningowe to są gry dla dzieci, bo są za proste.
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Postprzez Maciek_1982 » sobota, 17 gru 2005, 12:23

Ale kaszana :evil: Teraz to oni tylko na tytule jadą.
Co z tego że auta i felgi są na licencji skoro szpojlery i bodyshity projektoiwał jakis ślepy bałwan bez gustu i wyobraźni...
Do tej gry z pewnością nie chce wracać....
Obrazek
Avatar użytkownika
Maciek_1982
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): sobota, 17 lip 2004, 09:34
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Cobra » sobota, 17 gru 2005, 17:21

e tam marudzicie giery EA zawsze sa fajne i miodne. to ze spojelry sa shitowe to w czym ci to przeszkadza ?? to nie jest undergruond w ktorym chodzilo tunowanie bryczki. tu masz uciekac przed policja i robic zadyme na drodze. do tego brzydkie spojelry i body kity nie sa potrzebne. ja tam skonczylem cala gre bez bodykitow i shitow jedyne modyfikacje robilem mechaniczne. nawet fur nie przemalowywalem. wiadomo ze giera nie ma realizmu bo tu nie o to chodzi dal fanow realizmu sa ryski sa gtr'y i inne gry. ta ma byc dal wszystkich ktorzy choc troche lubia samochody i ma dawac przyjemnosc kazdemu nawet jak ktos nie wie co oznaczaja rajdowe terminy na czym polega ustawienie zaweiszenie pod katem konkretnej drogi. czy inne mechaniczne zawilosci. ma dawac fun i tyle, to zapewnia i to napewno w weiskzej ilsoci niz pierwszy i 2 underground. koniec
Janusz Kulig, Marian Bublewicz - pamiętam...
Avatar użytkownika
Cobra
A5
 
Posty: 681
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 18:31
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Cendra » poniedziałek, 19 gru 2005, 16:55

Convert napisał(a):
Gucio napisał(a):
Szkoda, że na moim kompie to nie pójdzie, a na Gigabyte radeon 9550 128MB tnie sie nawet na minimalnych ustawieniach...zajmuje 4 płyty :)


Pff :D u mnie na srednio-minimalnych :P przy 800x600 chodzi plynnie, a mam GF4MX 64MB hyhy :D .. takze raczej koles powinien poszukac lepszych sterownikow :)
mam taka sama karte a mi sie tnie na minimalnych... podrzuc link do sterowniów :)
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Postprzez RallyMAN » poniedziałek, 19 gru 2005, 22:37

Cobra napisał(a):e tam marudzicie giery EA zawsze sa fajne i miodne. to ze spojelry sa shitowe to w czym ci to przeszkadza ?? to nie jest undergruond w ktorym chodzilo tunowanie bryczki. tu masz uciekac przed policja i robic zadyme na drodze. do tego brzydkie spojelry i body kity nie sa potrzebne. ja tam skonczylem cala gre bez bodykitow i shitow jedyne modyfikacje robilem mechaniczne. nawet fur nie przemalowywalem. wiadomo ze giera nie ma realizmu bo tu nie o to chodzi dal fanow realizmu sa ryski sa gtr'y i inne gry. ta ma byc dal wszystkich ktorzy choc troche lubia samochody i ma dawac przyjemnosc kazdemu nawet jak ktos nie wie co oznaczaja rajdowe terminy na czym polega ustawienie zaweiszenie pod katem konkretnej drogi. czy inne mechaniczne zawilosci. ma dawac fun i tyle, to zapewnia i to napewno w weiskzej ilsoci niz pierwszy i 2 underground. koniec


Chodzi o to po prostu, ze w takim need for speed'zie nie moze byc fizyki jazdy rodem z RBR'a bo po prostu nikt by tego nie kupowal.. no, poza gronem rajdowym i ludzmi ktorzy maja kierownice, po prostu taka gra by była zbyt trudna i EA nie zarobilo by na tym... zobaczcie na RBR'a w ktorym jest wypas grafa, wypas efekty, wypas fizyka jazdy i co? po kilku miechach oryginal kosztuje 20zł Ja mysle ze nie ma co liczyc na 2 gre z taka fizyka jazdy jak RBR no chyba ze 2 część wyjdzie... Po prostu dla 'nas' kazda gra samochodowa bedzie beznadziejna bo fizyka jazdy bedzie gorsza niz w rbr.. takie jest moje zdanie...
Avatar użytkownika
RallyMAN
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2004, 17:17
Lokalizacja: Gliwice

Poprzednia strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron