CMR 2006

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez bandit » czwartek, 16 lut 2006, 02:25

kirloy napisał(a):Czepiacie sie Colina, a tak naprawde to ten tytul stworzyl gry rajdowe.
colin 2 i 4 sa swietne i mozna miloo sie odprezyc przy nich. Moze fizyka daleko jest od realnej ale to jedyna gra w ktora mozna pograc na klawiaturze.
Mnie jakos fizyka RBR nie podnieca - te latajace auta to tez daleko od rzeczywistosci.

Miejmy nadzieje ze parzyste czesci Colina beda kontynuowaly swoja dobra passe.
jak dla mnie to 2,3,4,5 umywają sie do pierwszej czesci colina
Avatar użytkownika
bandit
N2
 
Posty: 112
Dołączył(a): piątek, 13 sty 2006, 04:48
Lokalizacja: myslowice


Postprzez Mroowa » czwartek, 16 lut 2006, 09:29

No jasne pewnie grafa się nie liczy nie???
Czyli GeneRally rulezz !!!
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez qbus » czwartek, 16 lut 2006, 12:06

Masz coś do Generally? świetna gra, świetna zabawa.

Pewnie że grafa się liczy... ale grafa to nie wszystko... Colin 1 miał coś czego nie miała ani 3 ani 4 a 5 to nawet nie chciałem widzieć po zabawach z demem.... klimat niesamowity klimat. Samochody, trasy, Monte z nocnymi oesami itp itd.

Wogóle co z tymi Colinem 06... wiadomo coś ruszyły wogóle jakieś prace... powinny być już jakieś screeny pierwsze czy coś.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez psz » czwartek, 16 lut 2006, 13:09

mnie tam Colin 2005 podobal sie najbardziej z wszystkich 5ciu (no dobra, Colin 1 robil duuuzo wieksze wrazenie i frajde, ale kiedy to bylo, ktozby teraz chcial w to grac?). W 05 auta po prostu tak nie plywaly jak w 04, jak sie czlowiek rozpedzil to naprawde fajnie sie prowadzilo. Kto nie gral, niech nie krytykuje, tylko jeszcze raz sprobuje ;-) A takich furek jak w Colinie 2005 w zadnej innej grze rajdowej chyba nie bylo, brakowalo tylko jakiegos porzadnego S1600, b ota polowka byla wolniutka, a "podkrecona" wersja mozna bylo jezdzic tylko w trybie kariery.
Na pewno w Colina 2005 gralem wiecej i z wieksza frajda niz w RBR, bo w RBR min. 2 drzewa na oes musza byc :D obojetnie, czy napieram, czy jade wolniutko na dojechanie, chyba taki urok gry z klawiatury, palec objedzie z klawisza i nie ma ratunku...

P.S.
A w ogole to Hard Truck: 18 Wheels of Steel rulezz ;-)
"měl bych se smát ale mám úsměv Mikymauze"
Avatar użytkownika
psz
A5
 
Posty: 671
Dołączył(a): piątek, 21 mar 2003, 15:32
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Postprzez Mroowa » czwartek, 16 lut 2006, 13:25

qbus napisał(a):Masz coś do Generally? świetna gra, świetna zabawa.


Nie do tej giery niemam :] Mam ją non toper na pamięci flash i jak mi się w school noodzi a często tak jest to sobie grywam :D
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez qbus » czwartek, 16 lut 2006, 13:28

A w ogole to Hard Truck: 18 Wheels of Steel rulezz


To jest ta gra co powozimy ciężarówką po amerykańskich bezdrożach? imo już dużo lepsze jest King of The Road (taka ulepszona wersja Hard Truck 2). Ciekawsze trasy, takie europejskie, brak monotonni w jaką można wpaść grając w 18 Wheels of Steel i naprawde ciekawa rozrywka na długie godziny.

Wracając do Colina 05... może i bym w niego zagrał ale mając do wyboru RBR i opierając się na modelu jazdy w demie Colina 05 zdecydowanie wole RBR... jest to praktycznie jedyna gra w którą gram od prawie 2 lat... duża ilość nowych samochodów począwszy od WRC przez eNkowe fury na S1600 kończąc (powstają pierwsze mody odnośnie starych a grup i b grup), rozgrywki online w polskiej lidze na rbr.pl itp skutecznie wydłużają żywotność gry.

Jeżeli już o ilość samochodów... tych bardzo dużo było w Rally Championschip 2000.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez psz » czwartek, 16 lut 2006, 14:14

Ale Rally Championship 2000 sprawial wrażenie niedopracowanej gry... Szkoda, bo trasy piękne i długie były...
Co do Colina 2005, jasne, odkąda zagrałem w RBR to Colina 2005 juz nie odpaliłem :D Ale długo RBR nie miałem, a Colin 2005 był jak dla mnie lepsze od 2004. I graficznie Colin 2005 to jak dlamnie najlepsza gra rajdowa, w RBR takiej grafiki nie mam...

A co do Hard Trucka: niedawno wyszła w Polsce dostępna od 2 lat na świecie18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal, w miare dobra grafa i mnooostwo ciężarówek, do tego jeszcze mnóstw dodatkowych eupropejskich do ściągnięcia z neta (niektóre naprawdę super zroboione), tyle że odległości między miastami bardzo małe, wyjeżdżasz np. z Chicago, jedizesz niecałą minutę i już NY ;) A ostatnia część, 18WoS: Conwoy stara się łączyć zalety pierwszej części (długaśne trasy i wielkie odległości), gierka spoko, ale grafika jakby gorsza niz w wersji PTTM (pewnie to zależy od karty) i menu troche niefajnie, poza tym niedopracowane i jakby powtarzające się kokpity... No nie ma już Meksyku (w Pedal to the Metal oprocz USA mozna byl owjechac do Meksyku i Kanady, w Convoy tylko USA i Kanada, za to jak dopracowane...) Odległości naprawdę długie, bnp. trasa Nowy Jork-San Francisco wczoraj w nocy zajeła mi chyba ze 2 godziny, a jechałem max (tzn. juz trochę nierealistycznie niestety) stuningowana ciezarowka, ktora utrzymuje predkosc 140 km/h z naczepą... Piękne serpentyny i duży ruch, jak ktoś lubi jeździć autem nie tylk oszybko, ale też czerpie radość z pokonywania tras, to pewnie mu się ta gierka spodoba! PRzepraszam za totaly OT, ale może lepszy taki OT, niż zakładać temat o Hard Trucku na forum sportów motorowych ;-)

W sumie miło by było, gdyby w Colinie 2006 (albo w Toca Race Driver) był tryb wyścigów górskich... Było coś takiego w Rallisport Challenge, ale ta gierka była marna...

W Colinie 2005 super były niektóre mistrzostwa w trybie kariery, np. seria rajdów z samochodami terenowymi, wybrany były najbardziej dziurawe oesy np. Grecji i Australii i jazda...

A może jakiekolwiek informacje o Colinie 2006 opóźniają, się bo w Codemasters wiedzą, że po RBR nikt już nie będzie chciałgraćw nic innego i ostro myślą nad fizyką ;-) Ehh, żeby w końcu fabia była i felka KC!
"měl bych se smát ale mám úsměv Mikymauze"
Avatar użytkownika
psz
A5
 
Posty: 671
Dołączył(a): piątek, 21 mar 2003, 15:32
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Postprzez RallyMAN » czwartek, 16 lut 2006, 14:59

psz napisał(a):Na pewno w Colina 2005 gralem wiecej i z wieksza frajda niz w RBR, bo w RBR min. 2 drzewa na oes musza byc :D obojetnie, czy napieram, czy jade wolniutko na dojechanie, chyba taki urok gry z klawiatury, palec objedzie z klawisza i nie ma ratunku...


No ja sie nie dziwie ze colin jest dla Ciebie lepszy skoro grasz na klawiaturze, mysle, ze jak bys zagral na kierce w colina i RBR to bys stwierdzil, ze bezapelacyjnie RBR jest lepszy... Moim zdaniem RBR to nie jest gra do grania na klawiaturze tylko na kierownicy a najlepiej jak ma jeszcze system force feetback...
Avatar użytkownika
RallyMAN
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2004, 17:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez psz » czwartek, 16 lut 2006, 15:09

No gdyby nei te tradycyjne 2 drzewa na oes to bezapelacyjnie RBR byloby lepsze od Colina :D Tzn. jasne, uwazam ze RBR jest lepsze od Colina, ale frajde z gry w colinie mialem jednak wieksza, bo w RBR zawsze sie wkurzam, ze jakimkolwiek tempem nie jade, to min. 2 razy na oesie wydzwonie :D Wiec trudno cieszyc sie z grania, kiedy ciagle sie czlowiek wkurza ;)
"měl bych se smát ale mám úsměv Mikymauze"
Avatar użytkownika
psz
A5
 
Posty: 671
Dołączył(a): piątek, 21 mar 2003, 15:32
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Postprzez Banan » czwartek, 16 lut 2006, 16:03

psz napisał(a):A może jakiekolwiek informacje o Colinie 2006 opóźniają, się bo w Codemasters wiedzą, że po RBR nikt już nie będzie chciałgraćw nic innego i ostro myślą nad fizyką ;-) Ehh, żeby w końcu fabia była i felka KC!


Jak to nikt nie bedzie chcial grac ? Bedzie chcialo grac duzo osob, Colin rulez !
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Marmetal » czwartek, 16 lut 2006, 19:14

psz napisał(a):W sumie miło by było, gdyby w Colinie 2006 (albo w Toca Race Driver) był tryb wyścigów górskich... Było coś takiego w Rallisport Challenge, ale ta gierka była marna...


Marna nie była. Zobacz sobie "RalliSport Challenge 2". Gra po prostu genialna, uszkodzenia, grafika (!), samochody, tryby kariery... Jeśli chodzi o Hard Truck'a to grałem tylko w 18 Wheels Of Steel. Bardzo lubię takie gry, ale mój komputer jest zbyt słaby, żebym mógł grać w nowsze części, a bardzo bym chciał.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez bandit » czwartek, 16 lut 2006, 20:05

psz napisał(a):mnie tam Colin 2005 podobal sie najbardziej z wszystkich 5ciu (no dobra, Colin 1 robil duuuzo wieksze wrazenie i frajde, ale kiedy to bylo, ktozby teraz chcial w to grac?). W 05 auta po prostu tak nie plywaly jak w 04, jak sie czlowiek rozpedzil to naprawde fajnie sie prowadzilo. Kto nie gral, niech nie krytykuje, tylko jeszcze raz sprobuje ;-) A takich furek jak w Colinie 2005 w zadnej innej grze rajdowej chyba nie bylo, brakowalo tylko jakiegos porzadnego S1600, b ota polowka byla wolniutka, a "podkrecona" wersja mozna bylo jezdzic tylko w trybie kariery.
Na pewno w Colina 2005 gralem wiecej i z wieksza frajda niz w RBR, bo w RBR min. 2 drzewa na oes musza byc :D obojetnie, czy napieram, czy jade wolniutko na dojechanie, chyba taki urok gry z klawiatury, palec objedzie z klawisza i nie ma ratunku...

P.S.
A w ogole to Hard Truck: 18 Wheels of Steel rulezz ;-)
ja grałem we wszystkie czesci colina jesli chodzi o gre w sieci 04 bije 05 na głowe a co do plywania aut jak dla mnie lepiej w colinie 04 oprocz gr-b
Avatar użytkownika
bandit
N2
 
Posty: 112
Dołączył(a): piątek, 13 sty 2006, 04:48
Lokalizacja: myslowice

Postprzez psz » czwartek, 16 lut 2006, 20:49

Marmetal napisał(a):Zobacz sobie "RalliSport Challenge 2". Gra po prostu genialna, uszkodzenia, grafika (!), samochody, tryby kariery...


Nawet nie wiedziałem że była druga część :shock: Nawet na bhmotorsports nic o tej grze nie ma, jest tylko o części pierwszej. A moze nie byłodrugiej części na PC?
"měl bych se smát ale mám úsměv Mikymauze"
Avatar użytkownika
psz
A5
 
Posty: 671
Dołączył(a): piątek, 21 mar 2003, 15:32
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Postprzez Marmetal » czwartek, 16 lut 2006, 21:03

psz napisał(a):
Marmetal napisał(a):Zobacz sobie "RalliSport Challenge 2". Gra po prostu genialna, uszkodzenia, grafika (!), samochody, tryby kariery...


Nawet nie wiedziałem że była druga część :shock: Nawet na bhmotorsports nic o tej grze nie ma, jest tylko o części pierwszej. A moze nie byłodrugiej części na PC?


Jest druga część, ale tylko na Xboxa. Niesamowita gra!
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez bandit » czwartek, 23 lut 2006, 18:00

czy sa jakies mody do colina 1??????
Avatar użytkownika
bandit
N2
 
Posty: 112
Dołączył(a): piątek, 13 sty 2006, 04:48
Lokalizacja: myslowice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron