WRC: RALLY EVOLVED (WRC5)

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez Maciek_1982 » piątek, 28 paź 2005, 20:35

Ja już mam. Wybrałem sie do media i nabyłem za 149zł.
Przesiedze całą noc to napisze małą recenzyjke ale powiem wam że gra wymiata :twisted:

Edit:
No to już sobie troszeczke pojeździłem.
Jeżeli chodzi o prowadzenie (bo to więkrzość chyba bardziej interesuje)
to panowie poszli troszeczke chyba w strone RBR, trzeba tylko pamietać o wyłączeniu "driving assist". Od biedy da sie z tym jeździć ale mi to odbiera frajde z jazdy, więc była to pierwsza rzecz jaką zmieniłem:) Trzeba uważać na trasie bo niema juz tak, że zdejmujemy nogę z gazu jak auto zaczyna być nerwowe i jedziemy dalej. Teraz jak przegniemy to plener i zamieniamy naszą fure w szrota(troche o to łatwiej). Jeśli jesteśmy już przy psuciu to strefa serwisowa uległa zmianie. Jeśli zabrakło nam czasu na naprawienie tego co napsuliśmy to można go bez problemu przekroczyć, trzeba jednak się liczyć z karą czasową. Nieraz mozna przegrac przez to rajd bo na każdy z 16'tu krajów przypadają tylko 3 odcinki specjalne. Bardzo duża ilośc fur którymi można śmigać po części rekompensuje małą ilość oesów. Wadą jest tylko to, że w mistrzostwach nie mozna sobie pojeździć prywatnym wurcem. Giera wymiata wszystko :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
Maciek_1982
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): sobota, 17 lip 2004, 09:34
Lokalizacja: W-wa


Postprzez Megas WRC » piątek, 4 lis 2005, 19:50

Już mam WRC i napisze jak mi się gra podoba z perspektywy kogoś kto gra w RBR'a. To kolejny arcade nie ma się co równać z fizyką RBR'a. Gierka jak zawsze świetna pod wzledem grafiki i ilością aut. Fajnie że są B grupy :) Mistrzostwa są fajne bo jest zmienna pogoda na oesach i fajnie wygląda to jak wyprzedzasz kogoś kto wypakował albo miał awarie :) Dzwine są jakieś spowalniacze :? nie rozumiem tego przecież sam umiem hamować :) Jeszcze nie sprawdzałem czy da się to wyłączyć. Ogólnie gra robi miłe wrażenie fajny jest też test track :) Polecam ją fanom rajdów i nie tylko :)
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Postprzez Maciek_1982 » piątek, 4 lis 2005, 20:39

Da sie to wyłączyć i bez tego jeździ sie zupełnie inaczej:)
w opcjach jes "driver ads" i tm domyślnie jest wszystko włączone na maksa. A jak wyłączysz to zupełnie inna gra:)
Obrazek
Avatar użytkownika
Maciek_1982
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): sobota, 17 lip 2004, 09:34
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Megas WRC » piątek, 4 lis 2005, 20:53

Maciek_1982 napisał(a):Da sie to wyłączyć i bez tego jeździ sie zupełnie inaczej:)
w opcjach jes "driver ads" i tm domyślnie jest wszystko włączone na maksa. A jak wyłączysz to zupełnie inna gra:)


Dzięki bo denerwowało mnie to :)
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Postprzez Maciek_1982 » piątek, 4 lis 2005, 21:03

pisz wrazenia z jazdy z wyłączonym tym elektronicznym syfem:)
b'grupą sie strasznie jeździ bez wspomagaczy:)
Obrazek
Avatar użytkownika
Maciek_1982
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): sobota, 17 lip 2004, 09:34
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Marmetal » piątek, 4 lis 2005, 22:35

Tylko 3 odcinki? Szkoda... Nie posiadam niestety konsoli PS2, więc mam pytanko. Czy możecie mi wymienić wszystkich zawodników znajdujących się w grze (chyba w wynikach są, prawda?) tzn. np. Manfred Stohl (OMV, 15 numer startowy) lub Toni Gardemeister (Ford, 3). Pytam z ciekawości. Będę wdzięczny, jak ktoś to zamieści.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Maciek_1982 » piątek, 4 lis 2005, 23:08

w mistrzostwach są tylko fabryki. prywatnymi wurcami mozna śmigac niestety tylko pojedyńcze odcinki (tu mają u mnie kreche bo chciałem wszystko wygrać 206'ką)
Obrazek
Avatar użytkownika
Maciek_1982
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): sobota, 17 lip 2004, 09:34
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Fryta » sobota, 5 lis 2005, 10:54

A czy macie tez wrażenie, że auta straaasznie słabo hamują?

Poza tym, że poziom "normal" jest roszku zbyt wyśrubowany i ww. hamulcami gra się rewelacyjnie, zwłaszcza we dwójkę :D Najfajniejsze są motywy ze spadającymi balami czy przechodzącymi zwierzętami - nawet nie wiecie jak mój braciszek się wkurza gdy jemu przed maskę spada drzewo a ja niezagrożony ten sam fragment przechodzę pełną bombą :D Kolejny atut: to dużo fur (aczkolwiek prototypy mogliby sobie już darować moim zdaniem) - tylko dlaczego w mistrzostwach można jeżzić tylko "fabrykami"?!? Ogólnie jednak rzecz biorąc: świetna gra! Seria WRC godnie żegna się z PS 2...

PS: Czy u Was pilot też non-stop panikuje czy to tylko u mnie tak ciągle wrzeszczy? "Malonty" to przy nim pikuś ;)
Avatar użytkownika
Fryta
N3
 
Posty: 436
Dołączył(a): piątek, 2 wrz 2005, 11:19
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Marmetal » sobota, 5 lis 2005, 12:30

To znaczy, że nawet w wynikach rajdów nie ma kierowców prywatnych?
A poza tym, prosiłbym o podanie wszystkich kierowców, jacy znajdują się w grze (także tych prywatnch z time-trialu, bo widziałem na jakimś screenie, że są numery startowe odpowiadające np. Warmboldowi - na szybie). Patrz:

Obrazek

Jeszcze jedno. Czy np. na Rajd Japonii Subaru wystawia trzy auta (z Sarrazinem), czy dwa, tak jak to miało miejsce w rzeczywistości? Zawsze ci sami zawodnicy są w wynikach? Prosiłbym o podanie ich. Z góry dzięki.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez mgr » sobota, 5 lis 2005, 13:01

Mam pytanie, piszecie tu że w grze w danym państwie są tylko 3 odcinki specjalne. Czy w miarę przechodzenia dalej i jeżdzenia na coraz wyższym poziomie będzie ich więciej? Czy pozostaną tylko tylko 3? (Jeżeli to by było prawdą to szkoda, bo już w WRC4 sześć było dla mnie za mało)
Avatar użytkownika
mgr
 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota, 5 lis 2005, 01:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Maciek_1982 » sobota, 5 lis 2005, 16:48

są 3 ale są naprawde wymagające tak więc mozna się nieżle napocic:)
co do kierowców teamów fabrycznych to nie zwróciłem uwagi:P
Obrazek
Avatar użytkownika
Maciek_1982
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): sobota, 17 lip 2004, 09:34
Lokalizacja: W-wa

Postprzez mda » sobota, 5 lis 2005, 17:46

podobno 3 odcinki są tylko na poziomie amator, czy innym, na trudniejszym podobno jest więcej :roll:
all we do is kiteboarding...
Avatar użytkownika
mda
A6
 
Posty: 1007
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Maciek_1982 » sobota, 5 lis 2005, 17:52

Niestety na srednim poziomie też są po 3 oesy więc to chyba tylko ploteczka. A pozatym mam juz odblokowane wszystkie trasy i tez są tylko 3 na keżde państwo. Jednak gierka i tak wymiata :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
Maciek_1982
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): sobota, 17 lip 2004, 09:34
Lokalizacja: W-wa

Postprzez mgr » sobota, 5 lis 2005, 18:16

ok dzienki za odpowiedź. Żałuję strasznie że jest ich tak mało, mogliby dac więcej. Ale jeżeli mówisz że są bardzo wymagające... Zobaczem jak pogram.
Avatar użytkownika
mgr
 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota, 5 lis 2005, 01:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gregrally » sobota, 5 lis 2005, 18:25

chłopaki napiszcie cos o strefie serwisowej ??? i ustawieniach samochodu ??? czy cos sie zmieniło........................... :D DZIĘKI
Avatar użytkownika
gregrally
N3
 
Posty: 252
Dołączył(a): wtorek, 3 maja 2005, 18:45
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości