WRC: RALLY EVOLVED (WRC5)

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez Superleggera » sobota, 10 wrz 2005, 12:07

karcin napisał(a):
KuziWrc napisał(a):jakas dziwna ta gra dla mnie :? Na 5 biegu jest dopiero 100km/h :? chyba ze ten co gra jest takie "dobry" :wink:


A czy tam przypadkiem nie są mile ?



nie sa km/h sprawdzalem 2 razy :wink:
SZYMON OGNIA!!!
Obrazek Zapraszam na swój fanpage: https://www.facebook.com/pages/SnopkowskiArt/190517284345841
Superleggera
A5
 
Posty: 942
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 19:48
Lokalizacja: Lądek Zdrój


Postprzez Cobra » sobota, 10 wrz 2005, 13:54

Grałem dziś w WRC 5: Rally Evolved u Tomka Kuchara i moge wam pare rzeczy powiedziec. Wyglada fajnie, gra sie fajnie zajebiste sa migajace flashe aparatow jak sie przejezdza. Fizyka jest poweidzialbym lepsza niz colinie ale z rysiem ma niewiele wspolnego, jesli chodzi o wrazenia z jazdy to to poweim ze akcja dosyc wolno sie rozwija tak bym to okreslil nie ma poczucia predkosci niby lecisz juz na tym odcieciu ale jakos tego nie widac nie czuc przyspieszen ztego co widzialem jak koles gral oska to to juz jest wogole bida bo caly czas leci po ograniczniku i jest takie ciagle mielenie dzwiek i grafa spoko. Jesli chodzi o sterowanie to z kiery za dlugo nie gralem bo kolejka spora do kierownic wiecej pogralem z pada. o ile z kiery gra sie fajnei to pad to jakas totalna pomylka albo ja kompletenie nie czaje takeigo sterowania. na asflatach za duza przyczepnosc szuter calkiem spoko trasy sa fajne malownicze i czuc ze sie jedzie taki a taki rajd. generalnie bije colina i jesli ktos chce taka bardziej zrecznosciowa giere i ma playa to wybor jest prosty brac! jak ktos chce symulacje to niech szpila w rysia i czeka na nastepnego. jak ktos ma jakies pytanai to pytac
Janusz Kulig, Marian Bublewicz - pamiętam...
Avatar użytkownika
Cobra
A5
 
Posty: 681
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 18:31
Lokalizacja: Katowice

Postprzez gregrally » sobota, 10 wrz 2005, 18:30

filmik http://www.playfrance.com/ps2-WRC-Evolv ... Suede.html

Cobra a zrobiłes jakies fotki z tej imprezy? napisz cos o samochodach, uszkodzeniach etc? :D :D
Avatar użytkownika
gregrally
N3
 
Posty: 252
Dołączył(a): wtorek, 3 maja 2005, 18:45
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Cobra » sobota, 10 wrz 2005, 19:16

fotek nie zrobilem bo nie mam aparatu cyfrowego, ani cyfry w komorce ale co jakis czas ktos byl i pstrykal (wiekszosc komorami) wiec cos w necie sie pewnie pojawi.

Modele samochodow wygladaja ekstra mam pisac co jest dostepne? wszystko z wrc co w rsms :D nie wiem co w trybach z s1600 bo w tym trybie nie gralem widzialem tylko jak koles cisnal fiesta s1600, o uszkodzeniach hmm raz chwycielm kapcia na poczatku oesa calkeim fajnei sie jechaclo choc troche za malo sciagalo jak na moj gust, poza tym z tego co zauwazyelm mozna urwac maske itd.. wytluc szyby chociaz ten element (jest bidny towrcy chyba nie specjalnie wiedza ze w takeim sprzecie wyapda cala szyba) gralem glownei z kamery z maski wiec za wiele nie poweim na ten temat poza tym co bylo widac na koniec odcinka. gralem w trybie single race -> wrc proffesional nie wiem jakei tam sa ustawienia ale raczej okreslilbym ze konsolowe cos sie psuje ale generaleni skutki poteznych dzwonow sa takei colinowate czyli niewielkie najczesciej ograniczaja sie do informacji pilota co to wszystko nie padlo :D fajnei pada display (obrotek biegi te sprawy) otoczenie trasy tez za miekkie po prostu przejezdzasz przez wiekszosc rzeczy poza glazami i drzewami oczywiscie troche bylo za jasno na dworze i troche zle sie patrzylo na te monitory wiec przy jakis przejsciach przy zacieniownych miejsca sie jechalo na slepaka :D kurde nie wiem co mam jeszcze poweidziec ? jezdilem fabia, subarakiem ,foka, cytrynom jakis specjalnych roznic w prowadzeniu nie zauwazyelm moze subarak byl bardzije od nich stabilny ale ciezko to stwierdzic bo chcialem zobaczyc jak najwiecej wiec w zasadzie ciagle zmienialem auto i trase i moze akurat tak sie skladalo ze specjalnie nie bylo jakis znaczacych roznic w prowadzeniu. jak spierniczysz przejazd odcinak to fajnei wyglada jak sie kloci driver z pilotem cos tam probuje mu pokazywac ze niby cos mial w notatkach itd.. takei fajne smaczki sa :D gralismy w jakas bete czy testowek nie wiem na ile bedzie pozmieniane w stosunku do wersji fianlnej ale raczje uznalbym to juz za gotowy produkt i chyba nic nie zostanei zmienione nie wiem, ja w kazdym badz razie grac w to nie bede bo nie mam playa, ani znajomych z playem ale jak ktos ma to wydaje mi sie ze lepsze niz colin. o i oesy dosyc dlugie sa jak tak zesmy jezdzili to najkrotszy jaki jechalem to kolo 4 minut nei wiem jak reszta
Janusz Kulig, Marian Bublewicz - pamiętam...
Avatar użytkownika
Cobra
A5
 
Posty: 681
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 18:31
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Marmetal » sobota, 24 wrz 2005, 19:27

Gra zapowiada się fajnie, zarówno pod względem graficznym jak i innymi aspektami. Dobrze, że pomyślano o innych autach tzn. historycznych. Już w WRC4 niezwykłym smaczkiem były auta grupy N i klasy Super 1600. Najważniejsze, ża ta gra ma licencję FIA. Wszystkie auta, rajdy, zawodnicy. Eh, tylko mieć PS2... Jeszcze jedno. Czy mi się wydaje, czy na tych screenshotach są dojazdówki i PKC-e? Cobra, możesz coś o tym powiedzieć?
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Cobra » sobota, 24 wrz 2005, 23:05

az tak dokaldnie to nie mialem okazji potestowac zeby wiedziec czy sa pkc i dojazdowki gralem w single race a nie pelne mistrzostwa czy pelny rajd wiec naprawde nie wiem
Janusz Kulig, Marian Bublewicz - pamiętam...
Avatar użytkownika
Cobra
A5
 
Posty: 681
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 18:31
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Marmetal » niedziela, 25 wrz 2005, 19:47

Nie szkodzi Cobra :). Za to mam kolejną świetną informację! W "WRC: Rally Evolved" będą trzy zespoły prywatne! Tego jeszcze świat nie widział.
- OMV World Rally Team (Citroen Xsara WRC)
- RallyTeam Olsbergs (Subaru Impreza WRC)
- Bozian Racing (Peugeot 206 WRC)
Takiego smaczku jeszcze w grach rajdowych nie było. To duży +. Niestety za to zrezygnowano z aut grupy N. Jednak większą frajdę na pewno sprawia fakt, że w wynikach pojawiać się będą nie tylko nazwiska pokroju Loeba czy Gronholma, czyli kierowców fabrycznych. Nie ma wątpliwości, że ten tytuł podbije rynek, choć mogę się mylić. Tylko, żeby mieć Playstation... Eh...
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Megas WRC » niedziela, 25 wrz 2005, 21:15

Rynek może i podbije ale i tak będzie królował Rysiek, no jeśli będzie w WRC będzie taka sama fizyka w co wątpie :/
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Postprzez Maciek_1982 » poniedziałek, 26 wrz 2005, 10:56

206'ka rulez :twisted:

Edit:
oto co znalazłem w sieci.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ja już sie nie moge doczekać :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
Maciek_1982
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): sobota, 17 lip 2004, 09:34
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Maciek_1982 » czwartek, 29 wrz 2005, 09:43

Obrazek
Avatar użytkownika
Maciek_1982
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): sobota, 17 lip 2004, 09:34
Lokalizacja: W-wa

Postprzez mda » piątek, 14 paź 2005, 22:29

No, no no zostało tylko 18 dni do premiery!! Będzie się działo... :wink: i cena jakaś niska...wrc 4 bylo droższe...
all we do is kiteboarding...
Avatar użytkownika
mda
A6
 
Posty: 1007
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gregrally » piątek, 14 paź 2005, 22:48

jaka jest cena??? czekam z niecierpliwościa ............ :D :D
Avatar użytkownika
gregrally
N3
 
Posty: 252
Dołączył(a): wtorek, 3 maja 2005, 18:45
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez mda » piątek, 14 paź 2005, 23:04

169 ;-

a na ultima.pl za 159;- z dostawą do domu..po premierze...
all we do is kiteboarding...
Avatar użytkownika
mda
A6
 
Posty: 1007
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Maciek_1982 » piątek, 14 paź 2005, 23:21

To kiedy wkońcu jest ta premiera?
W jednych mediach podają, ze 19.10 w innych że 2.11
Ja chcę już w to grać :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
Maciek_1982
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): sobota, 17 lip 2004, 09:34
Lokalizacja: W-wa

Postprzez gregrally » piątek, 14 paź 2005, 23:25

Avatar użytkownika
gregrally
N3
 
Posty: 252
Dołączył(a): wtorek, 3 maja 2005, 18:45
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron