Jak moge zrobic z LFS-a??

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Jak moge zrobic z LFS-a??

Postprzez Albert(Zambrów) » wtorek, 22 lut 2005, 22:43

Mam taki problem, chce zrobic jaki klip z LFSa jak śmigam bokami i normlanie, ale nie wiem jak sie za to zabrac. Moze wiecie co jest do tego potrzebne, jakies programy takie rózne rzeczy, nie wiem co tam jeszcze.

Z góry dziekuje za pomoc, jak dobrze pojdzie niedługo zobaczycie efekty mojej pracu(po maturze :P )

Pozdrawiam!!
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów


Postprzez MalczanRulez » wtorek, 22 lut 2005, 23:12

Nic trudnego. Wszystko załatwisz jednym, malutkim programikiem o nazwie Fraps, który dokonuje zrzutów video m.in. z gier (wystarczy ustawić ilość klatek na sekunde, rozdzielczość i jedziesz). Program bardzo łatwy w obsłudze, do ściągnięcia ze strony www.fraps.com.
Jak wszystko sobie pozrzucasz to musisz to jakoś sensownie posklejać w innym programie (z podkładem jakimś ?), ale to temat na zupełnie inną rozmowę. Mnie szlag trafia na myśl, że będę musiał konwertować pliki, aby były one kompatybilne i odtwarzane w programie do montowania (widocznie dokonałem kiepskiego wyboru).
Avatar użytkownika
MalczanRulez
 
Posty: 14
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 20:59

Postprzez JoannaXP » środa, 23 lut 2005, 20:10

MalczanRulez napisał(a):Nic trudnego. Wszystko załatwisz jednym, malutkim programikiem o nazwie Fraps, który dokonuje zrzutów video m.in. z gier (wystarczy ustawić ilość klatek na sekunde, rozdzielczość i jedziesz). Program bardzo łatwy w obsłudze, do ściągnięcia ze strony www.fraps.com.
Jak wszystko sobie pozrzucasz to musisz to jakoś sensownie posklejać w innym programie (z podkładem jakimś ?), ale to temat na zupełnie inną rozmowę. Mnie szlag trafia na myśl, że będę musiał konwertować pliki, aby były one kompatybilne i odtwarzane w programie do montowania (widocznie dokonałem kiepskiego wyboru).

cześć Wons :roll:
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron