Xpand Rally!

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez PeterWRC » piątek, 3 wrz 2004, 13:36

Polak pomyślał , a mówi sie że polacy nie myślą :?:
RWD...../ /---*---/ /......--->RWD <--- ! ! !
PeterWRC
N2
 
Posty: 175
Dołączył(a): piątek, 7 lis 2003, 17:42
Lokalizacja: WROCŁAW


Postprzez Psycholog_Rajdowy » piątek, 3 wrz 2004, 22:00

Ciekawe, czy w czasie dyktowania pojawiać się będzie "Jedź, nie panikuj :!: " :?: :wink:
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Transformer » sobota, 4 wrz 2004, 01:03

Psycholog_Rajdowy napisał(a):Ciekawe, czy w czasie dyktowania pojawiać się będzie "Jedź, nie panikuj :!: " :?: :wink:


byłby to napewno miły akcent i taki mały hołd dla J.
http://www.alfa156.pl/ Alfa 156 | http://photomotive.net/ że niby blog | http://www.flickr.com/photos/airsiwy/ Zdjęcia
Avatar użytkownika
Transformer
N3
 
Posty: 256
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 20:38
Lokalizacja: Kraków

Postprzez JoannaXP » piątek, 10 wrz 2004, 19:23

"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez beeper_ » piątek, 10 wrz 2004, 22:22

jak xpand bedzie mi w miare chodzil to biore sie za robienie modeli :)
jakies zyczenia? :)
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez saint » piątek, 10 wrz 2004, 23:39

jakies zyczenia
Maxi Megane! Koniecznie!!! I niech ktoś zmontuje odcinki Elmotu :D

Tak w ogóle, właśnie zaciągnąłem demo Xpanda i mam kilka przemyśleń na temat tej gierki, mam nadzieję, że czytają to również autorzy gry i będą to dla nich wskazówki przy produkcji części II :)

Po pierwsze - graficznie Xpand jest moim zdaniem rewelacyjny. Tutaj wygrywa z RBR, chociaż Richard ma grafikę że tak powiem - klimatyczną i odpowiada mi ona w zupełności. Ale np. woda, słońce czy drzewa w grze Techlandu wypadają lepiej. Modele samochodów też są OK, nie mam im nic do zarzucenia. Dźwięk jest w porządku, chociaż tutaj mam wielką prośbę do autorów - rajdówki pięknie 'bulgoczą' na wolnych obrotach, a w Xpand jest za cicho, zróbcie coś z tym!

Po drugie - edytor to doskonały pomysł, wreszcie ktoś się na to zdecydował i chwała mu za to! Założę się, że nasi rodzimi maniacy niedługo wygenerują wszystkie odcinki RSMP :D Ogromny plus, dzięki któremu na pewno w Xpanda pogram.

Niestety, jeżeli chodzi o fizykę, to ta gra nie jest pozycją dla mnie. Nie mówię że Xpand na tym polu jest beznadziejny, fanom bardziej arcadowych rozgrywek pewnie będzie się podobał w 100%, ale do mnie zupełnie nie przemawia. Szczególnie nie po tym, co zobaczyłem w RBR czy LFS... Nie wiem jak wy, ale mam wrażenie, że praca zawiasu jest jakby "stłumiona", nie czuć po czym się jedzie. Poza tym ośka jest strasznie... nadsterowna i nie ryje przodem nawet przy maksymalnym deptaniu gazu:? Muszę jeszcze trochę pograć w demo, żeby dokładniej opisać co mam na myśli jeżeli chodzi o fizykę, ale już teraz mogę powiedzieć, że model jazdy mi się nie podoba i kropka. Nie będę krytykował Techlandu z tego powodu - wiem że ważne jest grono odbiorców i względy marketingowe, do hardcore'owców jest przecież skierowany właśnie RBR.

Uff, ale się rozpisałem. Na razie tyle. Ogólnie, grze w skali szkolnej dałbym mocne 4.
.saint
Całek Rally Team co-driver: Fiat 125p VK Super 1500 :)
www.calek-rally.prv.pl
Avatar użytkownika
saint
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2004, 19:12
Lokalizacja: częstochowa/wwa

Postprzez piter306 » piątek, 10 wrz 2004, 23:56

beeper przyjacielu, zrób 306 Maxi i kupia Xpanda, chociaż jeździ mi się w nim beznadziejnie. A robisz tekstury do CMR 3 abo 4?
Czas leci a człowiek jakby coraz głupszy.
Avatar użytkownika
piter306
A5
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lis 2003, 20:38
Lokalizacja: Mysłowice

Postprzez beeper_ » sobota, 11 wrz 2004, 00:32

nowe demo chodzi mi gorzej niz poprzednie a data premiery sie zbliza wiec nie ma co liczyc ze mi bedzie full dobrze chodzil, jesli znajdzie sie ktos kto bedzie chcial testowac modele to moge sie wziasc za to.
myslalem zeby zrobic jakis polish s1600 pack(ignis, corsa, 206, punto)

piter - robilem tylko do cmr 2, ale filozofia jest identyczna wiec z cmr3 i 4 nie byloby problemu.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mroowa » sobota, 11 wrz 2004, 09:47

saint napisał(a):
jakies zyczenia
Maxi Megane! Koniecznie!!! I niech ktoś zmontuje odcinki Elmotu :D

Tak w ogóle, właśnie zaciągnąłem demo Xpanda i mam kilka przemyśleń na temat tej gierki, mam nadzieję, że czytają to również autorzy gry i będą to dla nich wskazówki przy produkcji części II :)

Po pierwsze - graficznie Xpand jest moim zdaniem rewelacyjny. Tutaj wygrywa z RBR, chociaż Richard ma grafikę że tak powiem - klimatyczną i odpowiada mi ona w zupełności. Ale np. woda, słońce czy drzewa w grze Techlandu wypadają lepiej. Modele samochodów też są OK, nie mam im nic do zarzucenia. Dźwięk jest w porządku, chociaż tutaj mam wielką prośbę do autorów - rajdówki pięknie 'bulgoczą' na wolnych obrotach, a w Xpand jest za cicho, zróbcie coś z tym!

Po drugie - edytor to doskonały pomysł, wreszcie ktoś się na to zdecydował i chwała mu za to! Założę się, że nasi rodzimi maniacy niedługo wygenerują wszystkie odcinki RSMP :D Ogromny plus, dzięki któremu na pewno w Xpanda pogram.

Niestety, jeżeli chodzi o fizykę, to ta gra nie jest pozycją dla mnie. Nie mówię że Xpand na tym polu jest beznadziejny, fanom bardziej arcadowych rozgrywek pewnie będzie się podobał w 100%, ale do mnie zupełnie nie przemawia. Szczególnie nie po tym, co zobaczyłem w RBR czy LFS... Nie wiem jak wy, ale mam wrażenie, że praca zawiasu jest jakby "stłumiona", nie czuć po czym się jedzie. Poza tym ośka jest strasznie... nadsterowna i nie ryje przodem nawet przy maksymalnym deptaniu gazu:? Muszę jeszcze trochę pograć w demo, żeby dokładniej opisać co mam na myśli jeżeli chodzi o fizykę, ale już teraz mogę powiedzieć, że model jazdy mi się nie podoba i kropka. Nie będę krytykował Techlandu z tego powodu - wiem że ważne jest grono odbiorców i względy marketingowe, do hardcore'owców jest przecież skierowany właśnie RBR.

Uff, ale się rozpisałem. Na razie tyle. Ogólnie, grze w skali szkolnej dałbym mocne 4.


A trzeba było zgłosić siedo Beta testów zapewne by uwzględnili towoje informacje teraz już na to nie ma szans zresztą jest forum gdzie wszystkie uwagi sięwpisuje ale to tylko dla wtajemniczonych BETA TESTERÓW :lol:
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez saint » sobota, 11 wrz 2004, 11:06

To ja się tu dla dobra ogółu dzielę swoimi przemyśleniami, a ten się śmieje... :lol: :wink:
.saint
Całek Rally Team co-driver: Fiat 125p VK Super 1500 :)
www.calek-rally.prv.pl
Avatar użytkownika
saint
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2004, 19:12
Lokalizacja: częstochowa/wwa

Postprzez maciekd » wtorek, 14 wrz 2004, 15:58

Techland ogłosił dzisiaj, że oficjalna cena detaliczna Xpand Rally będzie wynosiła 69,90 zł, a nie jak wcześniej planowano 99,90 zł.


No i bardzo miło z ich strony! W takim razie może rozważe zakup. Jeśli tylko sterowanie będzie lepsze niż w pierwszym, nieoficjalnym demo, to ja jestem na tak!
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez piter306 » wtorek, 14 wrz 2004, 18:08

Beeper jak ci się chce, to zrób Maxi Tercjaka do Colina 3 abo 4. Nikaj nie umia znaleźć kultowego puga do tych colinów.
Czas leci a człowiek jakby coraz głupszy.
Avatar użytkownika
piter306
A5
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lis 2003, 20:38
Lokalizacja: Mysłowice

Postprzez beeper_ » wtorek, 14 wrz 2004, 18:09

piter306 napisał(a):Beeper jak ci się chce, to zrób Maxi Tercjaka do Colina 3 abo 4. Nikaj nie umia znaleźć kultowego puga do tych colinów.


z tego co wiem to do colina 3 i 4 nie da sie wgrywac wlasnych modeli :/
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez piter306 » wtorek, 14 wrz 2004, 18:14

No to ciulato :(
Czas leci a człowiek jakby coraz głupszy.
Avatar użytkownika
piter306
A5
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lis 2003, 20:38
Lokalizacja: Mysłowice

Postprzez Itek » środa, 15 wrz 2004, 10:35

JID: itek (kr) chrome (kr) pl
GG: Mam, ale nie używam.
Avatar użytkownika
Itek
N2
 
Posty: 148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:55
Lokalizacja: Miasto Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron