Kierownice do gier rajdowych

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez PawelRally » niedziela, 3 cze 2007, 13:18

Proponuje: Logitech Formula Vibration Feedback Wheel.

To co wymieniłeś w swoich wymaganiach owa kierownica posiada ;]
Kupiłem ją ostatnio i nie mam z nią najmniejszych problemów.

Obrazek
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW


Postprzez adamlen » niedziela, 3 cze 2007, 13:44

A Która lepsza ta co podałeś czy ta:
LOGITECH WINGMAN FORMULA GP
Obrazek :?:
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Postprzez Karol » niedziela, 3 cze 2007, 13:50

Również posiadam od już niemalże 2 lat i gorąco polecam, tym bardziej, że można kupić nówkę w sklepie, z gwarancją za śmieszne pieniądze. Ja swoją znalazłem w Tesco za 50 zł, mimo że tydzień wcześniej była 189. Nie była to żadna uszkodzona partia czy coś, nie wiem w każdym razie taka przecena była a że byłem na kupnie kierownicy to się zdecydowałem. Może dla niektórych będzie wadą brak lewarka czy ręcznego, ale dla mnie to jest zbędny i nie potrzebny gadżet. Wibracje są bardzo zadowalające, ustawione na maksymalne wartości, rączki po dłuższej grze potrafią zaboleć. Ja z moją miałem pewne problemy po ok pół roku, nie wiedziałem czego przyczyna, udawałem się do serwisów i też nikt nie wiedział co jest. Słyszałem, że po prostu jednorazówka i już ma luzy. Rzecz była w tym, że całkowicie rozregulowała się czułość, a skręt w prawo własciwie był stykowy. Problem był banalny, obluzowywuję się wpięcie do kostki od kierownicy (malutka część w środku obudowy, z wtyką, która zaczeła latać), więc obkleiłem to taśmą i działa bez zarzutu. Myślę, że kierownica warta swojej ceny, tym bardziej, że jest bardzo solidnie wykonana. Z tego przedziału ceny poniżej 100 zł, warta polecenia byłaby może jeszcze jedynie któraś kierownica z gamy Apollo.

EDIT:

Wydaję mi się, że WINGMAN jest nieco lepszą propozycją, ze względu na ukształtowanie koła kierownicy oraz podnożek pod stopy, w mojej kierownicy mi trochę tego brakuje. Kolejnym plusem jest to, że można ją przykręcić do blatu. W Formula Viration przyssawki są dobre, ale po pewnym czasie przestają już trzymać, więc jezeli ktos nie może sobie pozwolić na stałe umocowanie kierownicy w jednym miejscu, to po pewnym czasie pojawia się problem, bo przyssawki przestają trzymać niestety.
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez PawelRally » niedziela, 3 cze 2007, 21:05

Ja miałem żółtego Logitecha i byłem z niego bardzo niezadowolony. Jak była nowa to działała bez zarzutów ale jak już troche przejechała to zaczęła się sypać ;/
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez adamlen » wtorek, 5 cze 2007, 17:58

A co sądzicie o tej:
Microsoft SideWinder Precision Racing Wheel
Słyszałem że dobra?
Obrazek
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Postprzez darekH » wtorek, 5 cze 2007, 21:24

Kiera jest super, posiadam takową bez FF, i powiem jedno rewelacja !!!
Solidna konstrukcja, super pedaly z duża platformą bardzo stabilną na podłodze.
W tej chwili z racji tego, że na laptopie nie pójdzie RBR kiera leży i kurzy się w piwnicy... ale polecam do tego jak trafisz model z FF to wogole super sprawa.

Pozdr
gg:3048339
Avatar użytkownika
darekH
N2
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:28
Lokalizacja: Gdansk

Postprzez dziq » wtorek, 5 cze 2007, 21:37

adamlen, jezeli jestes zainteresowany kiera logitech formula GP, to napisz na priv, mam taka na sprzedasz, moze sie dogadamy
dziq
N3
 
Posty: 427
Dołączył(a): niedziela, 28 maja 2006, 11:28

Postprzez adamlen » wtorek, 5 cze 2007, 22:59

grzesiek napisał(a):adamlen, jezeli jestes zainteresowany kiera logitech formula GP, to napisz na priv, mam taka na sprzedasz, moze sie dogadamy


Dzięki ale właśnie dziś nabyłem tą kierownice Microsoftu bez FF ale na początek będzie. Zachęciło mnie to że jest porównywalna do Logitecha a o połowę tańsza, a już byłem prawie zdecydowany na Wingmana:). Za parę dni ją dostanę to opiszę wrażanie z mojego pierwszego razu za wirtualną kierownicą :D
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Postprzez skateman » środa, 6 cze 2007, 15:36

Sidewinder jest elegancki. Precyzyjna kiera, z doskonałym FF. Polecam. Osobiście korzystam.
Ostatnio edytowano środa, 6 cze 2007, 20:36 przez skateman, łącznie edytowano 1 raz
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez Miedziu » środa, 6 cze 2007, 20:25

Michał piszemy korzystam :wink:
Ja równiez miałem możliwosc korzystania z tej kierownicy... niestety coś sie w niej popsuło i leży w szafie. Wrażenia z jazdy były wspaniałe polecam! :) Obecnie jestem właścicielem Saiteka R440 FF. Również daje rade.
pozdro
Avatar użytkownika
Miedziu
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): czwartek, 19 sty 2006, 19:08
Lokalizacja: Ostroszowice

Postprzez skateman » środa, 6 cze 2007, 20:36

faktycznie, glupi błąd... już poprawiony. :oops:
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez sumo » czwartek, 7 cze 2007, 08:01

jezeli chcecie pograc na eleganckim sprzecie to kupcie LOGITECH DRIVING FORCE PRO !!!!!!!!!!! Warto dolożyc pare stówke wiecej i mieć.... na ebay'u kupisz nawet taniej niż w Polsce... (nówki !!!)

Wrażenia - murowane ;)
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez adamlen » niedziela, 10 cze 2007, 14:44

Pograłem na tej kierownicy Microsoft i w RBR jest bardzo trudno muszę się uczyć niemal że od podstaw sterowania bo jest całkiem inne niż na klawiaturze. Natomiast w innej grze, trochę spokojniejszej np WTCC jeździ się świetnie.
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Postprzez dziq » wtorek, 12 cze 2007, 20:45

A dzis wlasnie moj czerwony logi sie popsul :/ na poczatku myslalem ze jak skalibruje ja ponownie to zadziala, ale probowalem 3 razy i nic. Kiedy kierownica jest wyprostowana w RBR pokazuje mi sie minimalnie skret w prawo... :( Niby da sie grac, ale jest to denerwujace. Do dzisiejszego dnia myslalem ze Formula GP jest niezniszczalna :( Pomoze ktos? Moze ktos wie jak usunac usterke?
dziq
N3
 
Posty: 427
Dołączył(a): niedziela, 28 maja 2006, 11:28

Postprzez tomi_kl » niedziela, 12 sie 2007, 12:52

Panowie nie mam czasu na czytanie całego tematu wiec prosze o szybka rade. Chce kupis kiere do PS2.

Czy kiera:
Logitech Driving Force Pro działa także na PC ? czy tylko PS2

Czy kiera:
Logitech MOMO Racing zadziala na PS2 , ktos sprawdził ?

Która lepsza - podobno Driving Force Pro ma bardziej realistyczny skręt ?
Co doradzacie ?
tomi_kl
A6
 
Posty: 1134
Dołączył(a): sobota, 2 lis 2002, 12:43

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości