eRacer

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

eRacer

Postprzez Szambelan » poniedziałek, 17 sty 2005, 09:03

Kolejna ciekawa gierka jaką znalazłem w swoim zbiorze :) Gra jak dla mnie bardzo dobra, ciekawe trasy i dosyć realistyczne zachowanie samochodów. Na początku wszystko wydaje się "dzikie" , ale po dłuższej jeździe gra coraz bardziej zaczynała mi się podobać. Pełna wersja była kiedyś dodawana do jakiegoś czasopisma komputerowego.

Demko można zassać z tej stronki :
:arrow: http://gr.bolt.com/download/pc/racing/eracer.htm

ObrazekObrazek
Obrazek

Polecam grę wszystkim maniakom starych gierek oraz wyścigów :)

Obrazek
Avatar użytkownika
Szambelan
N3
 
Posty: 476
Dołączył(a): piątek, 5 mar 2004, 11:54
Lokalizacja: Białowieża


Postprzez sumo » poniedziałek, 17 sty 2005, 10:47

Gralem w demko, podobalo mi sie, grywalna gierka daje wiele frajdy, fajnie sie jezdzilo a poziom komputerowych zawodnikow to niczego sobie ;) Grafika tez byla Ok.
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez PawelRally » poniedziałek, 17 sty 2005, 13:48

Oj Wons dzięki normalnie zapomniałem o tej gierce. Ile kiedyś przed komputerem spędziłem czasu grając w nią. Fizyka jazdy nawet nawet. Grafika niczego sobie. Grałem długo odblokowywałem kolejne trasy ale aut nie mogłem heh ale ściagne demo i się jeszcze pobawie. Jeszcze raz dzięki Wons :D szakunec :wink:
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez qbus » poniedziałek, 17 sty 2005, 21:16

Wszystko jest o dupe rozbić ponieważ dedykowane serwery które stawiał producent gry są martwe. także gierka też jest martwa i niestety musi leżeć na półce i osiadac kurzem.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez PawelRally » poniedziałek, 17 sty 2005, 22:27

qbus napisał(a):Wszystko jest o dupe rozbić ponieważ dedykowane serwery które stawiał producent gry są martwe. także gierka też jest martwa i niestety musi leżeć na półce i osiadac kurzem.


Do 106xsi hehe źle zrozumiełem qbusia... sorki za OT :? :?
Ostatnio edytowano wtorek, 18 sty 2005, 00:51 przez PawelRally, łącznie edytowano 2 razy
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez 106xsi » wtorek, 18 sty 2005, 00:33

PawelRally napisał(a):
qbus napisał(a):Wszystko jest o dupe rozbić ponieważ dedykowane serwery które stawiał producent gry są martwe. także gierka też jest martwa i niestety musi leżeć na półce i osiadac kurzem.


Ja zassałem grę z stronki którą podał Wons więc nie wiem co jest grane że nie możesz ściągnąć.. :?


:? :shock: :) :roll: Chodziło o serwery do gry multipalyer.
Avatar użytkownika
106xsi
N3
 
Posty: 365
Dołączył(a): środa, 28 kwi 2004, 17:11
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron