Grand Prix 2 Geoffa Crammonda

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Grand Prix 2 Geoffa Crammonda

Postprzez MarmetalWRC » piątek, 14 sty 2005, 00:04

Co sądzicie o tej wspaniałem wg mnie grze? Swego czasu ją miałem, było to kilka lat temu, jednak od jakiegoś czasu nie mam GP2 :(. Dodam, że druga część gry Geoffa Crammonda jest licencjonowaną przez FIA grą obrazującą sezon 1994. Czy ma ktoś tę grę? Bardzo chciałbym ją posiadać, może gdzieś można ją kupić? Jednak najbardziej byłbym rad, gdyby ktoś z Was wrzucił linka, z którego można ściągnąć pełną wersję GP2, która zajmuje ok. 22 MB. Byłbym naprawdę wdzięczny.

Pozdrawiam
Marmetal
MarmetalWRC
 
Posty: 26
Dołączył(a): niedziela, 5 wrz 2004, 18:06
Lokalizacja: Przemyśl


Postprzez Tarzan » piątek, 14 sty 2005, 15:39

ja mam GP2, GP3 i GP4 ale nie mam jak Ci tego udostępnić:( dwójka pierwszą porządna grą o F1 a 3 i 4 to ta sama gra z ulepszoną grafiką jak dla mnie. A i fizyka jest chyba trochę ulepszona - nie da się juz tak szybko jeździc na 3 kołach jak w dwujce :D. Ogólnie rzecz biorąc to Geoff Crammond chyba najlepiej czuł klimat F1(profesjonalizm) nie to co EA SPORTS która wszystko robi pod publikę, choć jej ostatnia gra o F1(Championship Season 1999-2002) jest na równiz GP4, tyle że dźwięk tam jest dziwny i grafa też jakaś dziwna.

p.s. nigdy nie widziałem gier z serii GP w polskich sklepach przynajmniej tam gdzie mieszkam.

moje GP2 zajmuje 33 MB spakowane najnowszym WINRAR'em przed chwilą odpaliłem ta grę na XP o dziwo poszła ale bez dźwięku i pojeździłem po SPA i niestety to już nie jest to co nowe gry:( tor jest troche inaczej odwzorowany niż w dzisiejszych grach :?
dawaj Grisza dawaj
gadu 1498477
Avatar użytkownika
Tarzan
N2
 
Posty: 147
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez MarmetalWRC » piątek, 14 sty 2005, 16:14

Czyli jednak ktoś posiada GP2. Na pewno nie masz jaki mi tego przesłać? Może SoulSeek, program do wymiany plików. Stąd możesz go ściągnąć:
http://www.slsknet.org/
Aha, dlaczego nie ma głosu? Czy pod XP tak jest :(? Mam NFS I z 1995 roku i także nie ma głosu :(. Jeśli mógłbyś mi jakoś przesłać GP2 byłbym Ci wdzięczny. Kto jeszcze z Forumowiczów ma Grand Prix 2?

Pozdrawiam
Marmetal
MarmetalWRC
 
Posty: 26
Dołączył(a): niedziela, 5 wrz 2004, 18:06
Lokalizacja: Przemyśl

Postprzez Tarzan » piątek, 14 sty 2005, 23:00

moge ci to przeslac tym programem ale dopiero jutro po poludniu bo dzisiaj mnie nie ma w domu. moze byc?
dawaj Grisza dawaj
gadu 1498477
Avatar użytkownika
Tarzan
N2
 
Posty: 147
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez MarmetalWRC » sobota, 15 sty 2005, 00:37

Dzięki! Wiesz jak się ten program obsługuje? Mam nicka Marmetal. A co z tym głosem, jak zrobić żeby chodził?
Napisz mi na GG kiedy będziesz na SoulSeek'u.

Pozdrawiam
Marmetal
MarmetalWRC
 
Posty: 26
Dołączył(a): niedziela, 5 wrz 2004, 18:06
Lokalizacja: Przemyśl

Postprzez MarmetalWRC » sobota, 15 sty 2005, 19:37

Już mam GP2! Gra jest świetna, podobna do Grand Prix 3. Jeszcze mam ważne pytanie: jak zrobić, by działał głos?

Pozdrawiam
Marmetal
MarmetalWRC
 
Posty: 26
Dołączył(a): niedziela, 5 wrz 2004, 18:06
Lokalizacja: Przemyśl


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron